ČTVRTEK 26. ŘÍJNA

HOKEJ

Extraliga juniorů: HC Berani Zlín – Dynamo Pardubice (17, Trinity Bank Aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Jiskra Chropyně (20), AHK Kroměříž – HC Senators (20.45).

PÁTEK 27. ŘÍJNA

FOTBAL

Krajský přebor: Luhačovice - Napajedla (18).

SOBOTA 28. ŘÍJNA

ATLETIKA

Závod Otrokovické svahy v Otrokovicích – 7. ročník (11, start hlavního závodu u stadionu TJ Jiskra Otrokovice).

Provodovský běh – 6. ročník (11, start hlavního závodu v Areálu mládí u fotbalového hřiště FC Rak Provodov).

Sokolský běh v Kroměříži (14, start hlavního závodu pod dálničním mostem u běžeckého okruhu Šlajza Kroměříž).

Sokolský běh v Jablůnce (14, start hlavního závodu u Základní školy).

DOSTIHY

Velká slušovická steeplechase ve Slušovicích – 40. ročník (12-17.30).

FLORBAL

Národní liga: 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm – Šumperk (17.30, SH Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko - Liberec (15).

Divize: Skaštice - Holešov (14.30).

Krajský přebor: Slušovice - Hrachovec, Hluk - Osvětimany, Morkovice - Francova Lhota (14).

I. A: Val. Meziříčí B - Vidče, Val. Příkazy - Val. Polanka, Juřinka - Rožnov p. R., Vigantice - Kateřinice, Podlesí - V. Karlovice, Mladcová - Těšnovice, Zborovice - Kroměříž B (hřiště Měrovice), Koryčany - Šumice, St. Město - Nedašov (14).

I. B: Ratiboř - Halenkov, Vlachovice - Prlov, Choryně - Kelč, Poličná - Bynina, Jablůnka - Ludkovice, Tečovice - Záhlinice, Hvozdná - Chropyně, Kostelec - Příluky, Tlumačov - Holešov B, Fryšták - Veselá, Březnice - Louky, Dolní Lhota - Slušovice B, Slavkov - Prakšice, Buchlovice - Malenovice, Ostrožská Nová Ves - Vlčnov (14).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice - Slopné (13.30), Štípa - Val. Klobouky, Návojná - SK Zlín, Jasenná - Lačnov (14).

Zlín III. třída: Louky B - Březová, Žlutava - Pohořelice, Jaroslavice B - Napajedla B, Březůvky - Rokytnice, Sehradice - Bratřejov, Vizovice - Pozlovice, Drnovice - Bohuslavice n. Vl., Rudimov - Petrůvka (14).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B - Hluk B (14).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice - Mistřice, St. Hrozenkov - H. Němčí, Bystřice p. L. - Suchá Loz, Komňa - Pitín (14).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice B - Žalkovice (11), Hulín - Slavkov p. H., Břest - Lubná, Žeranovice - Počenice, Rymice - Kvasice B (14).

Kroměříž III. třída: Zahnašovice - Bezměrov, Rataje - Zářičí (11), Hlinsko p. H. - Chvalčov, Rusava - Prusinovice, Lutopecny - Bařice, Zlobice - Střílky, Roštín - Troubky, Dřínov - Ludslavice (14).

Okresní přebor Vsetín: Krhová - Zubří, Lhota - Hošťálková, Zašová - Hutisko (14).

Vsetín III. třída: Branky - Rožnov B (13), Růžďka - Lhotka, Loučka - Kladeruby, Skalička - Police (14).

Moravskoslezská liga žen: FC Zlín – Prostějov (15, hřiště Vršava).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří - Hranice (18).

MOL Liga žen: Zlín - Olomouc (18).

I. liga mužů: Vsetín - Chodov (16).

I. liga žen: Kunovice - Jindřichův Hradec (13).

II. liga mužů: Rožnov p. R. - Sokol Ostrava (14).

HOKEJ

Extraliga juniorů: HC Berani Zlín – HC Olomouc (12, Trinity Bank Aréna Luďka Čajky).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: HC Uherské Hradiště – Hokej Uherský Ostroh (17), HC Brumov-Bylnice – HK Kroměříž (17).

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Buldok Otrokovice (17), Rebels – Míškovice (18.40), Lobodice – Troubky (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Scorpions (10), Tigers Malenovice – Boston Zlín (12).

NEDĚLE 29. ŘÍJNA

FLORBAL

Divize mužů: FBC Slovácko – FBC Slavkov (10, SH Slovácká Slavia Uherské Hradiště), Florbal Vsetín – 1. MVIL Ostrava (17.30, SH Na Lapači Vsetín).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B - Hlučín (10.15, hřiště Kunovice).

Divize: Slavičín - Strání (10.15).

Krajský přebor: Brumov - Bystřice p.H. (10.15), Boršice - Nevšová, Štítná n. Vl. - Kvasice (14).

I. A: Lidečko - D. Bečva, Prostřední Bečva - Horní Lideč, Bojkovice - Kunovice, D. Němčí - Nivnice, Újezdec - Nedachlebice (14).

I. B: Bylnice - Brumov B, Lužkovice - Horní Bečva, Zlechov - Polešovice, Topolná - Lhota, Uh. Ostroh - Ořechov, Traplice - Zdounky (hřiště Jankovice).

Okresní přebor Zlín: Poteč - Jaroslavice, Kašava - Újezd, Vysoké Pole - Nedašova Lhota (14).

Zlín III. třída: Doubravy - Trnava, Fryšták B - Spytihněv, Tečovice B - Halenkovice, Kudlov - Šanov (14).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Ostrožská Lhota - Nezdenice, Huštěnovice - Slovácko C, Nedakonice - Kněžpole, Jalubí - Jarošov, Březová - Babice, Bánov - Bílovice (14).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice - Hradčovice (10.15), Uh. Ostroh - Polešovice B (11.30), Popovice - Březolupy, Vážany - Sušice, Kostelany n. M. - Stříbrnice, Velehrad - Částkov, Havřice - Žítková, Rudice - Boršice u Bl., Přečkovice - D. Němčí B, Záhorovice - Rokytná (14).

Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B - Němčice, Morkovice B - Pravčice (14).

Kroměříž III. třída: Martinice - Kostelec u Hol., Tučapy - Roštění, Mrlínek - Bystřice p. H. B, Komárno-Osíčko - Loukov (14).

Okresní přebor Vsetín: Střítež - N. Hrozenkov, Hovězí - Ústí, D. Bečva - Jarcová (14).

Vsetín III. třída: Velká Lhota - Val. Bystřice (14).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Protivanov (10.15, Stadion Míru Holešov).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín - Bohunice (18).

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Napajedla (11), L. Zubří - Frýdek-Místek juniorka (17).

II. liga žen: Otrokovice - Havlíčkův Brod (14).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Vážany – Holešov Gators (17), Hanák Team Kroměříž – Reds (18.40), Masaro UH – Horny Dogs (20.30).

HOKEJBAL

2. liga: HBK Vsetín – HBC Enviform Třinec (10).

Malenovická liga: Bulls – Stator (13).

PONDĚLÍ 30. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – Chomýž (20), Žopy – Kvasice (21.40).

ÚTERÝ 31. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – UDH Panthers (20).

STŘEDA 1. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Spartak Hulín (20.45).