PÁTEK 5. DUBNA

FOTBAL

Kvalifikační utkání žen: Česko – Dánsko (18.00, Uherské Hradiště).

MSFL: Zlínsko – Hranice (17).

Divize: Baťov – Skaštice (18.30).

Krajský přebor: Luhačovice – Osvětimany (18).

I. A: Velké Karlovice – Kateřinice (16).

VOLEJBAL

Exhibiční zápas: Fatra Zlín – Beskydy (18.00, hala Staré Město).

SOBOTA 6. DUBNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Morkovské bajk v Morkovicích – 13. ročník (13, start hlavního závodu před sokolovnou v Morkovicích).

FLORBAL

2. liga žen: Spartak Hluk – Aligators WU 19 (9.30), Shooters Beta – Zlín Lions (10.45), 1. AC Uherský Brod – Aligators WU 19 (12), Spartak Hluk – Shooters Beta (13.15), Spartak Hluk – Zlín Lions (14.30, vše sportovní hala Hluk).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – Olomouc (15).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Líšeň (16.30).

Divize: Vsetín – Strání (15.30).

Krajský přebor: Bystřice p. H. - Napajedla, Kvasice – Nevšová, Morkovice – Brumov, Hluk – Slušovice (15.30).

I. A: Vidče – Dolní Bečva, Juřinka – Val. Příkazy, Vigantice – Val. Polanka, Staré Město – Kunovice, Koryčany – Kroměříž B, Bojkovice – Zborovice (15.30).

I. B: Lužkovice – Kelč, Jablůnka – Prlov, Poličná – Halenkov, Choryně – Bylnice, Vlachovice – Ratiboř, Záhlinice – Louky, Fryšták – Chropyně, O. N. Ves – Slavkov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – SK Zlín (13.30).

Zlín III. třída: Jaroslavice B – Pohořelice, Doubravy – Březová, Sehradice – Březůvky (15.30).

Zlín IV. třída: Mladcová B – Mysločovice, Horní Lhota – Příluky B.

Zdroj: Zapletal Mojmír

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Bílovice (15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice – Hradčovice, Bystřice p. L. - Havřice (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Rymice – Pravčice (15.30).

Kroměříž III. třída: Rusava – Mrlínek, Roštění – Rajnochovice, Bařice – Roštín, Ludslavice – Zářičí (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – N. Hrozenkov (15.30).

Vsetín III. třída: Rožnov B – Růžďka (15.30).

Moravskoslezská liga žen: Uherský Brod – FC Zlín (10, hřiště Havřice).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Holešovské holky (13), Březůvky – Vlkoš (15.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla – Bystřice p. H. (17).

HOKEJ

Chance Liga, 3. finále: Zlín – Vsetín (17.30).

Zdroj: Deník/Radek Štohl.
Zdroj: Deník/Radek Štohl.

HOKEJBAL

Malenovická liga: Scorpions – Tigers Malenovice (13, Lopik aréna).

MOTOKROS

Závod v Lačnově (11- 16, motokrosový areál u firmy Weekamp).

PLAVÁNÍ

Závod dětí Zlínský sandál ve Zlíně (9-14, 25m bazén Lázně Zlín v Hradské ulici).

NEDĚLE 7. DUBNA

BASKETBAL

2. liga mužů: 2. zápas čtvrtfinále: Slavia Kroměříž – SK Žabovřesky (10, sportovní hala Slavia).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Frýdlant n. O. (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B – Ostrava B (10.30, Vršava).

Divize: Valašské Meziříčí – Šumperk (15.30).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Francova Lhota, Boršice – Hrachovec (15.30).

I. A: Prostř. Bečva – Val. Meziříčí B, Podlesí – Horní Lideč, Lidečko – Rožnov p. R., D. Němčí – Mladcová, Těšnovice – Nedašov, Nedachlebice – Šumice, Újezdec - Nivnice (15.30).

I. B: Brumov B – Ludkovice, Zlechov – Buchlovice (10), Slušovice B – Veselá, Horní Bečva – Bynina, Dolní Lhota – Holešov B, Březnice – Příluky, Tlumačov – Tečovice, Kostelec – Hvozdná, Prakšice – Ořechov, Zdounky – Lhota, Traplice – Vlčnov, UH. Ostroh – Polešovice, Topolná – Malenovice (15.30).

Okresní přebor Zlín: Poteč – Újezd, Jasenná – Štípa, Návojná – Kašava, Val. Klobouky – Slopné, Nedašova Lhota – Jaroslavice, Vysoké Pole – Lačnov (15.30).

Zlín III. třída: Louky B – Tečovice B (10), Drnovice – Vizovice (14), Žlutava – Spytihněv, Fryšták B – Trnava, Halenkovice – Napajedla B, Pozlovice – Bratřejov, Rokytnice – Šanov, Kudlov – Petrůvka, Rudimov – Bohuslavice n. Vl. (15.30).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Racková, Mysločovice B – Zádveřice (10), Tichov – Nedašov B (10.15), Smolina – Lipová (14), V. Ořechov – Provodov, Hřivínův Újezd – Komárov, Všemina – Lípa, Neubuz – Lužkovice B, Loučka – Jestřabí, Biskupice – Val. Klobouky (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Hluk B (10.15). Březová – Huštěnovice (15), Jalubí – Nedakonice, Ostrožská Lhota – Babice, Strání B – Jarošov, Bánov – Kněžpole (15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: D. Němčí B - Korytná (10), Částkov – Mistřice (10.15), UH. Ostroh B – Sušice (13), Žítková – Pitín (14), Přečkovice – H. Němčí (14.30), Záhorovice – Suchá Loz (15), Velehrad – Stříbrnice, Kostelany n. M. - Popovice, Vážany – Mařatice, Polešovice B – Březolupy, Komňa – Boršice u Bl., Rudice – St. Hrozenkov (15.30).

Zdroj: pro Deník/Jan Zahnaš

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Žalkovice (15), Morkovice B – Hulín, Žeranovice – Němčice, Slavkov p. H, - Počenice, Břest – Kvasice B (15.30).

Kroměříž III. třída: Tučapy – Prusinovice, Martinice – Chvalčov, Bystřice p. H. B – Kostelec u Hol., Hlinsko p. H. – Komárno – Osíčko, Dřínov – Střílky, Troubky – Bezměrov, Rataje – Míškovice, Zlobice – Lutopecny (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva – Ústí, Hovězí – Krhová, Jarcová – Lhota, Zubří – Zašová, Hošťálková – Střítež (15.30).

Vsetín III. třída: Branky – Loučka, Lhotka – Skalička, Kladeruby – Liptál B, Police – Velká Lhota (15.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Karviná (18).

HOKEJ

Chance Liga, 4. finále: Zlín – Vsetín (17.30).

HOKEJBAL

2. liga: HBK Vsetín – HC Warrlors Havířov (10, hřiště za průmyslovou školou).