ČTVRTEK 2. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – Rebels (21.15).

PÁTEK 3. LISTOPADU

BASKETBAL

I. liga: Zlín – Olomouc (18.30).

FOTBAL

I. A: Kroměříž B - Bojkovice (18).

Vsetín III. třída: Rožnov B - Skalička (18).

HOKEJBAL

Český pohár – 2. kolo: HBC Malenovice – Karviná (18, Lopik Aréna).

SOBOTA 4. LISTOPADU

ATLETIKA

Otrokovický půlmaraton – 23. ročník (13.15, start hlavního závodu mezi lanovým centrem Lanáček a Městskou sportovní halou).

Morkovské podzimní běh v Morkovicích – 7. ročník (11, start u sokolovny v Morkovicích).

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).

BADMINTON

4. liga ve Zlíně: Badminton Zlín – FSpS MU Brno D (10), Kuklenská Brno C – Sokol Židlochovice (10), FSpS MU Brno D – Kuklenská Brno C (12), Badminton Zlín – Sokol Židlochovice (12, vše badmintonová hala ve Spotrcentrum Maty na Růmech).

FLORBAL

Národní liga: Zlín Lions – Přerov (14, SH SPŠ Zlín).

Zlínská liga mužů: Počenice B – Počenice C (9), Slavičín – Valašské Meziříčí B (10.30), Valašské Meziříčí B – Počenice B (12.30), Počenice C – Slavičín (14.30, vše SH Morkovice).

Orel Uherský Brod – Panthers Otrokovice B (12), Spartak Hluk C – Luhačovice (13.30), Panthers Otrokovice B – Holešov (15), Luhačovice – Orel Uherský Brod (16.30), Holešov – Spartak Hluk C (18, vše SH Spartak Uherský Brod).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko - Hradec Králové (15).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž - Brno (14).

MSFL: Zlínsko - Zlín B (11), Uherský Brod - Frýdlant n. O. (14).

Divize: Vsetín - Bzenec, Holešov - Baťov, Valašské Meziříčí - Havířov (14).

Krajský přebor: Francova Lhota - Boršice (13.30), Napajedla - Štítná n. Vl., Nevšová - Luhačovice (14).

I. A: Šumice - Staré Město (13), Rožnov p. R. - Prostřední Bečva (14).

I. B: Polešovice - Ostrožská Nová Ves (13.30). Bylnice - Ratiboř (14).

Okresní přebor Zlín: Újezd - Návojná (13.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nedakonice - Babice (14).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Polešovice B -Vážany (10), Boršice u Bl. - Bystřice p. L. (13.30).

Kroměříž III. třída: Mrlínek - Komárno - Osíčko (14).

Okresní přebor Vsetín: Zašová - N. Hrozenkov (13.30).

Vsetín III. třída: Liptál B - Velká Lhota (13.30).

Moravskoslezská divize žen: Březůvky – Holešovské holky (14), Tečovice – Mostkovice (14).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice - Cheb (16).

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Přerov (17)

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Brumov-Bylnice – Uherský Ostroh (16), Uherské Hradiště – Uherský Brod (18).

Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – Lobodice (17), Troubky – Žopy (18.40).

STOLNÍ TENIS

1. liga žen: Sokol Vsetín – Hodonín B (15).

2. liga mužů: KST Zlín – TJ Ostrava KST D (14).

3. liga mužů: KST Dolní Němčí – Třinec (14).

TENIS

Turnaj ve Zlíně ve čtyřhře amatérů nad 50 let Podzimní debly na Vršavě (12.15-19).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín - Příbram (17.30).

II. liga mužů: Staré Město - Kometa Brno (9 a 13).

NEDĚLE 5. LISTOPADU

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice - Bulldogs Brno (18).

2. liga žen: Spartak Hluk – Shooters Beta (10.30), 1. AC Uherský Brod – Aligators WU 19 (11.45), Shooters Beta – Zlín Lions (13), Aligators WU 19 – Spartak Hluk (14.15), Zlín Lions – 1. AC Uherský Brod (15.30, vše SH Spartak Hluk).

Divize mužů: Spartak Hluk – FBS Olomouc (18, SH Spartak Hluk).

FOTBAL

I. liga žen: 1. FC Slovácko - Pardubice (14, UT Kunovice).

Divize: Strání - Skaštice (14).

I. B: Lhota - Uherský Ostroh (14).

Zlín III. třída: Tečovice B - Trnava (14).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C - Bánov (14).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mistřice - Mařatice, Stříbrnice - Drslavice, Sušice - Částkov (13.30).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Plačkov – Masaro UH (17), Vážany – Horny Dogs (18.40), Holešov Gators – Reds (20.30).

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů: KST Zlín – KST Havířov C (10).

3. liga mužů: Dolní Němčí – TTC Frýdlant (10).

PONDĚLÍ 6. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Morkovice (20), Míškovice – Rychlov (21.40).

ÚTERÝ 7. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – AHK Kroměříž (20).

STŘEDA 8. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Troubky (20.45).