STŘEDA 1. KVĚTNA

ATLETIKA

Ječmínkův běh v Chropyni – 34. ročník (11.05, start hlavního závodu na Sokolském stadionu).

CYKLISTIKA

Valašský MTB pohár: 1. závod ve SKI areálu Veselá v Zašové (10.15, start mladších kategorií, 13.30, start starších a seniorských kategorií).

FOTBAL

MSFL: 1. FC Slovácko B – Hranice, Zlín B – Start Brno (16.30).

I. A: Prostřední Bečva – Rožnov p. R. (16), Podlesí – D. Bečva (16.30).

I. B: Ostrožská Nová Ves - Zlechov (16), Kelč – Choryně (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Kostelany – Uh. Ostroh B (17).

Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B - Rajnochovice (16.30).

Vsetín III. třída: Lhotka – Velká Lhota (16).

Semifinále Poháru hejtmana Zlínského kraje: Nivnice – Kvasice, Hrachovec – Slušovice (17).

Pohár OFS Kroměříže, semifinále: Komárno – Osíčko – Kvasice B, Morkovice B – Lubná (16.30).

PÁTEK 3. KVĚTNA

ATLETIKA

Ultra trail PSG Otrokovická 100 2024 – 1. ročník (23.59, start u Městské sportovní haly v Otrokovicích).

FLORBAL

2. liga žen: Spartak Hluk – 1. AC Uherský Brod (17.30, sportovní hala Spartak Hluk).

FOTBAL

Krajský přebor: Luhačovice – Hluk (17.30).

Zlín IV. třída: Smolina – Nedašov B (16.30).

SOBOTA 4. KVĚTNA

ATLETIKA

Žlutavská 11 ve Žlutavě – 1. ročník (10, start hlavního závodu ve fotbalovém areálu).

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal).

FOTBAL

1. liga žen: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (15, MěFS Uherské Hradiště).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Sparta Praha B (17).

Divize: Vsetín – Holešov (14), Val. Meziříčí – Bruntál (16.30).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Slušovice (15), Kvasice – Brumov, Bystřice p. H. - Francova Lhota (16.30).

I. A: Staré Město – Bojkovice, Koryčany – D. Němčí (14), Vidče – Horní Lideč, Kateřinice – Rožnov p. R., V. Karlovice – Val. Meziříčí B, Vigantice – Prostř. Bečva (16.30).

I. B: Bynina – Prlov, Lužkovice – Ratiboř, Jablůnka – Vlachovice, Poličná – Choryně, Záhlinice – Holešov B, Louky – Chropyně, Fryšták – Tlumačov, Prakšice – Vlčnov, Ořechov - Malenovice (hřiště Těmice, 16.30), Dolní Lhota – Hvozdná (17).

Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – SK Zlín, Slopné – Újezd (16.30).

Zlín III. třída: Drnovice – Pozlovice (14), Doubravy – Fryšták B, Napajedla B – Březová (16.30).

Zlín IV. třída: Mladcová B – Komárov, Horní Lhota – Neubuz (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Huštěnovice (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Přečkovice – Bystřice p. L. (14.30), Drslavice – Kostelany n. M., Dol. Němčí B – Boršice u Bl. (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Žeranovice – Skaštice B

Kroměříž III. třída: Rusava – Hlinsko p. H., Tučapy – Komárno-Osíčko, Rajnochovice – Chvalčov, Zářičí – Bezměrov, Ludslavice - Lutopecny (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – Zašová, D. Bečva B – Střítež, Jarcová - Hutisko, Zubří – Hošťálková (16.30).

Vsetín III. třída: Skalička – Rožnov B, Loučka – Liptál B, Růžďka – Velká Lhota, Halenkov B – Val. Senice (16.30).

Moravskoslezská liga žen: ČSK Uherský Brod – Prostějov (10, hřiště Havřice).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Vlkoš (13.30), Březůvky – Mostkovice (16.30).

HÁZENÁ

MOL Liga žen: Zlín – Plzeň (15).

I. liga mužů: Zlín – Polanka n O. (17).

II. liga mužů: Napajedla – Karviná (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: 2. semifinále: Tigers Malenovice – Bulls (15), Boston Zlín – Rivermen Malenovice (17, oba Lopik aréna).

MOTOKROS

Memoriál Davida Bujáčka v Prakšicích (11-17).

SILNIČNÍ MOTORKY

Závod Slovácký okruh ve Starém Městě u Uherského Hradiště – 20. ročník, trénink (8-17, u Tradixu v Huštěnovské ulici).

SOFTBALL

2. liga žen: Snails Kunovice – Tempo Praha B (15 a 17).

NEDĚLE 5. KVĚTNA

BASKETBAL

2. liga mužů: 2. finále play off: Slavia Kroměříž – Napos Vysoká nad Labem (14, sportovní hala TJ Slavia).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Sparta Praha (18).

MSFL: Slovácko B – Uničov (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B – Hodonín (10.30, Vršava).

Krajský přebor: Nevšová – Osvětimany, Napajedla – Hrachovec, Boršice – Morkovice (16.30).

I. A: Podlesí – Val. Příkazy, Lidečko – Juřinka, D. Bečva – Val. Polanka, Těšnovice – Nivnice, Šumice – Kunovice, Nedašov – Kroměříž B, Nedachlebice – Mladcová, Újezdec – Zborovice (16.30).

I. B: Brumov B – Kelč (10), Slušovice B – Tečovice (10.15), Ludkovice – Halenkov, Horní Bečva – Bylnice, Březnice – Kostelec, Veselá – Příluky, Zdounky – Slavkov, Uh. Ostroh – Zlechov, Topolná – Ostrožská Nová Ves, Traplice – Buchlovice (hřiště Jankovice), Lhota – Polešovice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Návojná (10), Poteč – Jasenná, Val. Klobouky – Lačnov, Nedašova Lhota – Štípa, Vysoké Pole – Kašava (16.30).

Zlín III. třída: Rudimov – Sehradice, Rokytnice – Bohuslavice n. Vl. (15.30), Petrůvka – Vizovice (16), Jaroslavice B – Tečovice B, Žlutava – Louky B, Halenkovice – Spytihněv, Pohořelice – Trnava, Šanov – Bratřejov (16.30).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Mysločovice (10), Tichov – Biskupice (10.15), Lipová – Val. Klobouky B (13), Smolina – Jestřabí (14), Hřivínův Újezd – Velký Ořechov, Racková – Provodov, Všemina – Příluky B, Zádveřice – Lužkovice B, Mysločovice B – Lípa, Loučka – Nedašov B (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Babice (10.15), Bílovice – Jarošov, Hluk B – Kněžpole, Ostrožská Lhota – Nedakonice, Strání B – Jalubí, Bánov – Březová (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Popovice (10.15), Uh. Ostroh – Vážany, Žítková – Suchá Loz (14), Pitín – H. Němčí, Záhorovice – St. Hrozenkov (15), Velehrad – Mařatice, Březolupy – Stříbrnice, Mistřice – Sušice, Polešovice B – Hradčovice, Komňa – Rudice, Korytná - Havřice (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Morkovice B, Břest - Němčice (13.30), Počenice – Žalkovice, Kvasice B – Hulín, Slavkov p. H. - Pravčice (16.30).

Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Loukov, Roštění - Mrlínek, Bystřice p. H. B – Prusinovice, Martinice – Hlinsko p. H., Troubky – Zahnašovice, Rataje – Zlobice, Roštín – Míškovice, Bařice – Střílky (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Hovězí – N. Hrozenkov, Lhota – Ústí (16.30).

Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Študlov (10.15), Kladeruby – Police, Střelná – Janová, Leskovec – Liptál, Huslenky – Ratiboř (16.30).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Otrokovice (10).

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Rožnov p. R. (11).

HOKEJBAL

Malenovická liga: 3. semifinále: Tigers Malenovice – Bulls (10.30), Boston Zlín – Rivermen Malenovice (12.30, oba Lopik aréna).

SILNIČNÍ MOTOCYKLY

Závod Slovácký okruh ve Starém Městě u Uherského Hradiště – 20. ročník (8-16, start i cíl závodů u Tradixu v Huštěnovské ulici).

SOFTBALL

2. liga žen: Snails Kunovice – Žraloci Ledenice B (11 a 13).