ČTVRTEK 9. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Tovačov (21.15).

SOBOTA 11. LISTOPADU

ATLETIKA

Kovářská pětka ve Zlíně – 9. ročník (10.30, start hlavního závodu v Baťovském areálu před budovou č 72).

BASKETBAL

Celostátní liga U19 M: Slavia Kroměříž – Frýdek-Místek (17.30, SH TJ Slavia Kroměříž).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín - Jablonec (15).

Divize: Slavičín - Přerov (13.30), Skaštice - Šternberk, Baťov - Strání (14).

I. B: Lhota - Uherský Ostroh (11).

Pohár žen FAČR – 2. kolo: Uherský Brod – FC Zlín (11, stadion Lapač).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín - Michalovce (18).

II. liga mužů: Napajedla - Žeravice (17).

HOKEJ

2. liga: Valašské Meziříčí - Žďár nad Sázavou (17).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Spartak Uherský Brod – HC Brumov-Bylnice (17), HK Kroměříž – HC Boskovice (17).

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – HC Senators (19.15), Spartak Hulín – Chomýž (21).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (10), Starts – Boston Zlín (12).

STOLNÍ TENIS

Turnaj mistrů Velké ceny Českomoravského klubu veteránů v Hluku (9-17).

VOLEJBAL

2. liga žen: Slavičín - Břeclav (10 a 14), Kroměříž - Ostrava B (10 a 14).

NEDĚLE 12. LISTOPADU

BASKETBAL

Celostátní liga U19 M: Slavia Kroměříž – Příbor (10, SH TJ Slavia Kroměříž).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice - FAT PIPE START 98 (18).

Divize mužů: Vsetín – Horní Suchá (17.30 SH Na Lapači), Spartak Hluk – FBC Slavkov (18, SH Spartak Hluk), FBC Slovácko – Paskov (18, SH Slovácká Slavia Uherské Hradiště).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B - Bohunice (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B - Hlučín (10.30, hřiště Vršava).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Popovice - Mistřice (13).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín - Dukla Praha (18).

I. liga žen: Otrokovice - Bohunice (13).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Hokej Uherský Ostroh – Blansko (17).

Kroměřížská liga: Horny Dogs – Reds (18.45), Vážany – Masaro UH (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Scorpions – Bulls (10).

PONDĚLÍ 13. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Míškovice (20), Žopy – Jiskra Chropyně (21.40).

ÚTERÝ 14. LISTOPADU

HOKEJ

Extraliga dorostu: Berani Zlín – Vítkovice Ridera (15.15).

Kroměřížská liga: Plačkov – Hanák Team Kroměříž (20.15).

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Kvasice (21.50).

STŘEDA 15. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: HC Lobodice – Buldok Otrokovice (20.45).