STŘEDA 6. BŘEZNA

HOKEJ

Extraliga dorostu: Berani Zlín – TORAX Poruba 2011 (17, CCM aréna).

Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – UDH Panthers (20), Chomýž – HC Senators (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

ČTVRTEK 7. BŘEZNA

FOTBAL

Příprava: Slušovice – Bojkovice (18, UT Brumov), Fryšták – Bystřice p. H. (18, UT Hulín).

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – AHK Kroměříž (21.15, Zimní stadion Kroměříž).

SOBOTA 9. BŘEZNA

BADMINTON

Mezinárodní turnaj ve smíšené čtyřhře Badminton Mix Open v Kunovicích (9, víceúčelová sportovní hala).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Jablonec (15).

Divize: Skaštice – Přerov (10.15), Slavičín – Nové Sady (10.30, UT Hrádek), Baťov – Šternberk (14.30).

Příprava: Nivnice – Boršice (10, UT Uherský Brod), Dolní Němčí – Hluk (14), Morkovice – Rousínov (15), Kunovice – Kozojídky (14.30), Val. Bystřice – Střítež (10), Zubří – Loučka (12.30), Horní Bečva – Prostřední Bečva (14.30, vše UT Rožnov), Juřinka – Bynina (11), Choryně – Zašová (15), Krhová – Juřinka dorost (17, vše UT Valašské Meziříčí), Ústí – Val. Senice (12), Val. Polanka – Hovězí (14, oba zápasy UT Vsetín), Vlachovice – Prakšice (14, UT Hrádek), Lidečko – Šumice (18, UT Luhačovice).

Gambrinus Cup: Strání B - Starý Hrozenkov (12), Slavkov – Mladcová (14)

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Frýdek-Místek (18).

MOL Liga žen: Zlín – Most (15).

HOKEJ

Čtvrtfinále Chance ligy: Vsetín - neznámý soupeř (17), Prostějov - Zlín (17).

II. liga: Valašské Meziříčí – Hodonín (17).

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Troubky (17), Lobodice – Rychlov (18.40), Jiskra Chropyně – UDH Panthers (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

VOLEJBAL

II. liga mužů: Staré Město – Brno - jih (9 a 13).

NEDĚLE 10. BŘEZNA

FOTBAL

I. liga žen: Slovácko – Plzeň (14, Uherské Hradiště).

MSFL: Slovácko B – Znojmo (10.15, UT Kunovice), Zlín B – Hranice (10.30, UT Vršava)

Přípravný fotbal: Kroměříž B – Brumov (10.30), Francova Lhota – Nedašov (10), Štítná – Val. Příkazy (14, oba zápasy UT Štítná), Vidče – Kozlovice (14, UT Vigantice), Slušovice B – Ratiboř (14, UT Paseky), Napajedla B – Lhota (14), Kelč – Rataje (14, UT Morkovice), Prlov – Návojná (16, UT Brumov), Lhota u Vsetína – Jarcová (10), Kladeruby – Branky (12, oba zápasy UT Valašské Meziříčí), Rožnov – Ostravice (17), Traplice - Slovácko C (16, UT Kunovice), lachovice/Slavičín dorost – Lidečko (14), FC Bánov – TJ Slopné (16, oba UT Hrádek).

Gambrinus Cup: Uherský Brod dorost - TJ Nezdenice (12), Újezdec - Louky (14).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Polanka n. O. (16).

I. liga žen: Kunovice – Most B, Otrokovice – Velké Meziříčí (13).

II. liga mužů: Holešov – Rožnov p. R. (18).

HOKEJ

Čtvrtfinále Chance ligy: Vsetín - neznámý soupeř (17), Prostějov - Zlín (17).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Polička (11, Lopik aréna).

Malenovická liga: Bulls – Scorpions (13, Lopik aréna).

PONDĚLÍ 11. BŘEZNA

HOKEJ

Extraliga juniorů: 3. zápas předkola play off: Berani Zlín – Dukla Jihlava (17.30).

Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Kvasice (20), Rebels – Míškovice (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

ÚTERÝ 12. BŘEZNA

HOKEJ

Extraliga juniorů: případný 4. zápas předkola play off: Berani Zlín – Dukla Jihlava (17.30).