PÁTEK 2. ZÁŘÍ

CYKLISTIKA

Závod horských kol do vrchu Valašský krpál ve Vsetíně – 19. ročník (15.45, start na Dolním náměstí).

FOTBAL

Divize: Baťov - Vsetín (18).

I.A: Val. Meziříčí B - Horní Lideč (16), V. Karlovice - Podlesí (17), Vigantice - Val. Polanka (17.30). I. B: Staré Město – Polešovice (17).

Zlín IV. třída: Jaroslavice B - Mysločovice B (17.30).

SOBOTA 3. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).

Noční běh v Holešově – 6. ročník (20, start v zámecké zahradě u atletického stadionu).

FLORBAL

3. kolo Poháru Českého florbalu: Zlín Lions – Snipers Třebíč (19), Počenice – FBC Přerov (20, SH Morkovice).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Vrchovina (16). Divize: Holešov - Skaštice (16).

Krajský přebor: Štítná n.Vl. - Bystřice p.H., Slušovice – Kvasice, Morkovice – Luhačovice (16), Franc. Lhota - Nedašov (17). I. A: Juřinka – Hrachovec, Kateřinice – Vidče, Hluk - Újezdec (16). I. B: Ratiboř – Prlov, Jablůnka – Vlachovice, Dolní Lhota - Dolní Bečva, Poličná – Příluky, Chropyně – Tečovice, Slavkov – Ořechov (16).

Okresní přebor Zlín: Hvozdná - Vysoké Pole (14). Zlín III. třída: Napajedla B - Louky B (16). Zlín IV. třída: Lužkovice B. - Horní Lhota (16).

Okresní přebor Kroměříž: Hulín - Kvasice B (16). Kroměříž III. třída: Bezměrov – Troubky (13), Hlinsko p. H. - Roštění, Loukov – Martinice, Rajnochovice – Komárno, Střílky – Rataje (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice - Ostrožská Lhota (15.45), Slovácko C – Jarošov (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Sušice - Drslavice (10), Dolní Němčí B – Rudice (16).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Zubří, Huslenky - Hošťálková/Kateřinice B (16). Vsetín III. třída: Krhová B – Loučka, Janová - Lhota u Vs. (16).

MSDŽ: Tečovice – Uherský Brod (15), Březůvky – Holešovské holky (16).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Jičín (18).

TRIATLON

Závod Olympijský Hulmen v Hulíně – 7. ročník (9, start na koupališti).

NEDĚLE 4. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Slopenská desítka ve Slopném – 18. ročník (13.30, start hlavního závodu v areálu fotbalového hřiště).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (19). Divize: Slavičín – Brno B (10.15).

Krajský přebor: Osvětimany – Boršice (10), Strání – Brumov, Napajedla – Nevšová (16). I. A: Val. Příkazy - Horní Lideč, Val. Meziříčí B – Kelč (10), Kunovice – Zborovice (15.30), Prostř. Bečva - Rožnov p.R., Těšnovice – Šumice, Nedachlebice – Mladcová, Bylnice – Bojkovice, Nivnice – Koryčany, Buchlovice - Dolní Němčí (16). I. B: Brumov B – Choryně (10), Holešov B – Jaroslavice (10.15), Hovězí – Halenkov, Lidečko - Horní Bečva, Fryšták - Slušovice B, Veselá – Ludkovice, Tlumačov – Lužkovice, Kostelec - Kroměříž B, Louky – Březnice, Zdounky – Prakšice, Malenovice – Zlechov, O. N. Ves – Vlčnov, Lhota – Topolná, Velký Ořechov - Uh. Ostroh (16).

Okresní přebor Zlín: Val. Klobouky - Luhačovice B, Jasenná - SK Zlín, Újezd – Slopné, Vizovice – Návojná, Štípa - Poteč/Francova Lhota (16). Zlín III. třída: Březůvky - Bohuslavice n/Vl. (10.15), Rokytnice - Nedašova Lhota (15.30), Spytihněv - Tečovice B, Kašava - Fryšták B/ Lukov, Doubravy – Halenkovice, Březová – Pohořelice, Žlutava – Mysločovice, Petrůvka – Rudimov, Lačnov – Biskupice, Bratřejov – Drnovice, Šanov – Pozlovice (16). Zlín IV. třída: Lípa - Příluky B (10), Racková - Mysločovice B, Provodov - Jaroslavice B, Hřivínův Újezd – Kudlov, Komárov – Dobrkovice, Trnava – Zádveřice, Neubuz - Všemina (16).

Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Záhlinice, Žalkovice - Slavkov p. H., Lubná - Skaštice B, Rymice – Počenice, Němčice – Žeranovice (16). Kroměříž III. třída: Ludslavice – Dřínov (13), Chvalčov - Bystřice p.H. B, Prusinovice – Tučapy, Mrlínek – Rusava, Zahnašovice – Míškovice, Záříčí – Zlobice, Lutopecny - Zborovice B, Roštín – Bařice (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jalubí - Strání B, Bánov – Traplice/Jankovice, Babice – Nezdenice, Nedakonice – Kněžpole, Havřice – Huštěnovice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Velehrad, Částkov - Uh. Ostroh B (10.15), Přečkovice – Březová (14.30), Suchá Loz - Bystřice p.L./Bánov (15), St. Hrozenkov – Žítková (15.30), Hradčovice - Hluk B, Stříbrnice/Boršice - Kostelany n.M., Popovice – Mistřice, Březolupy – Vážany, Pitín/Bojkovice - Boršice u Bl., Horní Němčí – Záhorovice, Komňa - Korytná (16).

Okresní přebor Vsetín: Jarcová – Hutisko, Střítež/Hrachovec B (SD) - N.Hrozenkov/VKK B (SD), Zašová. - Valašská Bystřice, Bynina – Krhová (16). Vsetín III. třída: Kladeruby – Růžďka, Branky – Lhotka, Rožnov B - Velká Lhota, Dolní Bečva B - Police/Juřinka B (SD), Študlov/Lidečko B (SD) – Leskovec, Liptál - Valašská Polanka B, Střelná - Ratiboř B (16).

MSDŽ: Bezměrov – Vlkoš (16).

TRIATLON

Závod O Trnavského kolíka v Trnavě u Slušovic – 14. ročník (13, start u rybníka v Podkopné Lhotě).