ČTVRTEK 7. ZÁŘÍ 2023

FOTBAL

Příprava: ČR U21 – Slovensko U21 (18.00, Uherské Hradiště)

HOKEJ

Extraliga juniorů: Berani Zlín – Dynamo Pardubice (15, PSG aréna).

PÁTEK 8. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Zámecká pětka v Holešově – 12. ročník (18, start hlavního závodu na dráze Městského atletického stadionu).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Třinec (15, Letná), Zlínsko – Karviná B (17).

Krajský přebor: Boršice – Hluk (16.30), Luhačovice – Slušovice (17), Kvasice – Hrachovec (17.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Uherský Ostroh B – Mařatice (17).

SOBOTA 9. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Běh okolo Soliska v Zubří – 24. ročník (10.30, start hlavního závodu u lyžařské chaty na Solisku).

Podhostýnská 10ka v Bystřici pod Hostýnem – 1. ročník (10.10, start na Masarykově náměstí).

CYKLISTIKA

Závod horských kol XC Cup Napajedla 2023 – 7. ročník (14, start hlavního závodu mužů pod kostelními schody na Masarykově náměstí).

Bikemaraton Hošťálovská padesátka v Hošťálkové – 2. ročník (11, start v areálu zámku v Hošťálkové).

Závod ve sjezdu horských kol v Trnavě u Slušovic (11).

FOTBAL

Divize: Vsetín – Šternberk, Valašské Meziříčí – Polanka n. O. (16).

Krajský přebor: Napajedla – Osvětimany, Bystřice p. H. - Morkovice (16).

I. A: Vidče – Prostřední Bečva, Vigantice – Juřinka, V. Karlovice – Val. Polanka, Kateřinice – Horní Lideč, Koryčany – Bojkovice, Staré Město – Zborovice (16).

I. B: Poličná – Vlachovice (14), Jablůnka – Ratiboř, Bynina – Kelč, Dolní Lhota – Tečovice, Slušovice B – Chropyně, Louky – Příluky, Veselá – Holešov B, Záhlinice – Tlumačov, Prakšice – Ostrožská Nová Ves (16).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Kašava, Slopné – SK Zlín, Jaroslavice - Lačnov (16).

Zlín IV. třída: Mladcová B – Racková, Horní Lhota – Lužkovice B,

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Nedakonice, Hluk B – Jarošov, Nezdenice – Kněžpole (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice – Vážany, Dolní Němčí B – Suchá Loz (16).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Skaštice B (15).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Prusinovice, Ludlavice – Míškovice, Zářičí – Střílky (16).

Okresní přebor Vsetín: Střítež – Jarcová (13), Ústí – Krhová, Hutisko - Hošťálková (16).

Vsetín III. třída: Skalička – Růžďka, Liptál B – Branky, Janová – Střelná (16).

MSDŽ: Tečovice – Vlkoš (14), Březůvky – Mostkovice (16).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Písek (18).

I. liga žen: Kunovice – Bohumín (11).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Berani Zlín – HC Olomouc (10, zimní stadion).

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Spartak Hulín (17), HC Senators – Tovačov (18.40).

MOTORISMUS

Mistrovství republiky v Truck trailu ve Valašském Meziříčí (9.30-18).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: NK Austin Vsetín – TJ Plazy (14.30).

1. liga mužů: NK Austin Vsetín B – TJ Solidarita (9).

Krajský přebor družstev mužů: 1. finále: NK Bajda Kroměříž – Jiskra Otrokovice (9).

NEDĚLE 10. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Běh nebo pochod po kunovických vrcholech v Kunovicích u Valašského Meziříčí – 10. ročník (11, start hlavního závodu v prostorách Hasičského cvičiště v Kunovicích).

FLORBAL

Divize mužů: FBC Slovácko – Horní Suchá (17. SH Buchlovice).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Frýdek-Místek (10.15, hřiště Kunovice).

Divize: Všechovice – Holešov (16).

Krajský přebor: Nevšová – Francova Lhota, Štítná n. Vl. - Brumov (16).

I. A: Dolní Bečva – Rožnov p. R., Lidečko – Val. Příkazy, Podlesí – Val. Meziříčí B, Újezdec – Mladcová, Nedachlebice – Kroměříž B, Nedašov – Kunovice, Šumice – Nivnice, Těšnovice – D. Němčí (16).

I. B: Brumov B – Choryně (10), Lužkovice – Bylnice, Horní Bečva – Halenkov, Ludkovice – Prlov, Fryšták – Kostelec, Březnice – Hvozdná, Topolná – Zlechov, Uh. Ostroh – Buchlovice, Traplice – Slavkov, Zdounky – Malenovice, Ořechov – Polešovice, Lhota – Vlčnov (16).

Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Štípa, Nedašova Lhota – Újezd, Val. Klobouky – Jasenná, Poteč – Návojná (16).

Zlín III. třída: Napajedla B – Trnava (10.15), Drnovice – Sehradice (14), Rudimov – Březůvky, Rokytnice - Pozlovice (15.30), Pohořelice – Spytihněv, Halenkovice – Doubravy, Fryšták B – Louky B, Žlutava – Tečovice, Jaroslavice B – Březová, Kudlov – Bratřejov, Šanov – Vizovice, Petrůvka – Bohuslavice n. Vl. (16).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Komárov, Mysločovice B – Příluky (10), Tichov – Val. Klobouky B (10.15), Smolina – Nedašov B (14), Biskupice – Jestřabí (15), Hřivínův Újezd – Provodov, Velký Ořechov – Mysločovice, Všemina – Zádveřice, Neubuz – Lípa, Loučka – Lipová (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice - Babice, Ostrožská Lhota – Huštěnovice, Slovácko C – Březová, Bánov – Jalubí (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Hradčovice (10.15), Polešovice B – Sušice (12.30), Žítková – Bystřice p. L. (14), Přečkovice – Rudice (14.30), Záhorovice – Havřice (15), Březolupy – Kostelany n. M., Velehrad – Popovice, Mistřice – Stříbrnice, Korytná – Horní Němčí, Pitín – Boršice u Bl., Komňa – St. Hrozenkov (16).

Okresní přebor Kroměříž: Žeranovice – Zborovice B, Rymice – Hulín, Kvasice B – Žalkovice, Počenice – Němčice, Břest – Pravčice, Slavkov p. H. - Morkovice B (16).

Kroměříž III. třída: Roštín – Bezměrov, Rataje – Zahnašovice, Dřínov – Lutopecny (13), Bystřice p. H, B – Rusava, Martinice – Komárno-Osíčko, Tučapy – Mrlínek, Roštění - Loukov, Kostelec u. Hol. - Chvalčov (16).

Okresní přebor Vsetín: Lhota – Dolní Bečva B, Zašová – Hovězí, N. Hrozenkov – Zubří (16).

Vsetín III. třída: Študlov – Val. Polanka B (10), Velká Lhota – Lhotka, Val. Bystřice – Kladeruby, Rožnov B – Loučka, Ratiboř – Huslenky, Val. Senice – Halenkov, Liptál – Leskovec (16).

MSLŽ: Uherský Brod – FC Zlín (10, Orelský stadion Uherský Brod).

MOTORISMUS

Mistrovství republiky v Truck trailu ve Valašském Meziříčí (8.45-16).

PONDĚLÍ 11. ZÁŘÍ 2023

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Lobodice (20), Kvasice – Buldok Otrokovice (21.40).