ČTVRTEK 26. KVĚTNA

FOTBAL

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B - Kroměříž B (17.30).

PÁTEK 27. KVĚTNA

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov - Napajedla (18.30). I. A: Vidče - Kelč (17). I. B: Zborovice – Vlčnov, Ratiboř - Příluky (17.30), Polešovice – Tlumačov (18). Zlín IV. třída: Horní Lhota – Val. Klobouky B (17). Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B - Zubří (17.30).

Finále Poháru OFS Uherské Hradiště: Stříbrnice – Jalubí (18, Městský stadion Miroslava valenty v Uherském Hradišti).

HÁZENÁ

Interliga žen: baráž - 2. zápas: Kunovice – PSG Zlín (18).

SOBOTA 28. KVĚTNA

ATLETIKA

Vytrvalostní horský běh Valašský hrb (10, start hlavního 50kilometrového závodu na Soláni u horského hotelu Čarták).

BADMINTON

Sousedský turnaj amatérů ve čtyřhře v Janové (9-16).

BIATLON

Regionální závod žactva Českého poháru v letním biatlonu v Rožnově pod Radhoštěm – sprint (14, lyžařský areál Bučiska).

Fotbalisté Kateřinic (černé dresy) ve finále Zlínského Poháru KFS porazili Morkovice 1:0.
OBRAZEM: Kateřinice překvapivě ovládly Pohár KFS! Rozhodl předseda

CYKLISTIKA

Závod horských kol Hradní okruh v Brumově-Bylnici – 19. ročník (12, start hlavního závodu na náměstí Hildy Synkové).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Zlín B, Uherský Brod – Jihlava B (17). Divize: Holešov – Vsetín, Strání - Všechovice (17).

Krajský přebor: Luhačovice - V. Karlovice (10.15), Kvasice - Štítná n.Vl., Bystřice p.H. - Slušovice (17). I. A: Horní Lideč - Val. Příkazy, Juřinka – Vigantice, Fryšták – Šumice, Osvětimany – Bojkovice (17). I. B: Hovězí – Jablůnka (15.30), Prostř. Bečva – Poličná, Krhová – Halenkov, Choryně – Lidečko, Tečovice - Slavkov p.H., Chropyně – Louky, Veselá - Jaroslavice (17).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Val. Klobouky (13.30), Hvozdná – Jasenná (14). Zlín III. třída: Louky B - SK Zlín (17). Zlín IV. třída: Jestřabí - Tichov (16), Lužkovice B – Neubuz, Racková - Příluky B (17).

Okresní přebor Kroměříž: Lutopecny - Kvasice B, Spartak Hulín – Břest, Počenice - Morkovice B, Záhlinice - Skaštice B, Rymice – Lubná (17). Kroměříž III. třída: Pravčice – Ludslavice (10.15), Rajnochovice – Rusava (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice – Březolupy (15).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko - Valašská Bystřice, sd Hošťálková/Kateřinice B (16.30). Vsetín III. třída: Huslenky B - Valašská Senice (16.30).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Kanci Uherský Brod – Přerov (11), Devils Zlín – Přerov (14).

Posádka Erik Cais se spolujezdcem Petrem Těšínským dojela na Portugalské rally i přes havárii na konečném 42. místě. Foto: archiv jezdce/Jan Froněk
Talent Cais: Budoucnost mohu mít otevřenou, pokud sám sebe uhlídám!

NOHEJBAL

Krajská soutěž mužů: Vlčnov – Jiskra Otrokovice (9), Sokol Prštné – AUSTIN Vsetín C (9).

SOFTBALL

Extraliga mužů: Snails Kunovice – Most (15 a 17).

NEDĚLE 29. KVĚTNA

ATLETIKA

Festivalový půlmaraton Monet + Zlín – 7. ročník (10, start u Kongresového centra).

BIATLON

Regionální závod žactva Českého poháru v letním biatlonu v Rožnově pod Radhoštěm – vytrvalostní závod (11, lyžařský areál Bučiska).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Znojmo (10.15). Divize: Valašské Meziříčí – Skaštice (17).

Krajský přebor: Brumov – Morkovice (10.15), Boršice – Nevšová, Val. Polanka - Nedašov (17). I. A: Val. Meziříčí B - Hrachovec (10, hřiště Hrachovec), Zlechov – Hluk (10), Bylnice - Rožnov p.R., Franc. Lhota – Kateřinice, Podlesí – Vlachovice, Buchlovice – Koryčany, Nedachlebice – Nivnice, Dolní Němčí – Újezdec, Těšnovice - Kunovice (17). I. B: Slavičín B – Prlov, Holešov B - Ludkovice (10.15), Dolní Bečva - Brumov B, Březnice – Kostelec, Lužkovice - LhotaStaré Město – Slavkov, Topolná – Ořechov, Uh. Ostroh – Zdounky, O. N. Ves – Malenovice, Jankovice - Velký Ořechov (17).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Újezd (10.15), Vysoké Pole - Dolní Lhota, Poteč – Pozlovice, Slopné – Mysločovice, Štípa - Návojná (17). Zlín III. třída: Sehradice - Drnovice (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Lačnov, Lipová – Šanov (14), Rudimov - Rokytnice (15), Petrůvka - Nedašova Lhota (16), Halenkovice – Spytihněv, Pohořelice – Kašava, Vizovice – Lukov, Doubravy - Fryšták B, Žlutava – Březová, Tečovice B - Napajedla B, Bratřejov - Biskupice (17). Zlín IV. třída: Lípa - Jaroslavice B, Dobrkovice - Hřivínův Újezd (10), Kudlov - Veselá B, Provodov - Mysločovice B, Zádveřice – Komárov, Všemina – Trnava, Loučka – Smolina (17).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky - Žalkovice (14). Kroměříž III. třída: Chvalčov – Prusinovice, Bystřice p.H. B – Loukov, Martinice - Kostelec u Hol., Žeranovice – Komárno, Tučapy – Mrlínek, Hlinsko p. H. - Roštění, Dřínov – Zářičí, Bařice - Zborovice B, Troubky – Zlobice, Roštín – Bezměrov, Rataje – Zahnašovice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová - Strání B (15), Bílovice – Kněžpole, Nedakonice – Babice, Jarošov – Huštěnovice, Havřice – Prakšice, Slovácko C – Nezdenice (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Hradčovice, Přečkovice - Komňa (14.30), Suchá Loz – Drslavice (15), Stříbrnice - Kostelany n.M., Velehrad – Traplice, Vážany – Mistřice, Jalubí – Mařatice, Hluk B - Boršice u Bl., Horní Němčí – Popovice, Ostrožská Lhota - Dolní Němčí B, Korytná – Žítková, Bánov - Starý Hrozenkov, Bystřice p. L. - Rudice (17).

Hokejoví Berani.
Zubr Cup i generálka se soupeřem ze Slovenska. Berani odtajnili přípravné duely

Okresní přebor Vsetín: sd NH/VKK B – Ústí, Horní Bečva – Huslenky, Lhota u Vs, - Zašová (16.30). Vsetín III. třída: Jarcová - Valašská Polanka B, Střelná – Bynina, Lhotka n. B. - Dolní Bečva B, sd Študlov/Lidečko B - sd Janová/Leskovec B, Mikulůvka – Růžďka, Velká Lhota - Ratiboř B, Police – Loučka, Krhová B – Branky (16.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Holešovské holky (13), Bezměrov – Protivanov (16).

INLINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Kanci Uherský Brod – Devils Zlín (9.30), Hradec Králové – Úhřetice (10.30), Kanci Uherský Brod – Hradec Králové (12), Devils Zlín – Úhřetice (13), Kanci Uherský Brod – Úhřetice (14.30), Hradec Králové – Devils Zlín (15.30, vše zimní stadion Uherský Brod).

MOTOKROS

Závod ve Střelné (12-17).

NOHEJBAL

I. liga mužů: AUSTIN Vsetín B – Modřice B (9).

SOFTBALL

Extraliga mužů: Snails Kunovice – Chomutov (11 a 13).