PÁTEK 21. ČERVENCE

FOTBAL

Příprava: Bojkovice – Brumov (18, hřiště Pitín), Slušovice – Všechovice (18, hřiště Lukov), Jablůnka – Loučka (17.30), Kelč – Podlesí, Lačnov – Liptál. Tichá – Prostřední Bečva, Mařatice - Babice (18).

MALÁ KOPANÁ

Noční turnaj ve Valašské Senici – 36. ročník (16.30).

SOBOTA 22. ČERVENCE

DOSTIHY

Dostihové odpoledne ve Slušovicích (13-16.30).

FLORBAL

Slovácký pohár v Hluku – 19. ročník (8-20).

FOTBAL

1. kolo Poháru hejtmana Zlínského kraje: Hvozdná – Kateřinice (17.30).

Příprava: Baťov – Valašské Meziříčí (10), Vsetín – Uherský Brod (11), Staré Město – Napajedla, Šumice – Brumov B (17), Kvasice – Želatovice (17.30).

Lázeňský pohár 2023 (začátek v 8.00, hřiště Luhačovice).

Turnaj O pohár zemské osy v Mrlínku – 52. ročník (9-18, účastníci: Mrlínek, Loukov, Mysločovice, Branky, Horná Poruba).

Memoriál Františka Baklíka v Rokytnici u Slavičína – 32. ročník (13-19, účastníci: Rokytnice, Šanov, Hodolany, Horná Súča).

Memoriál pana Aloise Františáka – turnaj dorostenců v Lidečku – 2. ročník (11, účastníci: SK Lidečko, FC Slavičín, Velké Karlovice, Sokol Ratiboř).

MALÝ FOTBAL

Turnaj Lhotka Cup ve Vlachově Lhotě – 16. ročník (9).

TRIATLON

Hulmen v Hulíně – 20. ročník (9, start na hulínském koupališti).

NEDĚLE 23. ČERVENCE

ATLETIKA

Běh letním ránem v Popově – 5. ročník (10, start na návsi nad hospodou).

FLORBAL

Slovácký pohár v Hluku – 19. ročník (8-16).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – České Budějovice (15).

1. kolo Poháru hejtmana Zlínského kraje: Zlechov - Malenovice (10), Ludkovice – Nedachlebice (15.30), Choryně – Lidečko, Fryšták - Dolní Bečva, Prlov – Juřinka, Tečovice – Březnice, Kostelec – Vlachovice, Traplice – Buchlovice, O. N. Ves – Újezdec, Příluky – Nivnice, Slavkov – Prakšice, Zdounky - Staré Město, Záhlinice – Mladcová (17.30).

Okresní pohár: Přečkovice - Strání B, Bánov - Hluk B, Mistřice – Jarošov, Popovice - Boršice u Blatnice, Jalubí – Velehrad, Bystřice pL - St. Hrozenkov, Žítková - Horní Němčí, Březolupy – Nedakonice, Uh. Ostroh B – Drslavice, Částkov – Bílovice, Vážany – Stříbrnice/Boršice, Kostelany n.M. - Kněžpole (17).

Příprava: Koryčany – Chropyně (16.30), Nevšová – Valašská Polanka, Vidče - Bynina (17), Veselá – SK Zlín 1931 (17.30).

Lázeňský pohár 2023 (začátek v 8.30, hřiště Luhačovice).

Memoriál Aloise Fojtíka – turnaj žáků v Nedašově (14-19, účastníci: Nedašov, Bylnice, Valašské Klobouky, Vysoké Pole).

MORORISMUS

Sraz Felicií ve Štítné nad Vláří – 4. ročník (10, prostranství u Ekofarmy Javorník).