PÁTEK 16. ZÁŘÍ

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Ostrava (18).

FOTBAL

Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice - Kvasice B (17). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Hutisko (16.45).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Havlíčkův Brod (19).

SOBOTA 17. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Strojařská desítka – 39. ročník (10, start v ulici K Majáku u točny MHD č. 31).

Běh rodným krajem Emila Zátopka – 20. ročník (11, start v Kopřivnici, cíl ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm).

CYKLISTIKA

Časovka jednotlivců Do vrchu Pusteven – 52. ročník (10, start v Trojanovicích u hotelu Beskyd, cíl nedaleko Radhoště na Pustevnách).

DOSTIHY

Dostihové odpoledne ve Slušovicích (13).

DUATLON

Polanský duatlonek (9.30-13.30, start všech kategorií na fotbalovém hřišti ve Valašské Polance).

FLORBAL

Divize mužů: Zlín Lions – Šternberk (16), FBC SLOVÁCKO – Olomouc (18).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Frýdek-Místek (15.30).

Divize: Holešov – HFK Olomouc, Baťov - Skaštice (15.30).

Krajský přebor: Luhačovice – Kvasice (10.15), Osvětimany – Nedašov, Slušovice - Bystřice p.H., Morkovice – Boršice, Napajedla – Brumov (15.30). I. A: V. Karlovice – Vidče, Rožnov p.R. - Kateřinice, Vigantice – Hrachovec, Nivnice – Nedachlebice (15.30). I. B: Lidečko – Jablůnka (10.15), Ratiboř - Dolní Bečva, Dolní Lhota – Vlachovice, Poličná – Choryně, Louky – Lužkovice, Fryšták – Veselá, Chropyně – Jaroslavice, Slavkov - Velký Ořechov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Vysoké Pole (13.30), Hvozdná – Návojná (15.30). Zlín IV. třída: Příluky B - Horní Lhota (15.30), Lípa - Všemina (16).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná - Slavkov p. H. (13), Hulín – Žeranovice (15.30). Kroměříž III. třída: Loukov – Rusava, Rajnochovice – Mrlínek, Chvalčov – Martinice, Hlinsko p. H. - Tučapy (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jalubí – Huštěnovice (10), Strání B – Jarošov, Slovácko C – Kněžpole (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B – Korytná (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí - Hošťálková/Kateřinice B (SD) (15.30). Vsetín III. třída: Krhová B - Velká Lhota, Janová - Ratiboř B (15.30).

MSDŽ: Tečovice – Prostějov (15), Březůvky – Vlkoš (15.30), Bezměrov – Olomouc B (15.30).

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Rychlov (17), Troubky – AHK Kroměříž (18.40), Jiskra Chropyně – UDH Panthers (20.30).

MOTOKROS

Závod v Lačnově (11.30).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Vlčnov – Bučovice (9), Jiskra Otrokovice – NK AUSTIN Vsetín C (9).

NEDĚLE 18. ZÁŘÍ

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Jablonec (16). Divize: Slavičín – Vsetín (10.15),

Krajský přebor: Franc. Lhota – Strání, Štítná n.Vl. – Nevšová (15.30). I.A: Val. Příkazy – Kelč, Val. Meziříčí B – Podlesí (10), Újezdec – Šumice (10.15), Prostř. Bečva – Juřinka, Val. Polanka - Horní Lideč, Bylnice – Mladcová, Buchlovice – Bojkovice, Kunovice – Koryčany, Těšnovice - Dolní Němčí, Hluk - Zborovice (15.30). I. B: Brumov B - Horní Bečva (10), Holešov B – Ludkovice (10.15), Hovězí – Prlov, Příluky – Halenkov, Březnice - Kroměříž B, Tlumačov - Slušovice B, Kostelec – Tečovice, Zdounky – Polešovice, Malenovice – Ořechov, Lhota – Zlechov, Topolná – Vlčnov, Staré Město - Uh. Ostroh, O. N. Ves – Prakšice (15.30).

Okresní přebor Zlín: Val.Klobouky - Poteč/Francova Lhota, Újezd - SK Zlín, Vizovice – Jasenná, Štípa – Slopné (15.30). Zlín III. třída: Napajedla – Mysločovice, Březůvky - Drnovice (10.15), Spytihněv – Žlutava, Kašava - Louky B, Doubravy - Tečovice B, Březová - Fryšták B/ Lukov, Pohořelice – Halenkovice, Petrůvka – Pozlovice, Rokytnice - Bohuslavice n/Vl., Nedašova Lhota – Rudimov, Bratřejov – Biskupice, Šanov - Lačnov (15.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Kudlov, Lužkovice B - Trnava (10), Provodov - Mysločovice B, Hřivínův Újezd – Racková, Komárov - Jaroslavice B, Neubuz – Zádveřice (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Pravčice, Rymice – Žalkovice, Němčice - Skaštice B, Břest – Počenice (15.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Komárno (12.30), Roštění - Kostelec u Hol., Ludslavice – Troubky, Zahnašovice – Bezměrov, Záříčí – Dřínov, Lutopecny – Míškovice, Střílky – Zlobice, Roštín - Zborovice B, Bařice – Rataje (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Traplice/Jankovice, Babice – Bánov, Nedakonice - Ostrožská Lhota, Havřice – Nezdenice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice - Kostelany n. M. (10.15), Přečkovice – Rudice (14.30), Sušice – Mistřice, Březolupy – Velehrad, Vážany – Drslavice, Hradčovice - Uh. Ostroh B, Stříbrnice/Boršice – Částkov, Popovice - Hluk B, Pitín/Bojkovice – Záhorovice, Boršice u Bl. - Březová, Horní Němčí – Žítková, Komňa - Bystřice p.L./Bánov, St. Hrozenkov - Suchá Loz (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Střítež/Hrachovec B (SD) – Hutisko, N. Hrozenkov/VKK B (SD) – Zubří, Bynina - Valašská Bystřice, Huslenky – Zašová (15.30). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B – Leskovec (10.15), Loučka - Police/Juřinka B (SD), Branky – Růžďka, Rožnov B – Kladeruby, Dolní Bečva B – Lhotka, Študlov/Lidečko B (SD) - Lhota u Vs., Liptál - Valašská Senice (15.30).

MSDŽ: Holešovské holky – Uherský Brod (10.15).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Jičín B (16).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Plačkov – Masaro UH (17), Holešov Gators – HC Reds (18.40), Vážany – HC Horny Dogs (20.30).

PONDĚLÍ 19. ZÁŘÍ

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – Míškovice (20), Rebels – Morkovice (21.40).