ČTVRTEK 14. DUBNA

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov - Nedašov (18.30). I.A: Hrachovec - Podlesí (16.30). Vsetín III. třída: Dolní Bečva B - Rožnov B (17).

PÁTEK 15. DUBNA

FOTBAL

MSFL: Otrokovice - Uničov (11). Krajský přebor: Napajedla - Štítná n.Vl. (10.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Traplice – Stříbrnice (16.30). Kroměříž III. třída: Tučapy - Žeranovice (17). Okresní přebor Vsetín: Zašová - sd NH/VKK B (16).

SOBOTA 16. DUBNA 2022

ATLETIKA

Hložecká desítky v Brumově-Bylnici – 5. ročník (11.30, start hlavního závodu ve Sportovním a rekreačním areálu).

CYKLISTIKA

Chřibská 50 – 19. ročník (11, start hlavního závodu na Výstavišti Floria v Kroměříži).

Závod ve sjezdu horských kol v Otrokovicích (11, kynologický areál u pěší lávky přes řeku Moravu).

FLORBAL

Baráž o 1. ligu: Rožnov pod Radhoštěm – Torpedo Havířov (17.30).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod - Velké Meziříčí (10.15). Divize: Vsetín – Všechovice (14), Holešov – HFK Olomouc, Valašské Meziříčí – Šumperk, Skaštice – Nové Sady (16).

Krajský přebor: Morkovice – Slušovice, Val. Polanka - Luhačovice (16). I.A: Hrachovec – Vlachovice, Rožnov p.R. - Val. Příkazy, Vigantice – Kateřinice, Vidče - Franc. Lhota, Juřinka - Horní Lideč, Bojkovice – Újezdec, Osvětimany – Šumice (16). I. B: Halenkov - Slavičín B, Ratiboř - Dolní Bečva, Poličná – Lidečko, Jablůnka - Brumov B, Mladcová – Chropyně, Tečovice – Lhota, O. N. Ves - Staré Město, Polešovice – Malenovice, Ořechov - Slavkov (16).

Okresní přebor Zlín: Hvozdná - Luhačovice B (16). Zlín III. třída: Louky B – Vizovice, Fryšták B - Lukov (16). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Lípa, Příluky B – Komárov, Veselá B - Jaroslavice B, Nedašov B – Loučka, Val. Klobouky B – Dobrkovice, Horní Lhota – Jestřabí, Hřivínův Újezd - Tichov (16).

Okresní přebor Kroměříž: Lutopecny – Střílky, Spartak Hulín – Rymice, Počenice - Kroměříž B, Záhlinice - Kvasice B (16). Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Martinice, Pravčice - Zborovice B, Bezměrov – Zlobice (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Prakšice (14). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B – Hradčovice, Hluk B - Horní Němčí, Drslavice – Žítková (16).

Okresní přebor Vsetín: Huslenky – Leskovec, Ústí – Hutisko (16). Vsetín III. třída: Val. Senice – Val. Polanka B (16).

MSDŽ: Březůvky – Uherský Brod (16).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Kometa Polička (15).

NEDĚLE 17. DUBNA

FLORBAL

Baráž o 1. ligu: Rožnov pod Radhoštěm – Torpedo Havířov (17).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Mladá Boleslav (17). MSFL: Slovácko B – Blansko (10.15). Divize: Slavičín – Přerov (10.15).

Krajský přebor: Brumov – Kvasice (10.15), Nevšová - V. Karlovice, Boršice - Bystřice p.H. (16). I.A: Val. Meziříčí B – Kelč (13.30), Bylnice – Podlesí, Fryšták – Zlechov, Buchlovice – Těšnovice, Nedachlebice - Dolní Němčí, Nivnice – Kunovice, Koryčany - Hluk (16). I. B: Krhová - Prostř. Bečva (10), Holešov B – Březnice (10.15), Hovězí – Choryně, Příluky – Prlov, Lužkovice – Veselá, Slavkov p.H. - Louky, Ludkovice – Jaroslavice, Topolná – Zborovice, Uh. Ostroh – Jankovice, Tlumačov - Velký Ořechov, Zdounky – Vlčnov (16).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Slopné (10.15), Štípa - Vysoké Pole, Poteč – Jasenná, Pozlovice – Mysločovice, Újezd - Dolní Lhota, Návojná - Val. Klobouky (16). Zlín III. třída: Napajedla B – Spytihněv, Březůvky - Sehradice (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Rudimov (14), Doubravy – Pohořelice, Žlutava – Halenkovice, Tečovice B - SK Zlín, Březová – Kašava, Petrůvka – Bratřejov, Šanov – Rokytnice, Lačnov – Biskupice, Nedašova Lhota – Drnovice (16). Zlín IV. třída: Kudlov – Zádveřice, Racková – Provodov, Všemina – Neubuz, Trnava - Mysločovice B (16).

Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Lubná, Břest - Žalkovice (16). Kroměříž III. třída: Žeranovice - Bystřice p. H. B, Tučapy – Chvalčov, Hlinsko p. H. - Rusava, Roštění – Prusinovice, Mrlínek – Loukov, Ludslavice – Zářičí, Zahnašovice – Bařice, Dřínov – Roštín, Rataje – Troubky (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice – Havřice (15), Březová – Nedakonice, Slovácko C – Jarošov, Bílovice – Březolupy, Kněžpole – Babice, Strání B - Huštěnovice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Ostrožská Lhota (10.15), Uh. Ostroh B - Boršice u Bl. (13.30), Přečkovice – Bánov (14.30), Suchá Loz - Bojkovice B /Pitín (15), Velehrad – Mařatice, Sušice – Jalubí, Mistřice – Vážany, Korytná - Bystřice p. L., Rudice - Starý Hrozenkov (16).

Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva - sd Střítež/Hrachovec B, Lhota u Vs, - sd Hošťálková/Kateřinice B, Valašská Bystřice – Zubří (16). Vsetín III. třída: Liptál - sd Janová/Leskovec B, Huslenky B - sd Študlov/Lidečko B, Ratiboř B – Růžďka, Dolní Bečva B - Velká Lhota, Mikulůvka – Jarcová, Krhová B – Kladeruby, Bynina - Lhotka n.B., Branky – Loučka (16).

MSLŽ: Fastav Zlín – Hodonín (16). MSDŽ: Holešovské holky – Mostkovice (14.30).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Heřmanův Městec (14). 2. liga: 1. čtvrtfinále: HBK Vsetín – Karviná B (10).