Pátek 7. března

HOKEJ

Kvalifikace o II. ligu: Kroměříž – Uničov (18). Extraliga juniorů: Zlín – Vítkovice (17, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Hradec Králové (16.30).

Sobota 8. března

BASKETBAL

II. liga mužů: KK Val. Meziříčí – Uh. Brod (17).

BADMINTON

IV. liga Jihomoravského kraje – semifinále: Kunovice – Zlín (19.30, víceučelová hala v Kunovicích).

FLORBAL

Extraliga mužů – 3. zápas čtvrtfinále play off: Pnathers Otrokovice – Chodov (20). I. liga mužů – 3. zápas čtvrtfinále play off: Rožnov – Litvínov (19.30). Zlínský přebor mužů: Orel Uh. Brod B – Val. Klobouky B (9), Vsetín B – Val. Meziříčí (10.20), Val. Klobouky B – Hluk C (11.40), Val. Meziříčí – Orel Uh. Brod B (13), Hluk C – Vsetín B (14.20) – vše SH v Bánově. Počenice B – Bystřice p/H. (9), Holešov C – Kelč (10.20), Bystřice p. H. – Holešov C (12), Kelč – Počenice B (13.20) – vše ve SH v Morkovicích.

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Bohemians 1905 (17). II. liga: Zlín – Most (18). Přípravné zápasy: Brumov – Provodov (10, UT), V. Otrokovice – Fryšták (13, UT Trávníky), Uherský Brod – Slavičín (14, UT), Val. Meziříčí A – Val. Meziříčí B (14.30, UT), Hulín – Morkovice (15, UT). Zimní turnaje: Napajedla Cup: Trnava – Spytihněv B (12), Bílovice – Topolná (16). Fastav Cup, Vsetín: Lhota u Vsetína – Valašská Bystřice (11), Kateřinice – Vsetín dor. (13), Valašská Polanka – Hovězí (17). O pohár města Chropyně: Chropyně B – Bezměrov (11), Němčice – Lobodice (13), Němčice B – Zlobice (17). Morkovice: Litenčice – Morkovice B (11), Šelešovice – Zborovice (13).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Slavia B (15).

HOKEJ

Extraliga st. dorostu: Vsetín – Pardubice (10). Kroměřížská amatérská liga: Žopy B – Otrokovice (16.45).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Česká Třebová (14).

MALÁ KOPANÁ

Fryštácká liga Masters: Buffalo – Lešení (12.30), Sport Bar – Veteráni (14), Lukoveček – Synot (15.30), EB Stav – Mladcová (17).

MOTORISMUS

Den Dakaru ve Valmezu (15 – na náměstí ve Valašském Meziříčí).

SÁLOVÝ FOTBAL

Final four Celostátní ligy – semifinále: Chcemcomex Praha – Stonava (14 a 17), Brno – Polička (15.30 a 18.30) – vše SH Radostova v Luhačovicích.

SPORTOVNÍ STŘELBA

Zlatá diabolka – Memoriál Rudolfa Jocha a Eduarda Briskorina – 44. ročník tradičního střeleckého závodu (8, sportovní hala Březolupy).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Zlín B – Poruba (14), Dolní Němčí – Jeseník B (15).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – ČZU Praha (17). II. liga žen: Vsetín – Nový Jičín (10 a 13), Uh. Hradiště – Přerov B (10 a 14).

Neděle 9. března

BASKETBAL

II. liga mužů: KK V. Meziříčí – SBK V. Meziříčí (10).

FLORBAL

Extraliga mužů – 4. utkání čtvrtfinále play off: Otrokovice – Chodov (18.30). I. liga mužů – 3. zápas čtvrtfinále play off: Rožnov – Litvínov (16). III. liga mužů: Sokol Val. Klobouky – Holešov (10), Počenice – Sokol Val. Klobouky (13), Holešov – FbC Hornets (14.30), Počenice – Hattrick Brno B (16) – vše hala ZŠ Holešov. Zlínská liga mužů: Vsetín – Zlín (10), Kunovice – Orel Uherský Brod (11.25), Zlín – Holešov B (12.50), Orel Uh. Brod – 1. AC Uh. Brod (14.15), Holešov B – Kunovice (15.40), 1. AC Uh. Brod – Vsetín (17.05) – vše v hale Na Lapači ve Vsetíně.

FOTBAL

Zimní turnaje: Napajedla Cup: Zlámanec – Babice (12), Napajedla dor. – Mistřice (16). Fastav Cup, Vsetín: Podlesí – Halenkov (11), Vsetín – Semetín (14), VKK – Jablůnka (17). Gambrinus Cup v Uh. Brodě: Záhorovice – Biskupice (10), Uh. Brod dorost – Dolní Němčí dorost (14). ZT v Kunovicích: Kunovice – Buchlovice (9), Uh. Ostroh – Velká n. Veličkou (11), Kudlovice – Polešovice (13), Košíky – Hluk B (15).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Jičín B (10.30). I. liga žen: Otrokovice – Bohunice (15), Zlín B – Kobylisy (16.30). II. liga mužů: Napajedla – Rožnov p. R. (10.45).

HOKEJ

II. liga – 2. zápas semifinále play off: Vsetín – Prostějov (17). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Opava (12, PSG aréna), Vsetín – Havířov (13). Kroměřížská liga: Plačkov – Žopy (17), HC Reds – Barex Chropyně (18.40), Slušovice – Vážany (20.30). Okresní hokejová liga – semifinále play off, 3. zápas: Rangers – Old Stars (17, ZS v Uh. Hradišti).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Polička (10).

MALÁ KOPANÁ

Fryštácká liga Masters: Synot – Mladcová (12.30), Lešení – EB Stav (14), Veteráni – Buffalo (15.30), Lukoveček – Sport Bar (17).

SÁLOVÝ FOTBAL

Final four Celostátní ligy: zápas o 3. místo (10), finále (12) – vše SH Radostova v Luhačovicích.

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Dolní Němčí – Opava, KST Zlín B – Nový Jičín (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Hošťálková – Val. Meziříčí (10 a 13).

Pondělí 10. března

FOTBAL

Juniorská liga: 1. FC Slovácko – Třinec (14, Širůch ve St. Městě).