ČTVRTEK 30. LISTOPADU

FOTBAL

Příprava: Česko U15 – Maďarsko U15 (11, UT Lapač v Uherském Brodě)

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Brumov-Bylnice – Uherské Hradiště (18.15).

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Jiskra Chropyně (21.15, ZS Kroměříž).

PÁTEK 1. PROSINCE

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice – Hradec Králové (18).

SOBOTA 2. PROSINCE

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

Mikulášský běh ve Zlíně – 36. ročník (12, start u fotbalového hřiště v Loukách).

FLORBAL

Národní liga: Zlín Lions – Opava (19, SH Střední průmyslové školy strojní).

Divize mužů: Vsetín – FBC Slovácko (17, SH Na Lapači).

Stolní tenisté druholigového Zlína.
Druholigoví stolní tenisté Zlína o víkendu vyzvou Přerov a Opavu

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Strakonice (18).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Berani Zlín – Přerov (12.30, Trinity aréna Luďka Čajky).

Extraliga dorostu: Berani Zlín – Olomouc (12, CCM aréna).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Brod – Uherský Ostroh (17), Uherské Hradiště – Blansko (18).

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Tovačov (17), Morkovice – Buldok Otrokovice (18.40), AHK Kroměříž – Lobodice (20.30, vše ZS Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Scorpions – Stator (12), Rivermen Malenovice – Boston Zlín (14, oba Lopik aréna).

SÁLOVÝ FOTBAL

Zlínská krajská liga: Kroměříž – Oldstars (8), Skaštice – Badboys (8.35), Bohuslavice – Oldstars (9.10), Badboys – Hulín (9.45), Kroměříž – Bohuslavice (10.20), Skaštice – Hulín (10.55), Oldstars – Badboys (11.30), Hulín – Interspeed Otrokovice (12.05), Skaštice – Kroměříž (12.40), Bohuslavice – Interspeed Otrokovice (13.15, vše SH SPŠ Otrokovice – Štěrkoviště).

STOLNÍ TENIS

1. liga žen: Sokol Vsetín – Havlíčkův Brod B (10), Sokol Vsetín – Havlíčkův Brod C (15).

2. liga mužů: KST Zlín – Přerov (14).

2. liga žen: KST Hluk – Břeclav B (10), KST Hluk – Hodonín C (15).

3. liga mužů: KST Dolní Němčí – Nový Jičín B (14).

V sobotu 2. prosince se ve Zlíně koná 36. ročník Mikulášského běhu.
Ve Zlíně se koná Mikulášský běh. Start závodu je u fotbalového hřiště v Loukách

VOLEJBAL

II. liga žen: Kroměříž – Opava (10 a 14), Slavičín – Bílovec (10 a 14).

NEDĚLE 26. LISTOPADU

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Snipers Slavičín – Luhačovice (11), Počenice B – Holešov (12.30), Holešov – Luhačovice (14.30), Snipers Slavičín – Počenice B (16, vše SH Slavičín).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Zlín – Slavia Praha (18).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Litovel (16).

II. liga mužů: Holešov – Paskov (11), Rožnov p. R. - Bystřice p. H. (16).

HOKEJ

Chance liga: Berani Zlín – Poruba (15).

Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Horny Dogs (17), Holešov Gators – Masaro UH (18.40), Plačkov – Vážany (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Bulls – Tigers Malenovice (10, Lopik aréna).

Poslední letošní závod z celoroční série Běhů na 2 míle ve Zlíně se uskuteční v sobotu 2. prosince.
V sobotu se v Přílukách koná poslední letošní dvoumílový závod

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů: KST Zlín – Opava (10).

3. liga mužů: KST Dolní Němčí – TJ DDM Valašské Meziříčí (10).

PONDĚLÍ 4. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Rebels (20), Kvasice – Troubky 21.40, oba ZS Kroměříž).

ÚTERÝ 5. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Spartak Hulín (20, ZS Kroměříž).

STŘEDA 6. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Chomýž (20.45, ZS Kroměříž).