ČTVRTEK 1. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížské amatérská liga: HC Senators – Morkovice (21.15, Zimní stadion Kroměříž).

PÁTEK 2. ÚNORA

FOTBAL

Příprava: Kroměříž – Ostrava B (17.15), Uherský Brod – Baťov (17.30).

HOKEJ

Extraliga dorostu: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Verva Litvínov (17, CCM aréna).

SOBOTA 3. ÚNORA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

BADMINTON

Sousedský turnaj ve čtyřhře v Janové (9-15.30).

FLORBAL

Národní liga mužů: Zlín Lions – Intevo Třinec (15, sportovní hala Střední průmyslové školy strojní), Rožnov pod Radhoštěm – Petrovice (17.30, sportovní hala Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel).

FOTBAL

Příprava: Slovácko B – Strání (10, UT Kunovice), Zlín B – Líšeň B (14, UT Vršava), Slavičín – Lednické Rovné (12, UT Hrádek Slavičín), Nivnice – Uherský Brod U19 (11, UT Lapač), Vsetín U19 – Hošťálková/Kateřinice B (10), Hrachovec – Staré Město (12), Brumov – Bojkovice (14), Prostřední Bečva – Choryně (15, oba zápasy UT Valašské Meziříčí), Rožnov p. R. B - Hutisko (12),Vsetín U17 – Lhota u Vsetína (17).

HÁZENÁ

Extraliga muži: Zubří – Dukla Praha (18).

I. liga žen: Kunovice – Velké Meziříčí (13).

II. liga mužů: L. Zubří – Bystřice p. H. (15).

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Přerov (17).

Extraliga juniorů: Skupina o postup do play off: Berani Zlín – Motor České Budějovice (14, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Extraliga dorostu: Skupina o postup do play off: Berani Zlín – Rytíři Kladno (14, CCM aréna).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: HC Uherské Hradiště – Boskovice (17), HC Brumov-Bylnice – Blansko (17).

Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – Žopy (17), Míškovice – Spartak Hulín (18.40), Jiskra Chropyně – Troubky (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Závod Noční stopa Valachy (18, start hlavních kategorií v areálu biatlonového stadionu ve Velkých Karlovicích, 16, start dětských závodů).

SÁLOVÝ FOTBAL

Finálový turnaj Zlínské krajské ligy v Otrokovicích: Skupina o 5 – 7. místo: Interspeed Otrokovice – Badboys (8), 1. semifinále: Bohuslavice – Skaštice (8.35), Skupina o 5. – 7. místo: Bure Hulín – Badboys (9.10), 2. semifinále: Oldstarts Kroměříž – Futsal Kroměříž (9.45), Skupina o 5. – 7. místo: Interspeed Otrokovice – Bure Hulín (10.20), O 3. místo (10.55), Finále (11.40), Vyhlášení výsledků (12.30, vše Sportovní hala na Štěrkovišti v Otrokovicích).

STOLNÍ TENIS

1. liga žen: Sokol Vsetín – SK Dobré B (10), Sokol Vsetín – SVS Hradec Králové B (15).

2. liga mužů: KST Zlín – Sokol Hrade Králové C (14).

3. liga mužů: TJ DM Valašské Meziříčí – KST Zlín B (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – České Budějovice (17.30).

NEDĚLE 4. ÚNORA

FOTBAL

Příprava: Skaštice – Hluk (12, UT Kroměříž), Koryčany – Vnorovy (14, UT Kunovice), Lidečko - Bojkovice (12, UT Slavičín), Halenkov – Ústí (14), Liptál B – Leskovec (17, oba zápasy UT Vsetín), Brumov B – Tuchyňa (18, UT Brumov).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Slavia Praha (16).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Holešov Gators – Horny Dogs (17), Plačkov – Reds (18.40), Hanák Team Kroměříž – Vážany (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů: KST Zlín – Havlíčkův Brod C (10).

3. liga mužů: TJ DDM Valašské Meziříčí – Sokol Šarovy (10).

PONDĚLÍ 5. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Kvasice (20), Rebels – AHK Kroměříž (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

ÚTERÝ 6. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – Tovačov (20, Zimní stadion Kroměříž).

STŘEDA 7. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Buldok Otrokovice (20.45, Zimní stadion Kroměříž).