ČTVRTEK 15. ÚNORA

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Přerov (17.30, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Buldok Otrokovice (21.15, Zimní stadion Kroměříž).

PÁTEK 16. ÚNORA

FOTBAL

Příprava: Lačnov – Zašová (16), Vigantice – Bělotín (18, oba zápasy UT Vigantice).

HOKEJ

Chance liga: Zlín – Vsetín (17.30).

Liga juniorů: VHK ROBE Vsetín – Šumperk (19.15, Zimní stadion Na Lapači).

SOBOTA 17. ÚNORA

FLORBAL

Národní liga: Zlín Lions – Slovan Havířov (15, sportovní hala Střední průmyslové školy strojní), Rožnov pod Radhoštěm – Přerov (17.30, sportovní hala Střední průmyslové školy elektroniky, informatiky a řemesel).

FOTBAL

Příprava: Kroměříž – Uničov (10.30), Uherský Brod – Lanžhot (10), Slovácko B – Bzenec (12, UT Kunovice), Holešov – Želatovice (10, UT Hulín), Valašské Meziříčí – Frýdek-Místek (10), Prostřední Bečva – Ratiboř (12, oba zápasy UT Rožnov), Vsetín – Brumov (14), Morkovice – Dolany (15), Slušovice – Francova Lhota (16.30, UT Vsetín), VKK – Horní Bečva (14), Hutisko – Melč (18, oba zápasy UT Vigantice), Lidečko – Újezd (14), Vlachovice – Dolní Lhota (16, oba zápasy UT Hrádek), Val. Bystřice – Krhová (15, UT Rožnov).

Gambrinus Cup: Strání B – Březová (12), Nedachlebice – Traplice (14, UT Napajedla).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Hodonín (18).

I. liga mužů: Zlín – Chodov (15).

II. liga mužů: Rožnov p. R. - Kopřivnice B (14), Napajedla – Frýdek-Místek juniorka (17).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Škoda Plzeň (16, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: HC Uherské Hradiště – Hokej Uherský Ostroh (17), HC Brumov-Bylnice – HK Kroměříž (17).

Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Žopy (17), Chomýž – Rebels (18.40), Spartak Hulín – HC Senators (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga: 2. čtvrtfinále: Zlín – Polička (10, sportovní hala Datart).

STOLNÍ TENIS

II. liga žen: KST Hluk – Svinov (10), KST Hluk – Děhylov (14).

III. liga mužů: KST Zlín B – TJ Ostrava KST E (14), TJ DDM Valašské Meziříčí – Čechovice (14), Sokol Šarovy – Brušperk (15).

VOLEJBAL

II. liga mužů: Staré Město – Nový Jičín (10 a 13).

NEDĚLE 18. ÚNORA

FLORBAL

Divize mužů: Vsetín – Bílovec (17.30, sportovní hala Na Lapači).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – 1. FC Slovácko (15).

Příprava: Nivnice – Hroznová Lhota (14, UT Uherský Brod), Dolní Němčí – Slovácko U18 (10, UT Širůch), Liptál – Lačnov (12, UT Valašské Meziříčí), Pitín – Tichov (12), Lysá pod Makytou – Prlov (14, oba zápasy UT Hrádek), Vsetín U19 – Kateřinice (15), Val. Příkazy – Hovězí (17, oba zápasy UT Vsetín), Val. Meziříčí B – Kelč (17.30)

Gambrinus Cup: Slavkov – Újezdec (16).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Vršovice (13), Otrokovice – Jindřichův Hradec (14).

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Karviná (11).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Motor České Budějovice (14, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Liga juniorů: VHK ROBE Vsetín – Kladno (15.15, Zimní stadion Na Lapači).

Kroměřížská liga: Vážany – Holešov Gators (17), Masaro UH – Horny Dogs (18.40), Hanák Team Kroměříž – Reds (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Rivermen Malenovice (10), Tigers Malenovice – Bulls (12, oba Lopik Aréna).

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

Závod dětí O pohár strašidýlka Razuláka ve Velkých Karlovicích (13-14.30, sjezdovka Horal pod Wellness hotelem Horal).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Zlín B – Brušperk (10), TJ DDM Valašské Meziříčí – Pořerov B (10), Sokol Šarovy – TJ Ostrava KST E (10).

PONDĚLÍ 19. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Míškovice (20), Tovačov – Morkovice (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

STŘEDA 21. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Rychov (20.45, Zimní stadion Kroměříž).