STŘEDA 8. KVĚTNA

FOTBAL

I. A: Horní Lideč – Prostřed. Bečva (16).

I. B: Uherský Ostroh – Slavkov (16.30).

Zlín IV. třída: Val. Klobouky B – Biskupice (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Bystřice p. L. - Boršice u Bl. (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Skaštice B (17).

Finále poháru OFS Kroměříž: Komárno – Osíčko – Morkovice B (17).

Semifinále poháru OFS Uherské Hradiště: Ostrožská Lhota – Babice, Huštěnovice – Žítková (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Hošťálková – Hutisko (17.30).

Moravskoslezská divize žen: Březůvky – Protivanov (10.30).

PÁTEK 10. KVĚTNA

FOTBAL

Krajský přebor: Brumov – Napajedla (17).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Lačnov (18.30).

Vsetín III. třída: Janová – Val. Polanka B (17), Rožnov B – Kladeruby (18).

SOBOTA 11. KVĚTNA

ATLETIKA

1. liga mužů a žen (od 9.30, atletický stadion Dany Zátopkové v Uherském Hradišti).

Trailový závod miomoveRun ve Slavičíně – 8. ročník (9, start hlavního závodu u kuželny v Zámeckém parku).

BADMINTON

Turnaj Yonex Open v Kunovicích (9-15, víceúčelová sportovní hala).

CYKLISTIKA

Valašský pohár MTB-XC v Jablůnce (10.15-15.30, areál Základní školy).

DOSTIHY

Dostihové odpoledne ve Slušovicích (13-17).

FLORBAL

Exhibiční Celoklubový turnaj Zlína Lions na zakončení sezony (13-17, sportovní hala Střední průmyslové školy strojní).

FOTBAL

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Chrudim (17).

MSFL: Uherský Brod – Znojmo (16.30).

Divize: Skaštice – Vsetín (16.30).

Krajský přebor: Osvětimany – Francova Lhota, Morkovice – Luhačovice, Hluk – Štítná n. Vl., Slušovice – Kvasice (16.30).

I. A: Rožnov p. R. - Horní Lideč, Vigantice – Vidče, Juřinka – Podlesí, Bojkovice – Újezdec, Kunovice - Nivnice (16.30).

I. B: Hvozdná – Slušovice B (10.15), Halenkov – Bynina, Poličná – Brumov B, Choryně – Jablůnka, Vlachovice – Lužkovice, Ratiboř – Horní Bečva, Tečovice – Louky, Fryšták – Záhlinice, Ostrožská Nová Ves – Uh. Ostroh (16.30).

Zlín III. třída: Louky B – Jaroslavice B (10), Sehradice – Kudlov (16.30).

Zlín IV. třída: Mysločovice – Hřivínův Újezd, Příluky B – Zádveřice, Neubuz – Všemina, Val. Klobouky B – Smolina, Nedašov B – Lipová (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice – Březolupy, Bystřice p. L. - Komňa (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Hulín – Počenice, Lubná – Slavkov p. H. (16.30).

Kroměříž III. třída: Rusava – Martinice, Loukov – Rajnochovice, Zahnašovice – Dřínov (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Zubří, Hošťálková – Jarcová, Střítež - Krhová (16.30).

Vsetín III. třída: Liptál – Střelná, Val. Senice - Huslenky (16.30).

Moravskoslezská divize žen: Bezměrov – Protivanov (16.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Bulls – Tigers Malenovice (10, Lopik aréna).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Kanci Uherský Brod – Devils Zlín (11).

NOHEJBAL

Krajský přebor družstev: Jiskra Otrokovice – Austin Vsetín B (9), Bajda Kroměříž – KSK Vlčnov (9), Sokol Zlín-Prštné – Bučovice (9).

SOFTBALL

2. liga mužů: Snails Kunovice – Joudrs Praha B (14 a 16).

TENIS

Lázeňský turnaj v Luhačovicích (9-17, areál TK Luhačovice Lázeňské náměstí).

TRIATLON

Český pohár ve sprinttiatlonu ve Zlíně (12, intervalové rozjížďky, 14.15, semifinále, 16.15, závod pro veřejnost, intervalové závody dětí).

NEDĚLE 12. KVĚTNA

FOTBAL

1. liga žen: 1. FC Slovácko – Sparta Praha (14, MěFS M.Valenty).

MSFL: Slovácko B – Zlínsko (10.15, hřiště Kunovice).

Divize: Slavičín – Kostelec na Hané (10.15), Baťov – Rýmařov (16.30).

Krajský přebor: Boršice – Bystřice p. H., Hrachovec – Nevšová (16.30).

I. A: Val. Příkazy – V. Karlovice, Val. Meziříčí B – D. Bečva (10), Val. Polanka – Kateřinice, Prostř. Bečva – Lidečko, Zborovice – Nedachlebice, Mladcová – Nedašov, Kroměříž B – Šumice, Koryčany – Těšnovice, D. Němčí – Staré Město (16.30).

I. B: Zlechov – Traplice (10), Bylnice – Ludkovice, Prlov – Kelč, Tlumačov – Březnice, Kostelec – D. Lhota, Chropyně – Veselá, Příluky – Holešov B, Buchlovice – Zdounky, Slavkov – Ořechov, Malenovice – Lhota, Polešovice – Vlčnov, Topolná – Prakšice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Val. Klobouky – Poteč, Jasenná – Luhačovice B, Návojná – Vysoké Pole, Kašava – Nedašova Lhota, Štípa – Slopné, Újezd – Jaroslavice (16.30).

Zlín III. třída: Březůvky – Šanov (10.15), Drnovice – Rokytnice (14), Tečovice B – Napajedla B, Březová – Pohořelice, Trnava – Spytihněv, Fryšták B – Halenkovice, Doubravy – Žlutava, Pozlovice – Rudimov, Bratřejov – Petrůvka, Vizovice – Bohuslavice n. Vl. (16.30).

Zlín IV. třída: Lípa – Horní Lhota, Jestřabí – Tichov (10), Lužkovice B – Mysločovice B (13.30), Biskupice – Loučka (15), Provodov – Dobrkovice, Komárov – Racková, V. Ořechov – Mladcová B,

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Strání B (15), Jalubí – Ostrožská Lhota, Nedakonice – Nezdenice, Huštěnovice – Hluk B, Kněžpole – Bílovice, Jarošov – Babice, Bánov – Slovácko C (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice - Částkov (10.15), Přečkovice – Žítková (14.30), Popovice – Polešovice B, Hradčovice – Mistřice, Sušice – Stříbrnice, Vážany – Velehrad, Havřice – Pitín, Horní Němčí – D. Němčí B, Boršice u Bl. - Suchá Loz, Rudice – Záhorovice (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Žeranovice, Skaštice B – Rymice, Žalkovice – Břest, Němčice – Pravčice (16.30).

Kroměříž III. třída: Troubky – Zlobice (13), Lutopecny – Roštín (13.30), Chvalčov – Prusinovice, Hlinsko p. H. - Tučapy, Komárno – Osíčko – Roštění, Mrlínek – Kostelec u Hol., Míškovice – Zářičí, Bezměrov – Střílky, Rataje - Bařice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Zašová – Lhota, Hutisko – Hovězí, N. Hrozenkov – D. Bečva B (16.30).

Vsetín III. třída: Police – Lhotka, Val. Bystřice – Růžďka, V. Lhota – Loučka, Liptál B – Skalička, Študlov – Halenkov B, Ratiboř B – Leskovec (16.30).

Moravskoslezská liga žen: FC Zlín – ČSK Uherský Brod (15.30).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Březůvky (10.15, Stadion míru).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Scorpions – Rivermen Malenovice (10, Lopik aréna).

SOFTBALL

2. liga mužů: Snails Kunovice – Slavia Boars Plzeň (11 a 13).

TRIATLON

Český pohár ve sprinttriatlonu ve Zlíně (9, finálové závody, 11, závody štafet mládeže, 12.15, závody štafet dospělých).