PÁTEK 5. KVĚTNA

FOTBAL

Semifinále poháru OFS Uherské Hradiště: Horní Němčí – Bánov, Hluk B – Bílovice (17). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Lubná (17.30). Zlín IV. třída: Provodov – Dobrkovice (17.30).

MOTORISMUS

Rallysprint Kopná – 28. ročník automobilového závodu na Slušovicku. Shakedown na úseku Neubuz kolem slušovického letiště (15.30 – 17.30).

SOBOTA 6. KVĚTNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Trinity Zlín – Jablonec (15). I. liga žen: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (14.30, hřiště Kunovice).

MSFL: Kroměříž – Kvítkovice (16.30). Krajský přebor: Luhačovice – Boršice (10.15), Morkovice – Bystřice p. H., Slušovice – Nedašov, Osvětimany - Nevšová (16.30). I. A: Juřinka - Podlesí (10), Val. Meziříčí B - Kateřinice , Rožnov p.R. - V. Karlovice, Horní Lideč – Vidče, Val. Polanka – Hrachovec, Vigantice – Kelč, Hluk - Dolní Němčí (16.30). I. B: Poličná – Prlov (14), Halenkov – Vlachovice, Ratiboř – Jablůnka, Chropyně – Veselá, Fryšták - Holešov B, Louky – Tečovice, Slavkov - Staré Město (16.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Poteč/Francova Lhota (13.30), Hvozdná – Slopné (16.30). Zlín III. třída: Spytihněv - Napajedla B (16.30). Zlín IV. třída: Jaroslavice B - Mysločovice B, Lužkovice B - Lípa (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Huštěnovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice - Uh. Ostroh B (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice – Pravčice, Hulín – Počenice (16.30). Kroměříž III. třída: Hlinsko p. H. - Bystřice p.H. B, Rajnochovice – Loukov, Rataje – Troubky, Lutopecny - Dřínov (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Hutisko, Bynina – Zašová (16.30). Vsetín III. třída: Krhová B - Police/Juřinka B, Dolní Bečva B - Velká Lhota, Janová - Střelná (16.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Prostějov (10, hřiště Havřice), Tečovice – Bezměrov (15), Březůvky – Mostkovie (16.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Stator (10), Scorpions – Boston Zlín (12, oba Lopik aréna).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Kanci Uherský Brod – Přerov (11), Devils Zlín – Přerov (14).

MOTORISMUS

Rallysprint Kopná – 28. ročník automobilového závodu na Slušovicku (8-15). 1. RZ Kameňák (8.33), 2 RZ Kopná (9.01), 3 RZ Zádveřice (9.29), 4. RZ Hvozdná (11.27), 5 RZ kameňák (11.50), 6 RZ Kopná (12.18), 7 RZ Zádveřice (13.51), 8 RZ Hvozdná (14.24). Cíl v 14.49 Slušovice Dostihovka.

NOHEJBAL

Extraliga mužů: NK Austin Vsetín – Žatec (14.30). I. liga mužů: NK Austin Vsetín B – TJ Radomyšl (9).

NEDĚLE 7. KVĚTNA

FOTBAL

Divize: Slavičín – Šternberk (10.15) Baťov – Šumperk (16.30). Krajský přebor: Brumov – Kvasice (10.15), Štítná n.Vl. - Strání, Franc. Lhota – Napajedla (16.30). I. A: Val. Příkazy - Prostř. Bečva (10), Kunovice – Bojkovice (10.15), Buchlovice – Nedachlebice, Nivnice – Bylnice, Těšnovice – Koryčany, Šumice – Mladcová, Újezdec – Zborovice (16.30). I. B: Tlumačov – Jaroslavice (14), Brumov B - Dolní Bečva (16), Lidečko - Dolní Lhota, Příluky – Choryně, Hovězí - Horní Bečva, Kostelec - Slušovice B, Kroměříž B - Ludkovice , Březnice – Lužkovice, Vlčnov - Uh. Ostroh, Topolná – Zlechov, Lhota – Prakšice, O. N. Ves – Ořechov, Malenovice – Polešovice, Zdounky - Velký Ořechov (16.30).

Okresní přebor Zlín: Štípa – Jasenná, Vizovice – Újezd, Val. Klobouky – Návojná, Vysoké Pole - SK Zlín (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Lačnov (10.15), Rudimov – Biskupice, Rokytnice - Pozlovice (15.30), Petrůvka – Drnovice (16), Halenkovice – Mysločovice, Pohořelice - Fryšták B/ Lukov, Březová - Tečovice B, Doubravy - Louky B, Kašava – Žlutava, Nedašova Lhota - Bohuslavice n/Vl., Šanov - Bratřejov (16.30). Zlín IV. třída: Racková – Kudlov, Hřivínův Újezd – Komárov, Všemina – Zádveřice, Trnava - Horní Lhota, Neubuz - Příluky B (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jalubí – Kněžpole, Slovácko C – Nezdenice, Havřice - Ostrožská Lhota, Nedakonice – Bánov, Babice – Bílovice, Jarošov – Traplice/Jankovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín/Bojkovice – Rudice (13.30), Přečkovice – Žítková (14.30), Březová - Bystřice p.L./Bánov (15), St. Hrozenkov – Komňa (15.30), Vážany – Velehrad, Březolupy – Mistřice, Sušice - Kostelany n.M., Popovice – Částkov, Stříbrnice/Boršice – Hradčovice, Horní Němčí – Korytná, Dolní Němčí B - Suchá Loz , Boršice u Bl. - Záhorovice (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Břest - Skaštice B, Němčice – Žalkovice, Rymice – Lubná, Morkovice B – Žeranovice, Kvasice B - Slavkov p. H. (16.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Martinice, Chvalčov – Mrlínek, Kostelec u Hol. - Rusava, Roštění – Tučapy, Roštín – Zlobice, Míškovice – Střílky, Bařice - Zborovice B, Záříčí - Bezměrov (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Střítež/Hrachovec B - Zubří (15), N.Hrozenkov/VKK B - Valašská Bystřice, Jarcová - Hošťálková/Kateřinice B, Huslenky - Krhová (16.30). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B - Ratiboř B (10.15), Rožnov B – Lhotka, Branky – Kladeruby, Loučka – Růžďka, Liptál – Leskovec, Študlov/Lidečko B - Valašská Senice(16.30).

MSDŽ: Holešovské holky – Olomouc B (10.15, Stadion Míru Holešov).

HÁZENÁ

MOL Liga: Zlín – Kynžvart (15.30). I. liga mužů: Vsetín – Zlín (18). I. liga žen: Otrokovice – Velké Meziříčí (14).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Rivermen Malenovice (10), Tigers Malenovice – Scorpions (12), Bulls – Boston Zlín (14, vše Lopik aréna).

IN LINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Devils Zlín – Přerov (10), Devils Zlín – ILHK Hradec Králové (13).

PONDĚLÍ 8. KVĚTNA

FOTBAL

I. B: Poličná – Vlachovice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice - Hluk B (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Provodov (10). Kroměříž III. třída: Zahnašovice - Ludslavice (16.30).