PÁTEK 26. KVĚTNA

FOTBAL

I. A: Kelč - Hrachovec (18).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín - Štípa (18.30).

Zlín IV. třída: Zádveřice - Příluky B (17), Lužkovice B – Všemina (17.30).

Kroměříž III. třída: Komárno – Mrlínek, Hlinsko p. H. - Bystřice p.H. B (17),

SOBOTA 27. KVĚTNA

ATLETIKA

Charitativní závod Velká Běžecká Slušovická ve Slušovicích – 2. ročník (11.30, start hlavního závodu na dostihové dráze ve Slušovicích).

Vytrvalostní horský běh Valašský hrb (10, start hlavního 50kilometrového závodu na Soláni u horského hotelu Čarták).

BIATLON

Regionální závod Českého poháru v letním biatlonu v Rožnově pod Radhoštěm žactva – sprint (14, lyžařský areál Bučiska).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Hradní okruh v Brumově-Bylnici – 20. ročník (12, start hlavního závodu na náměstí Hildy Synkové).

Závod Valašského MTB poháru v Zašové ve SKI areálu Veselá (10.15-16).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Hodonín (17).

Divize: Skaštice – Bzenec, Vsetín – Kozlovice, Holešov – Slavičín (17).

Krajský přebor: Bystřice p.H. - Boršice, Napajedla – Slušovice, Strání – Morkovice (17).

I. A: Horní Lideč - Prostř. Bečva, Juřinka - Rožnov p.R., V. Karlovice - Val. Příkazy, Kateřinice – Vigantice, Mladcová – Buchlovice, Nedachlebice - Hluk (17).

I. B: Dolní Lhota - Hovězí (10), Jablůnka – Poličná, Vlachovice – Ratiboř, Fryšták – Tlumačov, Veselá – Louky, Jaroslavice – Březnice, Tečovice – Lužkovice, Staré Město - O. N. Ves (17).

Zlín III. třída: Bratřejov – Rokytnice (13), Spytihněv - Doubravy (17).

Zlín IV. třída: Racková – Provodov, Horní Lhota – Lípa, Jestřabí – Tichov, Val. Klobouky B - Nedašov B (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Jarošov (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Březolupy, Bystřice p.L./Bánov - Dolní Němčí B (17).

Okresní přebor Kroměříž: Hulín – Lubná (17).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice - Prusinovice (14), Rusava – Chvalčov, Bezměrov – Roštín, Míškovice – Rataje, Zlobice - Zborovice B (17).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Zubří, Bynina – Jarcová, Krhová - Střítež/Hrachovec B (16.30).

Vsetín III. třída: Růžďka - Rožnov B, Janová - Študlov/Lidečko B, Valašská Senice - Leskovec (16.30).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Roller Brno (10, PSG aréna), Kanci Uherský Brod – Boskovice (10, zimní stadion Uherský Brod), Devils Zlín – Boskovice (14, PSG aréna), Kanci Uherský Brod – Roller Brno (14, zimní stadion Uherský Brod).

NOHEJBAL

Krajská soutěž mužů: AUSTIN Vsetín C – NK Jiskra Otrokovice (9).

NEDĚLE 28. KVĚTNA

BIATLON

Regionální závod žactva Českého poháru v letním biatlonu v Rožnově pod Radhoštěm – vytrvalostní závod (11, lyžařský areál Bučiska).

DUATLON

Závod Duatlon Voda Země v Otrokovicích (10.30, pláž otrokovického Štěrkoviště).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Ostrava B (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B – Kvítkovice (10.30).

Krajský přebor: Nevšová – Luhačovice, Nedašov – Kvasice, Štítná n.Vl. - Brumov, Franc. Lhota – Osvětimany (17).

I. A: Podlesí - Val. Polanka, Vidče - Val. Meziříčí B, Bojkovice – Újezdec, Koryčany – Šumice, Dolní Němčí – Zborovice, Nivnice – Kunovice, Bylnice - Těšnovice (17).

I. B: Slušovice B - Kroměříž B, Holešov B - Kostelec (10.15), Ludkovice - Chropyně (15.30), Lidečko - Brumov B, Dolní Bečva – Příluky, Horní Bečva – Halenkov, Prlov – Choryně, Velký Ořechov – Lhota, Polešovice – Topolná, Prakšice – Zlechov, Uh. Ostroh – Zdounky, Malenovice – Slavkov (17).

Okresní přebor Zlín: Vizovice – Hvozdná, Újezd – Val.Klobouky, Jasenná - Luhačovice B, Slopné - Vysoké Pole, Návojná - Poteč/Francova Lhota (17).

Zlín III. třída: Louky B – Halenkovice (10), Napajedla B – Březová (10.15), Drnovice – Rudimov (14), Biskupice – Březůvky (15), Žlutava – Pohořelice, Tečovice B - Fryšták B/ Lukov, Mysločovice – Kašava, Šanov – Petrůvka, Lačnov - Nedašova Lhota, Pozlovice - Bohuslavice n/Vl. (17).

Zlín IV. třída: Mysločovice B – Dobrkovice (10), Kudlov – Komárov, Jaroslavice B - Hřivínův Újezd, Všemina - Lužkovice B, Trnava – Neubuz, Příluky B – Zádveřice, Loučka – Sehradice, Lipová - Smolina (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Kněžpole – Huštěnovice, Traplice/Jankovice – Nedakonice, Babice – Havřice, Bílovice - Slovácko C, Bánov – Jalubí, Ostrožská Lhota - Strání B (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B - Vážany (10), Žítková – Březová (14), Uh. Ostroh B – Popovice (14.30), Suchá Loz – Pitín/Bojkovice (15), St. Hrozenkov - Horní Němčí (15.30), Stříbrnice/Boršice – Mařatice, Hradčovice – Sušice, Kostelany n.M. - Drslavice, Mistřice – Velehrad, Komňa – Přečkovice, Korytná - Boršice u Bl., Rudice - Záhorovice (17).

Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice - Morkovice B, Skaštice B – Záhlinice, Počenice - Kvasice B, Žeranovice – Pravčice, Slavkov p. H. - Němčice, Rymice – Břest (17).

Kroměříž III. třída: Ludslavice - Střílky (10), Dřínov – Bařice (14), Mrlínek - Hlinsko p. H., Martinice – Roštění, Komárno - Kostelec u Hol., Bystřice p.H. B – Tučapy, Troubky – Záříčí, Zahnašovice - Lutopecny (17).

Okresní přebor Vsetín: Hošťálková/Kateřinice B - N.Hrozenkov/VKK B, Zašová – Ústí, Valašská Bystřice – Huslenky (16.30).

Vsetín III. třída: Branky - Dolní Bečva B, Kladeruby - Krhová B, Lhotka – Loučka, Velká Lhota - Police/Juřinka B, Střelná – Liptál, Lhota u Vs. - Valašská Polanka B (16.30).

2. liga žen: Nadstavba o sestup: FC TRINITY Zlín – FC Praha (14, areál Vršava).

MSDŽ: Tečovice – Holešovské holky (10), Bezměrov – Uherský Brod (14).

TENIS

Turnaj padesátníků Grand Prix Otrokovic – 3. ročník (9-16, tenisový areál Jiskry Otrokovice).