ČTVRTEK 9. ÚNORA

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Uherský Ostroh (18).

 

PÁTEK 10. ÚNORA

BASKETBAL

I. liga: Zlín – USK Praha B (18).

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Black Angels (18).

FOTBAL

Příprava: Staré Město - Hluk (18.30, UT Širůch). 

SOBOTA 11. ÚNORA

ATLETIKA

Běh Jižními svahy ve Zlíně – 31. ročník (10, start v Paseckém žlebu – konečná autobusová zastávka MHD č. 33 Paseky). 

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Olomouc (18, SH Slavia).

FLORBAL

Divize mužů: FBC Slovácko – 1. FBK Eagles Orlová (17, SH Slovácká Uherské Hradiště), Hluk – Šternberk (18, SH Hluk).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – Teplice (15).

Zimní turnaj Uherský Brod: Březová – Starý Hrozenkov (10), Dolní Němčí – Nivnice (14).

Příprava: Slovácko B – Břeclav (10.30), Boršice – Buchlovice (12.30, oba zápasy UT Kunovice), Kroměříž B – Nové Sady (10), Zborovice – Kroměříž U19 (12), Vlčnov – Matzen (16, UT Luhačovice), Slavičín – Lednické Rovné (10, UT Hrádek Slavičín), TJ Pitín – SK Slopné (14, UT Hrádek Slavičín), dorost: FC TVD Slavičín – SK Lipová (12, UT Hrádek Slavičín), Chropyně – Bystřice p. H. (10.30) Břest – Zdounky (13, oba zápasy UT Chropyně), Valašské Meziříčí U19 – Prostřední Bečva (12), Kvasice – Holešov (14, UT Hulín)

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Otrokovice (11).

HOKEJ

Krajská liga: Brumov-Bylnice – Uherské Hradiště (17).

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice (17), HC Žopy – Troubky (18.40).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Beskydy (17).

II. liga žen: Kroměříž – Bílovec (9 a 13.) 

NEDĚLE 12. ÚNORA

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Slavie Ostravská univerzita (10.30, SH Slavia).

FLORBAL

Divize mužů: Vsetín – Zlín Lions (16, SH Na Lapači).

CE soutěž juniorů – 1. liga: Zlín Lions – Hradec Králové (15, SH SPŠ Zlín).

Regionální liga mužů: Hluk B – Bučovice B (10), Ivanovice na Hané – Hodonice (11.30), Počenice – Bučovice B (13), Hluk B – Hodonice (14.30), Počenice – Ivanovice na Hané (16, vše SH Hluk).

FOTBAL

Zimní turnaj Uherský Brod: Uherský Brod dorost – Lhota (12), Újezdec – Mladcová (14).

Příprava: Slušovice – Nedachlebice (16, UT Zlín), Těšnovice – Žalkovice (16, UT Kroměříž), Bánov – Svinná (12, UT Uherský Brod), Vlachovice – Bojkovice (10, UT Hrádek Slavičín), dorost: Lačnov – Horní Lideč (14, UT Hrádek Slavičín).

Amatérská fotbalová liga Slavičín: Holoty – Dorostenci (14), Amatéři – Luhačovská (15), Vlčí smečka – Zpitáři (16, vše SH Slavičín).

FUTSAL

Divize: 1. čtvrtfinále: UTB Zlín - Malé Hoštice (18, hala Datart).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Dunajská Streda (16).

HOKEJ

Chance liga: Berani Zlín – Třebíč (15.30).

PONDĚLÍ 13. ÚNORA

Chance liga: Vsetín – Sokolov (17.30).