Pátek 6. března

HOKEJ

Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Žďár nad Sázavou (PSG aréna, 15).

SLEDGE HOKEJ

2. zápas finále play off: Zlín – Pardubice (18.30 v PSG aréně, případný 3. zápas sobota od 11.15).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uni. Zlín – Nivnice, Hošťálková – St. Město B (18 a 20).

Sobota 7. března

ATLETIKA

2 míle s úsměvem – seriál silničních běhů na 3,2 km ve Zlíně (9.00, start z průmyslové zóny v Příluku)

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Prostějov (SH Zelené, 17.30).

FLORBAL

Regionální liga mužů: Sokol Brno – Holešov B (9), Znojmo – Hattrick Brno B (10.30), Bučovice B – Sokol Brno (12), Holešov B – Znojmo (13.30), Bučovice B – Hattrick Brno B (15) – v hale ŽŠ v Holešově. Zlínská liga mužů: Počenice B – Holešov C (9), Kunovice – AC Uherský Brod (10.30), Holešov C – Orel Uherský Brod (12), AC Uh. Brod – Val. Klobouky (13.30), Orel Uh. Brod – Kunovice (15), Val. Klobouky – Počenice B (16.30) – ve sportovní hale v Morkovicích.

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Hradec Králové (17). I. celostátní dorostenecká liga: 1. FC Slovácko – AC Sparta Praha (13, stadion Širůch ve Starém Městě). Fotbal – příprava: Hulín – Slavičín (15), Zlín B – Brumov (10, UT Paseky). ZIMNÍ TURNAJE: ZT Napajedla cup: Zlámanec – Trnava (16). ZT o pohár města Chropyně: Křenovice – Kyselovice (17). O pohár města Hulín: Horní Moštěnice – Lubná (11), Roštění – Skaštice (13). Fastav cup: Valašská Polanka – Kateřinice (10), Semetín – Ratiboř (12.45), Halenkov – Vsetín U19 (15.30), Lhota u Vsetína – Jablůnka (18.30). Gambrinus cup v Uherském Brodě (UT na Lapači): Dolní Němčí – Uherský Brod dorost (10), Velká nad Veličkou – Buchlovice (12).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zlín – Zubří (18, hala Radostova v Luhačovicích). II. liga mužů: Napajedla – Kostelec na Hané (17), Vsetín – Rožnov p. R. (18.30).

HOKEJ

Krajská liga mužů: Uh. Brod – Uh. Hradiště (17). Extraliga juniorů: Zlín – Mladá Boleslav (ZS Luďka Čajky, 15). Kroměřížská amatérská liga: Tlumačov – Jiskra Chropyně (19). Okresní hokejová liga Uherskohradišťska: Rangers – Panthers (15.45, ZS v Uh. Hradišti), Old Stars – Ďáblové (16, ZS v Uh. Ostrohu).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – HK Otrokovice (9), Rivermen Malenovice – Stator (11).

KOLOVÁ

Finále Českého poháru mužů (10 – 14.30, v tělocvičně ZŠ Želechovicích).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga Staré gardy ve Fryštáku: Hrubá Hospoda – Sport Bar (12.30), Lešení – Poskládaní (14), EB Stav – Mladcová (15.30), Buffalo – Legendy (17).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Zlín B – Rožnov p/R. (14), KST Vsetín – Kopřivnice (15).

VOLEJBAL

II. liga žen: Vsetín – Prostějov (10 a 14). Krajský přebor mužů: Uni. Zlín – St. Město B (10 a 15). Krajský přebor žen: Rožnov – Uni. Zlín (9 a 12), Hošťálková – Nivnice (10 a 13).

Neděle 8. března

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Trutnov (SH Zelené, 14). II. liga žen: Zlín – Pelhřimov (SH Zelené, 11).

FOTBAL

ZT Napajedla cup: Částkov – Spytihněv (11.30). Gambrinus cup v Uherském Brodě: Strání B – Nezdenice (10), Biskupice – Polešovice (12).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Jičín B (10.30). II. liga mužů: Lesana Zubří – Polanka (17).

HOKEJ

Krajská liga mužů: Uh. Ostroh – Šumperk (17). Okresní hokejová liga Uherskohradišťska: Moravian Ducks – Shooters (67, ZS v Uh. Hradišti). Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – RHL Přerov (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Rangers Zlín (9), HK Otrokovice – Tigers Malenovice (11).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Zlín B – Kopřivnice, KST Vsetín – Rožnov p. R. (10).