PÁTEK 18. SRPNA

FOTBAL

Divize: Valašské Meziříčí – Krnov (17.30).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín - Luhačovice B (18).

Vsetín III. třída: Janová - Ratiboř B (17).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín (Zlín, od 18.00).

SOBOTA 19. SRPNA

ATLETIKA

Běh na Hostýn – 20. ročník (13, start závodu na Masarykově náměstí v Bystřici pod Hostýnem, cíl na Svatém Hostýně).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Mladá Boleslav (15).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Opava (17).

MSFL: Uherský Brod – Rosice (16.30).

Divize: Holešov – Rýmařov (16.30).

Krajský přebor: Slušovice – Hluk, Napajedla – Bystřice p. H. (16.30).

I. A: Kateřinice - V. Karlovice, Horní Lideč – Podlesí, Rožnov p. R. - Lidečko, Mladcová - Dolní Němčí, Zborovice – Bojkovice (16.30).

I. B: Lhota - Zdounky (10), Ratiboř – Vlachovice, Bynina - Horní Bečva, Kelč – Lužkovice, Halenkov – Poličná, Louky – Záhlinice, Veselá - Slušovice B, Chropyně – Fryšták, Tečovice – Tlumačov, Ořechov – Prakšice, Slavkov - O. N. Ves (16.30), Hvozdná – Kostelec (17.30).

Okresní přebor Zlín: Jaroslavice - Nedašova Lhota (16.30).

Zlín III. třída: Napajedla B - Halenkovice (10.15), Spytihněv – Žlutava (16.30).

Zlín IV. třída: Jestřabí/Štítná n/Vl. B – Lipová, Valašské Klobouky B - Nedašov B (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: St. Hrozenkov – Rudice (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice B - Skaštice B (13.30), Žalkovice – Lubná, Hulín - Morkovice B, Pravčice – Rymice (16.30).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Roštění, Střílky – Dřínov, Lutopecny – Zlobice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko - Střítež/Hrachovec B (16.30).

Vsetín III. třída: Krhová B - Velká Lhota (16.30), Liptál - Študlov/Lidečko B (18).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín (Zlín, od 9.00).

STOLNÍ TENIS

Mezinárodní Satelitní turnaj mládeže v Hluku (8.30-19, SH Hluk).

TRIATLON

Kelečský triatlon v Kelči – 7. ročník (12.30, start u rybníka Chmelník).

VOLEJBAL

Turnaj mužů O pohár Bílých Karpat v Bojkovicích – 79. ročník (9, areál naproti koupaliště v Bojkovicích).

Turnaj Memoriál Oldřicha Křivého v Karolince – 27. ročník (9, areál u Sokolovny v Karolince).

NEDĚLE 20. SRPNA

FOTBAL

1. liga žen: 1.FC Slovácko – Horní Heršpice (14.00, MěFS M.Valenty)

Divize: Slavičín – Skaštice (10.15), Strání – Bzenec, Všechovice - Vsetín (16.30).

Krajský přebor: Brumov – Morkovice (10.15), Osvětimany – Luhačovice (15), Hrachovec – Boršice, Nevšová – Kvasice, Francova Lhota – Štítná n. Vl. (16.30).

I. A: Val. Meziříčí B - Prostř. Bečva, Val. Příkazy - Juřinka (10), Kunovice – Staré Město (10.15), Val. Polanka – Vigantice, Dolní Bečva – Vidče, Kroměříž B – Koryčany, Nivnice – Újezdec, Nedašov – Těšnovice, Šumice – Nedachlebice (16.30).

I. B: Holešov B - Dolní Lhota (10.15), Bylnice – Choryně, Prlov – Jablůnka, Ludkovice - Brumov B, Příluky – Březnice, Buchlovice – Zlechov, Vlčnov – Traplice, Polešovice - Uh. Ostroh, Malenovice – Topolná (16.30).

Okresní přebor Zlín: Slopné - Valašské Klobouky (13.30), Lačnov - Vysoké Pole, Újezd - Poteč/Francova Lhota B, Štípa – Jasenná, Kašava – Návojná (16.30).

Zlín III. třída: Březůvky – Sehradice (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Rudimov (14), Petrůvka – Kudlov (16), Trnava - Fryšták B/Lukov, Březová – Doubravy, Tečovice B - Louky B, Pohořelice - Jaroslavice B, Šanov – Rokytnice, Vizovice – Drnovice, Bratřejov – Pozlovice (16.30).

Zlín IV. třída: Mysločovice – Racková, Lípa - Zádveřice (10), Tichov – Loučka (10.15), Lužkovice B/Veselá B - Příluky B (13.30), Biskupice – Smolina (15), Provodov – Komárov, Hřivínův Újezd - Mladcová B, Velký Ořechov – Dobrkovice, Všemina - Horní Lhota, Neubuz - Mysločovice B (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B - Slovácko C, Bílovice – Nezdenice, Babice - Ostrožská Lhota, Jarošov - Strání B, Kněžpole – Bánov, Huštěnovice – Březová, Nedakonice – Jalubí (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Vážany (10.15), Suchá Loz – Záhorovice (15.30), Mistřice – Částkov, Stříbrnice/Boršice B – Velehrad, Sušice/ Traplice B - Uh. Ostroh B, Hradčovice – Drslavice, Popovice - Kostelany n.M., Boršice u Bl. - Komňa, Havřice - Bystřice p.L./Bánov B, Pitín/Bojkovice B – Žítková, Horní Němčí – Přečkovice, Dolní Němčí B - Korytná (16.30), Polešovice B – Březolupy (17).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Břest (13.30), Počenice - Slavkov p. H., Němčice – Žeranovice (16.30).

Kroměříž III. třída: Prusinovice – Tučapy, Chvalčov – Martinice, Mrlínek – Rusava, Komárno-Osíčko - Hlinsko p. H., Kostelec u Hol. - Bystřice p. H. B, Bezměrov – Troubky, Míškovice – Rataje, Roštín – Bařice, Záříčí - Ludslavice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Hošťálková/Kateřinice B – Zašová, Zubří – Lhota, Jarcová - Krhová/Val.Meziříčí C, Hovězí - Dolní Bečva B, N.Hrozenkov/VKK B – Ústí (16.30).

Vsetín III. třída: Val.Polanka B (Lužná) - Halenkov B (10.15), Police/Kelč B - Liptál B, Kladeruby – Skalička, Lhotka – Loučka, Branky – Růžďka, Valašská Bystřice - Rožnov B, Leskovec - Valašská Senice, Střelná – Huslenky (16.30).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín (Zlín, od 9.00).

STOLNÍ TENIS

Mezinárodní Satelitní turnaj v Hluku (8.30-19, SH Hluk).

VOLEJBAL

Turnaj žen O pohár Bílých Karpat v Bojkovicích – 79. ročník (9, areál naproti koupaliště v Bojkovicích).