STŘEDA 29. KVĚTNA

FOTBAL

Krajský přebor: Bystřice p. H. - Kvasice (17).

PÁTEK 31. KVĚTNA

FOTBAL

MSFL: Zlínsko – Ostrava B (17).

Divize: Strání – Slavičín (17.30), Baťov – Všechovice (18.30).

I. A: Vidče – Val. Polanka (17).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Štípa (18.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C – Kněžpole (17.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Velehrad – Kostelany n. M. (17).

SOBOTA 1. ČERVNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

CYKLISTIKA

Bikemaraton TOPIČ Rusavská 50ka na Rusavě (11.30, start závodu v areálu fotbalového hřiště na Rusavě).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Rosice (10.30, Letná), Uherský Brod – Třinec (17).

Divize: Holešov – Skaštice, Vsetín – Nový Jičín, Val. Meziříčí - Bílovec (17).

Krajský přebor: Kvasice – Boršice, Bystřice p. H. - Hrachovec, Osvětimany – Brumov (17).

I. A: Nivnice – Zborovice (10), Kateřinice – Juřinka (14), D. Bečva – Prostřední Bečva (15), V. Karlovice – Vigantice, Rožnov p. R. - Val. Meziříčí B (17).

I. B: Veselá – Kostelec (15), Kelč – Ratiboř, Bynina – Vlachovice, Louky – Tlumačov, Dolní Lhota – Březnice, Záhlinice – Chropyně, Polešovice - Slavkov (17).

Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – Návojná, Slopné – Jasenná (17).

Zlín III. třída: Spytihněv – Louky B, Napajedla B – Fryšták B (17).

Zlín IV. třída: Mladcová B – Dobrkovice, H. Lhota – Zádveřice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B – Březová, Nezdenice – Bánov (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: D. Němčí B – Rudice, Pitín – Bystřice p. L. (17).

Finále poháru OFS Uherské Hradiště mužů: Huštěnovice – Ostrožská Lhota (18).

Finále poháru OFS Uherské Hradiště dorostu: Buchlovice – Mařatice (16).

Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. - Žalkovice, Počenice – Morkovice B (17).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Hlinsko p. H., Bezměrov – Lutopecny, Zářičí - Zahnašovice (17).

Okresní přebor Vsetín: Hovězí – Jarcová (16.30).

Vsetín III. třída: Loučka – Police, Růžďka – Kladeruby, Huslenky – Liptál, Halenkov B – Leskovec, (16.30).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Protivanov (14), Březůvky – Kras (17).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Kanci Uherský Brod (17, CCM aréna).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Jiskra Otrokovice – Bučovice (9).

SOFTBALL

2. liga žen: Snails Kunovice - Sever Brno (10 a 12).

TENIS

Turnaj ATP Valašska v Luhačovicích – 1. turnaj 2024 (9.30 – 16, Lázeňský tenisový areál).

NEDĚLE 2. ČERVNA

ATLETIKA

Festivalový půlmaraton MONET + Zlín 2024 – 9. ročník (10 start u zlínského Kongresového centra).

FOTBAL

Krajský přebor: Francova Lhota – Slušovice, Nevšová – Hluk, Napajedla – Morkovice, Štítná n. Vl. - Luhačovice (17).

I. A: Kunovice – Mladcová (10.15), Horní Lideč – Val. Příkazy, Podlesí – Lidečko, Těšnovice – Kroměříž B, Šumice – Bojkovice, Nedašov – D. Němčí, Nedachlebice – Koryčany, Újezdec – Staré Město (17).

I. B: Brumov B – Halenkov (10), Holešov B – Hvozdná, Slušovice B – Fryšták (10.15), Ořechov – Ostrožská Nová Ves (14), Ludkovice – Choryně (16), Horní Bečva – Poličná, Lužkovice – Jablůnka, Prlov – Bylnice, Příluky – Tečovice, Prakšice – Malenovice, Vlčnov – Buchlovice, Lhota – Zlechov, Zdounky – Topolná, Traplice – Uh. Ostroh (17).

Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Luhačovice (16.30), Nedašova Lhota – Poteč, Val. Klobouky – Újezd, Lačnov – Kašava (17).

Zlín III. třída: Bohuslavice – Sehradice (14), Rokytnice – Bratřejov (15.30), Petrůvka – Pozlovice (16), Jaroslavice B – Žlutava, Pohořelice – Doubravy, Halenkovice – Doubravy, Trnava – Tečovice B, Vizovice – Březůvky, Šanov – Drnovice, Kudlov - Rudimov (17).

Zlín IV. třída: Mysločovice – Provodov, Lípa – Lužkovice B, Jestřabí – Val. Klobouky B (10), Tichov – Lipová (10.15), Biskupice – Nedašov B (15), Hřivínův Újezd – Racková, Velký Ořechov – Komárov, Neubuz – Příluky, Všemina – Mysločovice B, Loučka - Smolina (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Babice – Nedakonice, Bílovice – Jalubí (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Drslavice (10.15), Žítková – H. Němčí (14), Suchá Loz – St. Hrozenkov, Záhorovice - Komňa (15), Velehrad – Uh. Ostroh B, Březolupy – Hradčovice, Sušice – Popovice, Stříbrnice – Mařatice, Mistřice – Vážany, Polešovice – Kostelany n. M., Korytná – Přečkovice, Boršice u Bl. - Havřice (17).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Lubná, Rymice – Žeranovice, Němčice – Hulín, Břest – Skaštice B (17).

Kroměříž III. třída: Prusinovice – Komárno – Osíčko (14), Bystřice p. H. B – Loukov, Chvalčov – Mrlínek, Kostelec u. Hol. - Rusava, Tučapy – Martinice, Bařice – Míškovice, Roštín – Zlobice, Ludslavice – Rataje, Troubky – Dřínov (17).

Okresní přebor Vsetín: Střítež – Ústí, N. Hrozenkov – Zašová, Lhota – Hutisko, Krhová – Hošťálková, D. Bečva – Zubří (16.30).

Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Střelná (10.15), Branky – Lhotka, Rožnov B – Velká Lhota, Liptál B – Val. Bystřice, Študlov – Ratiboř, Val. Senice - Janová (16.30).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Bezměrov (10.15, stadion Míru).