STŘEDA 22. KVĚTNA

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Karviná B (17.30).

Finále Poháru hejtmana Zlínské kraje: Slušovice – Kvasice (17).

PÁTEK 24. KVĚTNA

FOTBAL

Krajský přebor: Boršice – Štítná nad Vláří (18).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Val. Klobouky (18).

Turnaj žáků O pohár starosty města Slavičín – 2. ročník (8.30, hřiště FC TVD Slavičín).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Finále: Boston Zlín – Tigers Malenovice (18, Lopik aréna).

SOFTBALL

2. liga mužů: Snails Kunovice – Pardubice (19.30).

SOBOTA 25. KVĚTNA

ATLETIKA

Krosový závod Slušovický charitativní den s během pro Anitu ve Slušovicích – 3. ročník (11.30, start hlavního závodu na dostihové dráze ve Slušovicích).

Vytrvalostní horský běh Valašský hrb (10, start hlavního 50kilometrového závodu na Soláni u horského hotelu Čarták).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Hradní okruh v Brumově-Bylnici – 21. ročník (12, start hlavního závodu na náměstí Hildy Synkové).

FOTBAL

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Táborsko (17).

Divize: Baťov – Kostelec na Hané (17).

Krajský přebor: Luhačovice – Bystřice p. H. (10.15), Morkovice – Kvasice, Hluk – Napajedla, Slušovice -Nevšová (17).

I. A: Juřinka – D. Bečva, Vigantice – Podlesí, Bojkovice – Nedašov, Mladcová – Nivnice, St. Město – Těšnovice, Koryčany - Újezdec (17).

I. B: Jablůnka – Brumov B, Poličná – Lužkovice, Choryně – H. Bečva, Vlachovice – Ludkovice, Ratiboř – Bynina, Halenkov – Prlov, Fryšták – D. Lhota, Hvozdná – Veselá, Tečovice - Holešov B, Chropyně – Příluky, Slavkov – Vlčnov (17).

Zlín III. třída: Doubravy – Napajedla B (13), Drnovice – Kudlov (14), Louky B – Pohořelice, Sehradice – Petrůvka (17).

Zlín IV. třída: Racková - Dobrkovice, Příluky B – Horní Lhota, Nedašov B – Tichov (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Nezdenice (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice – Velehrad, Bystřice p. L. - Korytná (17).

Okresní přebor Kroměříž: Hulín – Pravčice, Žalkovice – Němčice, Skaštice B – Počenice (17).

Kroměříž III. třída: Rusava – Roštění, Loukov – Chvalčov, Rataje – Dřínov (17).

Okresní přebor Vsetín: Střítež – Zašová (10), Ústí – Jarcová, Hošťálková – D. Bečva, N. Hrozenkov - Lhota (16.30)

Vsetín III. třída: Liptál – Halenkov, Janová – Huslenky, Študlov – Val. Senice (16.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Finále: Boston Zlín – Tigers Malenovice (16, Lopik aréna).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Roller Brno (11, CCM aréna), Kanci Uherský Brod – Boskovice (11, zimní stadion), Devils Zlín – Boskovice (14, CCM aréna), Kanci Uherský Brod – Roller Brno (14, zimní stadion).

NOHEJBAL

Krajský přebor družstev: Bajda Kroměříž – Austin Vsetín B (9), Sokol Zlín-Prštné – Jiskra Otrokovice (9).

SOFTBALL

2. liga mužů: Snails Kunovice – Pasos Pardubice (11).

NEDĚLE 26. KVĚTNA

FOTBAL

MSFL: 1. FC Slovácko B – Zlín B (10.15, hřiště Kunovice).

Divize: Slavičín – Holešov (10.15), Skaštice – Všechovice (17).

Krajský přebor: Brumov – Francova Lhota (10.15), Hrachovec – Osvětimany (17).

I. A: Val. Příkazy – Kateřinice, Val. Meziříčí B – Horní Lideč (10), Val. Polanka – Rožnov p. R., Prostřed. Bečva – Vel. Karlovice, Lidečko – Vidče, Dolní Němčí – Nedachlebice, Kroměříž B – Kunovice, Zborovice – Šumice (hřiště Troubky, 17).

I. B: Zlechov – Ořechov (10), Bylnice – Kelč, Tlumačov – Slušovice B, Kostelec – Louky, Březnice – Záhlinice, Buchlovice – Lhota, Uh. Ostroh – Prakšice, Topolná – Traplice, Ostrožská Nová Ves – Zdounky, Malenovice - Polešovice (17).

Okresní přebor Zlín: Poteč – Vysoké Pole, Jasenná – Nedašova Lhota, Návojná – Slopné, Kašava – Jaroslavice, Štípa – Lačnov, Újezd – SK Zlín (17).

Zlín III. třída: Březůvky – Bohuslavice n. Vl. (10.15), Rudimov – Rokytnice (15.30), Tečovice B – Spytihněv, Březová – Trnava, Žlutava – Halenkovice, Fryšták B – Jaroslavice B, Pozlovice – Šanov, Bratřejov – Vizovice (17).

Zlín IV. třída: Mysločovice – Mladcová B, Lípa – Všemina, Jestřabí - Loučka (10), Lužkovice B – Neubuz, Lipová - Smolina (14), Provodov – Velký Ořechov, Komárov – Hřivínův Újezd, Zádveřice – Mysločovice B (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jalubí – Hluk B, Nedakonice – Bílovice, Huštěnovice – Babice, Kněžpole – Jarošov, Strání B – Slovácko C, Bánov – Ostrožská Lhota (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Březolupy, Přečkovice – Záhorovice (14.30), St. Hrozenkov – D. Němčí (15), Kostelany – Částkov, Vážany – Polešovice B, Mařatice – Mistřice, Popovice – Stříbrnice, Hradčovice – Sušice, Havřice – Suchá Loz, H. Němčí – Boršice u Bl., Rudice – Pitín, Komňa – Žítková (17).

Okresní přebor Kroměříž: Žeranovice – Slavkov p. H., Lubná – Rymice, Morkovice B – Kvasice B (17).

Kroměříž III. třída: Troubky – Bařice (13.30), Míškovice – Bezměrov (14), Martinice – Bystřice p. H. B, Hlinsko p. H. - Kostelec u Hol., Komárno – Osíčko – Rajnochovice, Mrlínek – Prusinovice, Zlobice – Ludslavice, Zahnašovice – Roštín, Lutopecny – Střílky (17).

Okresní přebor Vsetín: Zubří – Hovězí, Hutisko – Krhová (16.30).

Vsetín III. třída: Rožnov B – Lhotka, Kladeruby – Branky, Police – Růžďka, Val. Bystřice – Skalička, Velká Lhota – Liptál B, Ratiboř B – Střelná, Leskovec – Val. Polanka B (16.30).

Moravskoslezská liga žen: FC Zlín – Prostějov (15.30, hřiště Vršava).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Tečovice (10.15, stadion Míru), Bezměrov – Mostkovice (17).