PÁTEK 1. ZÁŘÍ

CYKLISTIKA

Závod horských kol do vrchu Valašský krpál ve Vsetíně – 20. ročník (15.45, start na vsetínském Dolním náměstí).

FOTBAL

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (15.00, hřiště Kunovice).

Okresní přebor Zlín: Újezd – Vysoké Pole (17), SK Zlín - Nedašova Lhota (18.30).

Zlín III. třída: Březůvky – Drnovice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Slovácko C (17.30).

SOBOTA 2. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

Noční běh v Rožnově pod Radhoštěm – 5. ročník (20, start v rožnovském Městském sadu u Hudebního altánku).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – FC Zlín (15).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Viktoria Žižkov (17).

MSFL: Uherský Brod - Hlučín (16).

Divize: Skaštice – Baťov, Holešov – Kostelec n. H. (16).

Krajský přebor: Francova Lhota – Napajedla, Slušovice – Boršice (16).

I. A: Horní Lideč – Dolní Bečva (15), Rožnov p. R. - Velké Karlovice, Juřinka – Prostř. Bečva, Kateřinice – Vidče, Zborovice – Koryčany, Bojkovice – D. Němčí (16).

I. B: Chropyně – Dolní Lhota (13.30), Bynina – Brumov B, Kelč – Ludkovice, Halenkov – Lužkovice, Ratiboř - Poličná, Vlachovice – Choryně, Veselá – Záhlinice, Hvozdná – Fryšták, Slavkov – UH. Ostroh (16).

Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – Val. Klobouky (16).

Zlín III. třída: Tečovice B – Fryšták B/Lukov, Louky B – Doubravy, Spytihněv – Napajedla B, Sehradice – Pozlovice (16).

Zlín IV. třída: Val. Klobouky B – Všemina (13), Příluky B – Zádveřice, Jestřabí – Tichov (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: St. Hrozenkov – Přečkovice (15).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice B – Lubná (13, hřiště Měrovice nad Hanou), Pravčice – Počenice, Hulín – Žeranovice (16).

Kroměříž III. třída: Chvalčov – Roštění, Loukov – Tučapy, Rajnochovice – Bystřice p. H. B (16).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Ústí, Krhová – Dolní Bečva B (16).

Vsetín III. třída: Růžďka – Loučka, Liptál – Ratiboř B (16).

MSLŽ: FC Zlín – MFK Vyškov (10, hřiště na Vršavě).

MSDŽ: Březůvky – Tečovice (16), Bezměrov – Vlkoš (16).

Turnaj mladších přípravek O pohár vládce prázdnin ve Fryštáku – 2. ročník (9-13).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Robe Zubří – Kopřivnice (18). Interliga žen: Zlín – Plzeň (18).

NOHEJBAL

Turnaj trojic v Divnici (11).

TRIATLON

Závod Olympijský Hulmen v Hulíně – 8. ročník (9, start na hulínském koupališti).

NEDĚLE 3. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Slopenská desítka ve Slopném – 19. ročník (13.30, start hlavního závodu v areálu fotbalového hřiště ve Slopném u Luhačovic).

FLORBAL

3. kolo Poháru Českého florbalu mužů: Počenice – FBC Letohrad (17, SH Morkovice).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Kozlovice (10.15), Strání – Vsetín (16).

Krajský přebor: Brumov – Luhačovice (10.15), Osvětimany – Kvasice (15), Hrachovec – Štítná n. Vl., Nevšová – Bystřice p. H. (16).

I. A: Val. Meziříčí B – Lidečko, Val. Příkazy - Vigantice (10), Val. Polanka – Podlesí, Šumice – Těšnovice, Nivnice – Nedašov, Kroměříž B – Újezdec, Mladcová – St. Město (16).

I. B: Zlechov – Ostrožská Nová Ves (10), Holešov B – Louky (10.15), Bylnice – Jablůnka, Prlov – Horní Bečva, Příluky – Slušovice B, Tečovice – Březnice, Kostelec – Tlumačov, Buchlovice – Topolná, Lhota – Prakšice, Vlčnov – Ořechov, Polešovice – Zdounky, Malenovice – Traplice (16).

Okresní přebor Zlín: Lačnov – Slopné, Štípa – Luhačovice B, Kašava – Poteč, Návojná – Jasenná (16).

Zlín III. třída: Bohuslavice n. V. - Šanov (14), Trnava – Jaroslavice B, Březová – Žlutava, Pohořelice – Halenkovice, Vizovice – Kudlov, Bratřejov – Rudimov, Petrůvka – Rokytnice (16).

Zlín IV. třída: Lípa – Horní Lhota (10), Lužkovice B/Veselá B – Mysločovice B (13), Lipová – Nedašov B (14), Biskupice – Loučka (15), Velký Ořechov – Mladcová B, Mysločovice – Hřivínův Újezd, Provodov – Dobrkovice, Komárov – Racková, Neubuz – Všemina (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Babice – Hluk B, Jarošov – Nezdenice, Kněžpole – Ostrožská Lhota, Huštěnovice – Strání B, Nedakonice – Bánov, Jalubí – Březová (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Drslavice (10.15), Suchá Loz – Pitín (15.30), Vážany – Kostelany n. N., Mistřice – Březolupy, Stříbrnice – Polešovice B, Hradčovice – Velehrad, Popovice – Uh. Ostroh B, Boršice u Bl. - Korytná, Horní Němčí – Záhorovice, Havřice – Komňa, Rudice – Bystřice p. L., D. Němčí B – Žítková (16).

Okresní přebor Kroměříž: Břest – Slavkov p. H., Němčice – Kvasice B, Žalkovice – Rymice, Skaštice B – Morkovice B (16.00).

Kroměříž III. třída: Prusinovice – Kostelec u Hol. (13), Mrlínek – Martinice, Hlinsko p. H. - Rusava, Zářičí – Bařice, Střílky – Roštín, Bezměrov – Ludslavice, Míškovice – Dřínov, Lutopecny – Troubky, Zahnašovice - Zlobice (16).

Okresní přebor Vsetín: Hošťálková – N. Hrozenkov, Zubří – Střítež, Jarcová – Zašová, Hovězí - Lhota (16).

Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Val. Senice (10.15), Police – Val. Bystřice, Kladeruby – Velká Lhota, Lhotka – Liptál B, Branky – Skalička, Halenkov B – Huslenky, Leskovec – Janová, Střelná - Študlov (16).

MSDŽ: Holešovské holky – Kras (10.15. Stadion Míru Holešov).

TRIATLON

Závod O Trnavského kolíka v Trnavě u Slušovic – 16. ročník (13, start u rybníka v Podkopné Lhotě).