STŘEDA 15. KVĚTNA

FOTBAL

Semifinále Regions´Cupu: Zlínský KFS – KFS Vysočina (17.00, hřiště Dolní Němčí).

ČTVRTEK 16. KVĚTNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Zlín – České Budějovice (17).

PÁTEK 17. KVĚTNA

ATLETIKA

Vytrvalostní závod Czechia Backyard Ultra Run v Holešově – 2. ročník (12, start v areálu Zámeckého koupaliště).

FOTBAL

MSFL: Zlínsko – Uherský Brod (17).

Krajský přebor: Luhačovice - Boršice (18).

I. A: V. Karlovice – Juřinka (17.30).

Zlín IV. třída: Val. Klobouky – Jestřabí (17).

Stadion v Dolním Němčí přivítá krajskou fotbalovou reprezentaci.
Krajský výběr vyzve v Dolním Němčí Vysočinu. Hraje se o finále Regions' Cupu

SOBOTA 18. KVĚTNA

BADMINTON

Sousedský turnaj v Janové (9-15).

EXTRÉMNÍ SPORTY

SCALA RACE v Zašové – 4. ročník (9.30, MX areál Zašovská skála).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (17).

Divize: Vsetín – Baťov, Holešov – Nové Sady, Val. Meziříčí - Jeseník (17).

Krajský přebor: Napajedla – Slušovice, Kvasice – Hluk, Bystřice p. H. - Osvětimany (17).

I. A: Kateřinice – Val. Meziříčí B, St. Město - Koryčany (14), Vidče – Rožnov p. R., Nivnice – Kroměříž B (17).

I. B: Kelč – Halenkov, Bynina – Bylnice, Jablůnka – Poličná, Záhlinice – Příluky, Veselá - Tečovice, Louky – Hvozdná, Ořechov – Buchlovice (17).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Poteč (13.30), Jaroslavice – Štípa, Slopné - Kašava (17).

Zlín III. třída: Pohořelice – Tečovice (15), Spytihněv – Březová,

Zlín IV. třída: Mladcová B – Racková (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Bánov (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín – St. Hrozenkov (17).

Okresní přebor Kroměříž: Pravčice – Žalkovice (17).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Mrlínek, Kostelec u Hol. - Komárno - Osíčko (17).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – N. Hrozenkov, D. Bečva B – Hutisko (17).

Vsetín III. třída: Lhotka – Kladeruby, Skalička – V. Lhota, Val. Senice – Ratiboř (16.30).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Kras (14), Březůvky – Bezměrov (17).

Na zlínské Vršavě se v úterý uskutečnilo krajské finále McDonald’s Cupu 2024.
McDonald’s Cup: slaví ZŠ Sportovní Uherské Hradiště a ZŠ Slovenská Zlín

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Přerov (14, CCM aréna Zlín), Kanci Uherský Brod – Přerov (17, zimní stadion Uherský Brod).

NOHEJBAL

2. liga mužů: Austin Vsetín – Slavoj Český Brod (14.30, Sokolský areál v Mostecké ulici).

Krajský přebor družstev: Austin Vsetín B – Bučovice (9), KSK Vlčnov – Sokol Zlín-Prštné (9), Jiskra Otrokovice – Bajda Kroměříž (9).

SOFTBALL

2. liga žen: Snails Kunovice – Joudrs Praha (14 a 16).

VOLEJBAL

Losovací turnaj mužů a žen Brumovský plácanec v Brumově-Bylnici (9, sportovní hala u Základní školy).

NEDĚLE 19. KVĚTNA

ATLETIKA

Běh na Radhošť – 1. ročník (10, start u Campingu v Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Zlín – Bohemians 1905 (17).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Liberec (14, MěFS Uherské Hradiště).

MSFL: Zlín B – Uničov (10.30, Vršava).

Divize: Strání – Přerov (17).

Krajský přebor: Francova Lhota – Hrachovec, Nevšová – Brumov, Štítná n. Vl. - Morkovice (17).

I. A: Horní Lideč – Val. Polanka, D. Bečva – Val. Příkazy, Podlesí – Prostř. Bečva, Lidečko – Vigantice, Šumice – Mladcová, Nedašov – Zborovice, Nedachlebice – Bojkovice, Újezdec – Dolní Němčí, Těšnovice – Kunovice (17).

I. B: Brumov B – Prlov (10), Holešov B – Chropyně (10.15), D. Lhota – Tlumačov (14), Ludkovice – Ratiboř (16), H. Bečva – Vlachovice, Lužkovice – Choryně, Březnice – Fryšták, Slušovice B – Kostelec, Zdounky – Zlechov, Traplice – Ostrožská Nová Ves, UH. Ostroh – Topolná, Prakšice – Polešovice, Vlčnov – Malenovice, Lhota – Slavkov (17).

Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Jasenná (16.30), Nedašova Lhota – Návojná, Val. Klobouky – SK Zlín, Lačnov - Újezd (17).

Zlín III. třída: Napajedla B – Louky (10.15), Bohuslavice n. Vl. - Bratřejov (14), Rokytnice – Vizovice, Rudimov – Vizovice, Rudimov – Drnovice (15.30), Petrůvka – Březůvky, Doubravy – Jaroslavice, Žlutava – Fryšták, Halenkovice – Trnava, Šanov – Sehradice, Kudlov - Pozlovice (17).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Komárov (10), Hřivínův Újezd – Provodov, Velký Ořechov – Mysločovice, Tichov – Val. Klobouky B, Lipová – Loučka, Biskupice - Jestřabí (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Jarošov (10.15), Babice – Kněžpole, Bílovice – Huštěnovice, Hluk B – Nedakonice, Nezdenice – Jalubí, Ostrožská Lhota - Jalubí (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Vážany (10.15), Žítková – Boršice (14), UH. Ostroh B – Drslavice (14.30), Suchá Loz – Horní Němčí, Záhorovice – Bystřice p. L. (15), Březolupy - Sušice, Stříbrnice – Hradčovice, Mistřice – Popice, Polešovice B – Mařatice, Komňa – Přečkovice, D. Němčí B – Havřice, Korytná – Rudice (17).

Okresní přebor Kroměříž: Rymice – Morkovice B, Žeranovice – Lubná, Břest – Hulín, Kvasice B – Skaštice B, Slavkov p. H. - Němčice (17).

Kroměříž III. třída: Střílky – Míškovice, Zahnašovice – Ludslavice (14), Roštění – Hlinsko p. H., Tučapy – Rusava, Bystřice p. H. B – Chvalčov, Prusinovice – Loukov, Dřínov – Zlobice, Troubky – Rataje, Zářičí – Lutopecny, Bařice - Bezměrov (17).

Okresní přebor Vsetín: Hovězí – Hošťálková, Jarcová – Zubří, Zašová – Ústí, Lhota – Střítež (17).

Vsetín III. třída: Val. Polanka – Liptál (10.15), Loučka – Val. Bystřice, Branky – Police, Rožnov B – Liptál, Střelná – Leskovec, Huslenky – Študlov, Halenkov B - Janová (16.30).

Moravskoslezská liga žen: ČSK Uherský Brod – Vyškov (10, hřiště Havřice).

SOFTBALL

2. liga žen: Snails Kunovice – Čechie (10 a 12).