PÁTEK 6. KVĚTNA

FOTBAL

I.B: Prlov - Brumov B (17). Zlín IV. třída: Všemina - Zádveřice (17.30). Kroměříž III. třída: Rajnochovice - Žeranovice (17), Komárno – Prusinovice, Zlobice - Dřínov (17.30). Semifinále okresního poháru Uh. Hradiště: Stříbrnice – Hluk B, Jalubí – Nedakonice (17).

SOBOTA 7. KVĚTNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal).

Běh na Lhoty – 27. ročník (15, start v prostorách křižovatky ulic Vsetínská a Výletní ve Valašském Meziříčí).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Bohemians 1905 (16). Divize: Vsetín – Hranice (16).

Krajský přebor: V. Karlovice – Baťov, Slušovice – Brumov, Morkovice - Val. Polanka, Kvasice - Bystřice p.H. (16.30). I.A: Val. Příkazy - Bylnice (10), Vlachovice – Juřinka, Kelč - Franc. Lhota, Vigantice – Hrachovec, Kateřinice - Val. Meziříčí B, Hluk - Osvětimany (16.30). I.B: Chropyně - Březnice (10.15), Jablůnka – Halenkov, Krhová - Slavičín B, Choryně - Dolní Bečva, Jaroslavice – Tečovice, Louky - Holešov B, Ořechov – Tlumačov (16.30).

Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota - Slušovice B (16.30). Zlín III. třída: Fryšták B - Napajedla B, Halenkovice - Pohořelice (16.30). Zlín IV. třída: Příluky B - Lužkovice B, Veselá B – Trnava (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice – Záhlinice, Lubná – Počenice, Němčice - Spartak Hulín (16.30). Kroměříž III. třída: Loukov – Tučapy, Rusava – Martinice, Bezměrov – Ludslavice, Zářičí – Roštín, Zborovice B – Troubky, Růžďka - Velká Lhota (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Kněžpole (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Bojkovice B /Pitín – Bánov (16.30).

Vsetín III. třída: sd Janová/Leskovec B - Huslenky B (16.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Vlkoš (10), Březůvky – Mutěnice (16.30). MSLŽ: Fastav Zlín – Hodonín (17.30, hřiště Vršava).

HÁZENÁ

II. liga mužů: L. Zubří – Litovel junioři, Napajedla – Nový Jičín (17).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Boskovice (10), Kanci Uherský Brod – Roller Brno (10), Devils Zlín – Roller Brno (14), Kanci Uherský Brod – Boskovice (14).

NEDĚLE 8. KVĚTNA

ATLETIKA

Festival holešovských sportů v Holešově (12.30-17, atletický stadion).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Uherský Brod (10.30).

Divize: Slavičín – Skaštice (10.15),

Krajský přebor: Štítná n.Vl. - Boršice, Nevšová – Napajedla, Nedašov – Luhačovice (16.30). I.A: Kunovice – Nedachlebice (10.15), Podlesí - Horní Lideč, Rožnov p.R. - Vidče, Újezdec – Buchlovice, Šumice – Zlechov, Dolní Němčí – Těšnovice, Nivnice – Fryšták, Koryčany - Bojkovice (16.30). I.B: Brumov B – Hovězí (10), Lidečko – Ratiboř, Příluky – Poličná, Prlov - Prostř. Bečva, Lhota – Veselá, Kostelec – Mladcová, Ludkovice - Slavkov p.H., Slavkov – Polešovice, Vlčnov - Uh. Ostroh, Velký Ořechov – Topolná, Malenovice - Staré Město, Jankovice – Zborovice, Zdounky - O. N. Ves (16.30).

Okresní přebor Zlín: Mysločovice – Štípa, Jasenná - Luhačovice B, Slopné - Vysoké Pole, Újezd – Hvozdná, Návojná – Pozlovice, Val. Klobouky – Poteč (16.30). Zlín III. třída: Drnovice – Lipová (14), Rokytnice – Petrůvka (15.30), Lukov - Tečovice B, Kašava – Žlutava, Spytihněv – Doubravy, SK Zlín – Vizovice, Březová - Louky B, Biskupice - Bohuslavice n/Vl., Lačnov – Březůvky, Nedašova Lhota - Šanov (16.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Kudlov, Jestřabí - Dobrkovice (10), Smolina - Nedašov B (14), Neubuz – Lípa, Provodov – Zádveřice, Jaroslavice B – Všemina, Komárov – Racková, Hřivínův Újezd - Horní Lhota (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Lutopecny, Břest - Skaštice B, Kvasice B – Střílky, Kroměříž B – Rymice(16.30). Kroměříž III. třída: Mrlínek – Rajnochovice, Komárno – Roštění, Kostelec u Hol. - Hlinsko p. H., Zahnašovice – Dřínov, Zlobice – Pravčice (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Prakšice – Bílovice, Huštěnovice – Březová, Babice - Slovácko C, Březolupy – Havřice, Nedakonice – Jarošov, Strání B - Záhorovice (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Uh. Ostroh B (10.15), Žítková - Bystřice p. L. (14), Starý Hrozenkov - Suchá Loz (15), Mistřice – Velehrad, Traplice - Kostelany n.M., Stříbrnice – Sušice, Vážany – Mařatice, Ostrožská Lhota - Hluk B, Popovice – Hradčovice, Boršice u Bl. - Horní Němčí, Komňa – Korytná, Rudice - Drslavice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: sd NH/VKK B – Hutisko (15), Huslenky – Ústí, Valašská Bystřice – Zašová, Zubří - Lhota u Vs., Horní Bečva – Leskovec, sd Hošťálková/Kateřinice B - sd Střítež/Hrachovec B (16.30). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B - Dolní Bečva B (10.15), Ratiboř B - Rožnov B (13.30), Jarcová – Bynina, Lhotka n.B. - Střelná, Valašská Senice – Liptál, Loučka - Krhová B, Branky – Kladeruby (16.30).

I. liga žen: 1. FC Slovácko - Lokomotiva Brno Horní Heršpice (14). MSDŽ: Holešovské holky – Protivanov (14.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. - Litovel (11), Vsetín – Jičín B (13). I. liga žen: Otrokovice – Havlíčkův Brod (14).

RAGBY

I. liga: Zlín – Havířov (14).