PÁTEK 28. DUBNA

FOTBAL

MSFL: Kvítkovice – Rosice (17). Divize: Valašské Meziříčí – Hlubina (17). I. A: Juřinka - Prostř. Bečva (17). Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Záhlinice (17). Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Roštění (17).

SOBOTA 29. DUBNA

ATLETIKA

Ječmínkův běh v Chropyni – 33. ročník (11.20, start hlavního závodu mužů).

BADMINTON

Sousedský turnaj v Janové (9-16).

CYKLISTIKA

RAAB FORCE Rohálovská 50 v Prusinovicích – 14. ročník (12.30, start závodu na prostranství pod obecním úřadem).

FOTBAL

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Sparta Praha (14.30, Kunovice). Divize: Vsetín – Slavičín, Skaštice – Baťov (16).

Trenér divizních fotbalistů Holešova Alois Skácel po výhře ve Skašticích. | Video: Břenek Martin

Krajský přebor: Kvasice – Luhačovice, Strání - Franc. Lhota, Bystřice p.H. – Slušovice (16). I. A: Kelč - Val. Příkazy, Horní Lideč - Val. Polanka, Vidče - V. Karlovice, Kateřinice - Rožnov p.R., Zborovice – Hluk, Koryčany – Kunovice, Mladcová – Bylnice (16). I. B: Slušovice B – Tlumačov (10.15), Halenkov – Příluky, Vlachovice - Dolní Lhota, Jablůnka – Lidečko, Tečovice – Kostelec, Lužkovice – Louky, Veselá – Fryšták, Jaroslavice – Chropyně, Ořechov – Malenovice (16).

Zlín III. třída: Halenkovice – Pohořelice, Pozlovice - Petrůvka (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Havřice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Bystřice p.L./Bánov – Komňa (16).

Okresní přebor Kroměříž: Pravčice - Morkovice B (16). Kroměříž III. třída: Zborovice B – Roštín (13), Rusava – Loukov, Mrlínek – Rajnochovice, Bezměrov - Zahnašovice (16).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Jarcová (16). Vsetín III. třída: Růžďka – Kladeruby, Loučka - Krhová B, Ratiboř B - Střelná (16).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Hodonín (11).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Stator (10), Scorpions – Boston Zlín (12, oba Lopík aréna v Malenovicích).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: NK Austin Vsetín – TJ Plazy (14.30). Krajská soutěž družstev: Jiskra Otrokovice – Vlčnov (9), Bajda Kroměříž – Sokol Zlín-Prštné (9).

PLAVÁNÍ

Plavecká šestihodinovka ve Zlíně – závod štafet – 5. ročník (10-16).

NEDĚLE 30. DUBNA

CYKLISTIKA

Závod ve sjezdu horských kol v Otrokovicích (11, start první jízdy v kynologickém areálu u Moravní lávky).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Brno (15). MSFL: Slovácko B – Uherský Brod (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B – Vítkovice (10.30, Vršava).

Krajský přebor: Brumov – Napajedla (10.15), Boršice – Morkovice, Nevšová - Štítná n.Vl., Nedašov – Osvětimany (16). I. A: Podlesí - Val. Meziříčí B (14), Hrachovec – Vigantice, Nedachlebice – Nivnice, Bojkovice – Buchlovice, Dolní Němčí – Těšnovice, Šumice – Újezdec (16). I. B: Zlechov – Lhota (10), Dolní Bečva – Ratiboř, Horní Bečva - Brumov B, Prlov – Hovězí, Choryně – Poličná, Ludkovice - Holešov B, Kroměříž B – Březnice, Vlčnov – Topolná, Prakšice - O. N. Ves, Uh. Ostroh - Staré Město, Velký Ořechov – Slavkov, Polešovice – Zdounky (16).

Okresní přebor Zlín: Újezd - SK Zlín, Jasenná – Vizovice, Slopné – Štípa, Návojná – Hvozdná, Poteč/Francova Lhota – Val.Klobouky, Vysoké Pole - Luhačovice B (16). Zlín III. třída: Žlutava - Spytihněv (13), Bohuslavice n/Vl. - Rokytnice, Drnovice – Březůvky (14), Biskupice – Bratřejov (15), Rudimov - Nedašova Lhota (15.30), Tečovice B – Doubravy, Fryšták B/ Lukov – Březová, Mysločovice - Napajedla B, Lačnov - Šanov (16). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Hřivínův Újezd, Lípa - Neubuz (10), Provodov – Komárov, Racková – Dobrkovice, Jaroslavice B – Kudlov, Trnava - Příluky B, Všemina - Horní Lhota, Zádveřice - Lužkovice B (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Kněžpole - Slovácko C, Huštěnovice – Jalubí, Jarošov - Strání B, Traplice/Jankovice – Bílovice, Bánov – Babice, Ostrožská Lhota – Nedakonice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Stříbrnice/Boršice (10.15), Uh. Ostroh B – Hradčovice (13.30), Žítková - Horní Němčí (14), Suchá Loz - St. Hrozenkov, Záhorovice – Pitín/Bojkovice, Březová - Boršice u Bl. (15), Hluk B – Popovice, Kostelany n.M. - Mařatice, Mistřice – Sušice, Velehrad – Březolupy, Drslavice – Vážany, Korytná - Dolní Němčí B, Rudice – Přečkovice (16).

Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. - Lubná, Žalkovice – Rymice, Skaštice B – Němčice, Počenice – Břest, Žeranovice – Hulín (16). Kroměříž III. třída: Martinice – Chvalčov, Tučapy - Hlinsko p. H. (13), Dřínov – Záříčí, Míškovice – Lutopecny, Zlobice – Střílky, Rataje – Bařice, Troubky – Ludslavice (16).

Okresní přebor Vsetín: Krhová - Bynina (14), Hošťálková/Kateřinice B – Huslenky, Valašská Bystřice – Zašová, Zubří – Ústí, N.Hrozenkov/VKK B - Střítež/Hrachovec B (16). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B – Liptál (10.15), Leskovec - Študlov/Lidečko B (13), Lhotka – Branky, Velká Lhota - Rožnov B, Police/Juřinka B - Dolní Bečva B, Lhota u Vs. - Janová (16).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Rivermen Malenovice (10), Tigers Malenovice – Scorpions (12), Bulls – Boston Zlín (14, vše Lopik aréna v Malenovicích).

PLAVÁNÍ

Plavecká šestihodinovka ve Zlíně – závod jednotlivců – 5. ročník (9-15).

PONDĚLÍ 1. KVĚTNA

FOTBAL

Finále OFS Kroměříž: Zborovice B – Kvasice B (16, stadion Kroměříž).

Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice - Morkovice B (16.30). Kroměříž III. třída: Komárno – Prusinovice (16).