ČTVRTEK 16. LISTOPADU

HOKEJ

Extraliga juniorů: Berani Zlín – Kometa Brno (18, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Míškovice (21.15).

PÁTEK 17. LISTOPADU

ATLETIKA

Vytrvalostní závod Czechia Backyard Ultra Run v Holešově – 1. ročník (10, start u koupaliště v zámeckém parku).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod - Hodonín (14, UT Lapač).

HOKEJ

Chance liga: Zlín - Vsetín (17.30).

SOBOTA 18. LISTOPADU

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Olomouc (18, SH TJ Slavia).

FLORBAL

Národní liga: Zlín Lions – Hranice (14, SH SPŠ Zlín), Rožnov pod Radhoštěm – Aligators Klobouky (17.30, SH Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice - Hostivice (13).

II. liga mužů: Rožnov p. R. - Napajedla (14), L. Zubří - Paskov (17).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherské Hradiště – SK Prostějov 1913 (17).

Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Chomýž (17), Rychlov – Jiskra Chropyně (18.40), Spartak Hulín – Tovačov (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Tigers Malenovice (12, Lopik aréna).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga: Varnsdorf – Polička (17), Moravská Třebová – Polička (18), Zlín – Polička (19), Zlín – Moravská Třebová (20, vše SH Datart Zlín).

STOLNÍ TENIS

2. liga žen: KST Hluk – Moravský Krumlov C (10).

3. liga mužů: KST Zlín B – Strážnice (14), Valašské Meziříčí – Ostrava KST E (14), Sokol Šarovy – KST Dolní Němčí (15).

NEDĚLE 19. LISTOPADU

BASKETBAL

2. liga: Slavia Kroměříž – Šumperk (12.30, SH TJ Slavia).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice - Kladno (18).

Divize mužů: Florbal Vsetín – FBS Olomouc (18, SH Na Lapači Vsetín).

Regionální liga mužů: Zlín Lions B – Hluk B (10), Sokol Brno Gullivers B – Hodonice (11.30), Zlín Lions B – Shooters Beta (13), Hluk B – Sokol Brno Gullivers B (14.30), Hodonice – Shooters Beta (16, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice - Mistřice (13).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín - Jičín B (15).

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Kopřivnice, Holešov - Frýdek-Místek juniorka (11)

HOKEJ

Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Holešov Gators (17), Plačkov – Horny Dogs (18.40), Masaro UH – Reds (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston – Scorpions (10), Bulls – Rivermen Malenovice (12), Tigers Malenovice – Stator (14, vše Lopik aréna).

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů: KST Zlín B – KST Dolní Němčí (10), Sokol Šarovy – Strážnice (10), Valašské Meziříčí – Brušperk (10).

PONDĚLÍ 20. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Míškovice (20), Rebels – Buldok Otrokovice (21.40).

ÚTERÝ 21. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Lobodice (20), Spartak Hulín – Chomýž (21.40).

STŘEDA 22. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Troubky (20.45).