PÁTEK 7. ČERVNA

ATLETIKA

Trailový závod Valašské kilo – 11. ročník (22, start 100 kilometrů dlouhého závodu u ZŠ Žerotínova ve Valašském Meziříčí).

FOTBAL

MSFL: Zlínsko – Zlín B (17.30).

Krajský přebor: Boršice – Napajedla, Morkovice - Nevšová (18).

I. A: Lidečko – Vidče, Bojkovice - Nivnice (18).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jarošov – Huštěnovice, Ostrožská Lhota – Strání B (18).

Okresní přebor Vsetín: Zubří – Krhová, N. Hrozenkov - Střítež (18).

Vsetín III. třída: Ratiboř – Val. Polanka B (17.30).

SOBOTA 8. ČERVNA

CYKLISTIKA

Závod horských kol Rajnochovická padesátka – 4. ročník (12, start hlavního závodu před Obecním úřadem v Rajnochovicích).

Závod MTB Maraton Amtech – Juvacyklo Bikemaraton v Buchlovicích – 6. ročník (12, start hlavního závodu v Lázních Leopoldov).

Cyklo závody v Rackové – 1. ročník (10, start hlavního závodu v areálu fotbalového hřiště).

Bike rohálovský orienťák v Prusinovicích – 4. ročník (10, start v areálu fotbalového hřiště).

Hobby cyklojízda mezi Otrokovicemi a Dubnicí nad Váhom – 8. ročník (10, start na náměstí 3. května v Otrokovicích).

FOTBAL

Divize: Holešov – Baťov, Skaštice – Strání (17).

Krajský přebor: Luhačovice – Kvasice (10.15), Hluk – Francova Lhota, Slušovice – Osvětimany (17).

I. A: Juřinka – Horní Lideč, Vigantice – Dolní Bečva, St. Město – Nedachlebice, Koryčany – Nedašov, Mladcová – Kroměříž B (17).

I. B: Tečovice – Chropyně (14), Tlumačov – Veselá (15), Jablůnka – Horní Bečva, Poličná – Ludkovice, Choryně – Bynina, Vlachovice – Kelč, Ratiboř – Prlov, Hvozdná – Příluky, Fryšták – Louky, Dolní Lhota – Záhlinice, Ostrožská Nová Ves – Lhota, Slavkov - Malenovice (17).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Nedašova Lhota (13.30),

Zlín III. třída: Jaroslavice B – Halenkovice, Sehradice – Vizovice (17).

Zlín IV. třída: Komárov – Mysločovice, Lužkovice B – Všemina, Příluky B – Lípa, Val. Klobouky B – Loučka, Nedašov B - Jestřabí (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice – Polešovice B, Bystřice p. L. - Dolní Němčí B (17).

Okresní přebor Kroměříž: Žeranovice – Kvasice B, Hulín – Žalkovice (17).

Kroměříž III. třída: Rusava – Rajnochovice, Roštín – Rataje, Lutopecny - Míškovice (17).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Hovězí, Hošťálková – Lhota, Hutisko – Zašová (16.30).

Vsetín III. třída: Janová – Študlov (13.30), Lhotka – Růžďka (15), Kladeruby – Loučka, Leskovec – Huslenky, Liptál – Val. Senice (16.30).

NOHEJBAL

1. liga mužů: Austin Vsetín – NK Holubice (14.30, Sokolský areál Vsetín).

Krajský přebor družstev: Austin Vsetín B – KSK Vlčnov (9), Bajda Kroměříž – Sokol Zlín Prštné (9).

TENIS

Turnaj hráčů nad 50 let Grand Prix Otrokovic – 4. ročník (9 – 16, areál TK Otrokovice).

NEDĚLE 9. ČERVNA

DOSTIHY

Rovinové a překážkové dostihy ve Slušovicích (13 – 17)

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Start Brno (10.15, hřiště Kunovice).

Divize: Slavičín – Šternberk (10.15).

Krajský přebor: Brumov – Hrachovec (10.15), Štítná n. Vl. - Bystřice p. H. (17).

I. A: Val. Příkazy – Rožnov p. R., Val. Meziříčí B – Val. Polanka (10), Prostřed. Bečva - Kateřinice, Podlesí – Vidče, Lidečko – V. Karlovice, Dolní Němčí – Šumice, Zborovice – Kunovice, Újezdec - Těšnovice (17).

I. B: Zlechov – Vlčnov (10), Bylnice – Halenkov, Lužkovice – Brumov B, Březnice – Slušovice B, Kostelec – Holešov B, Buchlovice – Polešovice, Traplice – Prakšice (hřiště Jankovice), Uh. Ostroh – Zdounky, Topolná – Ořechov (17).

Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Valašské Klobouky (16.30), Poteč – Slopné, Jasenná – Jaroslavice, Návojná – Lačnov, Kašava – SK Zlín, Štípa – Újezd (17).

Zlín III. třída: Louky B – Trnava (10), Březůvky – Bratřejov (10.15), Rudimov – Šanov (15.30), Žlutava – Napajedla, Fryšták B – Pohořelice, Doubravy – Spytihněv, Tečovice – Březová, Kudlov – Rokytnice, Drnovice – Petrůvka, Pozlovice – Bohuslavice n. Vl. (17).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Hřivínův Újezd (10), Lipová – Biskupice, Smolina - Tichov (14), Provodov – Mladcová B, Racková – Velký Ořechov, Zádveřice – Neubuz, Mysločovice B – Horní Lhota, (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Bílovice (15), Jalubí – Babice, Nedakonice – Jarošov, Huštěnovice – Kněžpole, Ostrožská Lhota – Slovácko C, Strání B – Nezdenice, Bánov - Hluk B (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Sušice (10.15), Uh. Ostroh – Částkov, Přečkovice – Pitín (14.30), St. Hrozenkov – Boršice u Bl., Záhorovice - Žítková (15), Popovice – Hradčovice, Kostelany n. M. - Mistřice, Vážany – Stříbrnice, Velehrad – Březolupy, Komňa – Korytná, Havřice – Horní Němčí, Rudice – Suchá Loz (17).

Okresní přebor Kroměříž: Rymice – Slavkov p. H., Lubná – Počenice, Morkovice B – Břest, Skaštice B – Pravčice (17).

Kroměříž III. třída: Troubky – Ludslavice (13.30), Komárno-Osíčko – Chvalčov (14), Tučapy – Bystřice p. H. B, Martinice – Roštění, Hlinsko p. H. - Prusinovice, Mrlínek – Loukov, Dřínov – Bařice, Zlobice – Zářičí, Zahnašovice – Střílky (17).

Okresní přebor Vsetín: Jarcová – Dolní Lhota (16.30).

Vsetín III. třída: Rožnov B – Branky, Police – Skalička, Val. Bystřice – Velká Lhota, Střelná – Halenkov B (16.30).

Moravskoslezská liga žen: FC Zlín – MFK Vyškov (14, hřiště Vršava).

Moravskoslezská divize žen: Bezměrov – Tečovice (17).

INLINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Devils Zlín – Night Birds Přerov (9.30), Prague Rats - Hořovice (10.30), Devils Zlín – Prague Rats (12), Hořovice – Night Birds Přerov (13), Devils Zlín – Hořovice (14.30), Night Birds Přerov – Prague Rats (15.30, vše CCM aréna Zlín).

SOFTBALL

2. liga mužů: Snails Kunovice – Kostelec nad Orlicí (13 a 15).