PÁTEK 15. ČERVENCE

FOTBAL

Příprava: Kroměříž – Zbrojovka Brno (18), Strání – Nové Mesto nad Váhom (18, hřiště Horní Němčí), Slavkov – Polešovice, Luhačovice – Bojkovice (18), Nedašov – Pruské (18.30).

SOBOTA 16. ČERVENCE

ATLETIKA

Noční běh na Rusavě – 6. ročník (20, start ve Ski areálu).

CYKLISTIKA

Bikemaraton MTB Maraton Amtech – Juvacyklo v Buchlovicích – 4. ročník (12, start v Lázních Leopoldov).

FOTBAL

Příprava: Zlín – Líšeň (10.30, Letná), Zlín B – Brno B (14, Vršava), Slovácko B – Hranice (10.15, hřiště Širůch), Vsetín – Frenštát (10), Valašské Meziříčí U19 – Bytča (10, hřiště Zašová), Brumov – Hluk, Kateřinice - Halenkov (17), Holešov – Brodek u Přerova (17.30), Nedachlebice – Prakšice (18).

Oslavy 90 let fotbalu v Topolné: Topolná – divizní tým Spytihněv (15), stará garda Topolné – Mercedes Team Petra Švancary (17).

Memoriál A. Vašáka ve Zborovicích: Zborovice – Morkovice (13.15), Zdounky – Kvasice (14.40), o 3. místo (16.15), finále (17.40).

Memoriál Vojty Ptáčka a Petra Rohana ve Študlově (12-20, účastníci: TJ Študlov, TJ Střelná, TJ Drnovice, Canada Kroměříž).a).

FLORBAL

Slovácký pohár mužů v Hluku – 18. ročník (9-21).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Memoriál Josefa Švacha v Nedašově (14-19, účastníci: Nedašov A, Nedašov B, Nedašova Lhot

Závod v běhu na kolečkových lyžích Skiroll Classics ve Velkých Karlovicích – závod klasickou technikou (15.30, start v Ústí u Vsetína, cíl ve Velkých Karlovicích).

MALÁ KOPANÁ

Soláň Cup v Hutisku Solanci – 5. ročník (9-19).

TENIS

Turnaj Grand Slam Valašska padesátníků ve Vsetíně (9-17).

NEDĚLE 17. ČERVENCE

ATLETIKA

Běh letním ránem v Popově – 4. ročník (9, start na návsi nad hospodou).

FLORBAL

Slovácký pohár mužů v Hluku – 18. ročník (9-17).

FOTBAL

Příprava: Ořechov – Lhota u Malenovic (10.30), Rožnov p. R. - Vsetín U19 (17.30, hřiště Zašová).

Memoriál Martina Tvarůžka v Poteči – 46. ročník (13-20, účastníci: FK Poteč, TJ Štítná nad Vláří, FC Elseremo Broumov B, TJ Spartak Lysá pod Makytou).).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Závod v běhu na kolečkových lyžích Skiroll Classics ve Velkých Karlovicích – závod volnou technikou (10.15, start u radnice v Karolince, cíl pod vrcholem Kohútka).

TENIS

Turnaj ATP Valašska ve Vsetíně (9-17).