ČTVRTEK 7. PROSINCE 2023

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Přerov (18, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: Míškovice – Jiskra Chropyně (21.15, ZS Kroměříž).

SOBOTA 9. PROSINCE

ATLETIKA

Čertovský běh v Kroměříži – 11. ročník (11, start u zimního stadionu).

BADMINTON

Turnaj Yonex Badminton Open v Kunovicích (9-15).

FLORBAL

Regionální liga mužů: Zlín Lions B – Shooters Beta (9), Bučovice B – Spartak Hluk B (10.30), Shooters Beta – Valašské Meziříčí (12), Kuřim – Bučovice B (13.30), Spartak Hluk B – Valašské Meziříčí (15), Zlín Lions B – Kuřim (16.30, vše SH Střední průmyslové školy strojní Zlín).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Bohemians 1905 (15).

Vánoční halový turnaj ve fotbale žen a dívek (sportovní hala Uherský Brod, od 8.00 do 19.00).

Zdroj: Jan Zahnaš
Zdroj: Libor Kopl
Zdroj: Libor Kopl

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Litoměřice (17).

II. liga: Valašské Meziříčí – Hodonín (17).

Extraliga dorostu: Berani Zlín – HK Moutfield Hradec Králové (14.30, CCM aréna).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: HK Kroměříž – SK Prostějov 1913 (17).

Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Rebels (19.15), Troubky – HC Senators (21, oba ZS Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Scorpions (12), Stator – Rivermen Malenovice (14, oba Lopik aréna).

VOLEJBAL

II. liga mužů: Staré Město – Šlapanice (10 a 13, tělocvična ZŠ).

NEDĚLE 10. PROSINCE

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – Basket Renocar Podolí (10, SH TJ Slavia).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice – Plzeň (18).

Národní liga: Zlín Lions – Petrovice (10, SH Střední průmyslové školy strojní Zlín).

Divize mužů: Spartak Hluk – Bílovec (18, SH Hluk).

Zlínská liga mužů: Spartak Hluk C – Uherský Brod (9.30), Počenice B – Slušovice (11), Holešov – Uherský Brod (12.30), Slušovice – Spartak Hluk C (14), Holešov – Počenice B (15.30, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

Vánoční halový turnaj ve fotbale žen a dívek (sportovní hala Uherský Brod, od 10.30 do 15.00)

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Ostroh – Břeclav (17)..

Kroměřížská liga: Reds – Plačkov (17), Vážany – Hanák Team Kroměříž (18.40), Horny Dogs – Holešov Gators (20.30, vše ZS Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (12), Boston Zlín – Bulls (14, oba Lopik Aréna).

PONDĚLÍ 11. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – Morkovice (20), Buldok Otrokovice – Rychlov (21.40, oba ZS Kroměříž).

ÚTERÝ 12. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – AHK Kroměříž (20), Jiskra Chropyně – Kvasice (21.40, oba ZS Kroměříž).

STŘEDA 13. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Míškovice – UDH Panthers (20, ZS Kroměříž).