PÁTEK 20. ZÁŘÍ

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Dolní Benešov (16), Kroměříž – Ostrava B (16.30). Krajský přebor: Baťov – V. Karlovice (18.30). I. A třída: Rožnov p. R. – Juřinka (18).

HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Berani Zlín – Olomouc (17.30).

SOBOTA 21. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Strojařská desítka ve Zlíně – 36. ročník (11, start u točny MHD na Kudlově).

Běh Napajedelskou bránou – 4. ročník (16.30, start hlavního závodu v okolí kina a sokolovny v Napajedlech).

Běh rodným krajem Emila Zátopka – 17. ročník (11, start v Kopřivnici, cíl ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p. R.).

Deza desítka okolo komína ve Valašském Meziříčí (12, start hlavního závodu v areálu Dezy).

DUATLON

Polanský duatlonek (12, start hlavního závodu na fotbalovém hřišti ve Valašské Polance).

FLORBAL

I. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Sokol Brno Gullivers (19.30). I. liga žen: Vsetín – Havířov (16).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Teplice (16.30). Krajský přebor: Holešov – Slušovice, Napajedla – Luhačovice, Morkovice – Bystřice p. H., Provodov – Kvasice (15.30). I. A třída: Osvětimany – V. Otrokovice B (14), Vlachovice – Horní Lideč, Kelč – Kateřinice, Vidče – Val. Klobouky, Koryčany – Újezdec, Bojkovice – Hluk (15.30). I. B třída: Krhová – Poličná, Ratiboř – Halenkov, Mladcová – Louky, Malenovice – Tečovice (15.30).

Okresní přebor Zlín: Příluky – Mysločovice (10.15), Slušovice B – Návojná (15.30). Zlín III. třída: Lukov – Žlutava, Štítná n/Vl. B – Nedašova Lhota (15.30). Zlín IV. třída: Veselá B – Hřivínův Újezd (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Břest (15.30). Kroměříž III. třída: Šelešovice – Bezměrov (10), Pravčice – Dřínov, Loukov – Ludslavice (hř. Býškovice), Troubky – Zářičí (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Huštěnovice – O. N. Ves (14.30), Strání B – Nezdenice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Jalubí – Velehrad (10). Okresní přebor Vsetín: Střítež/Hrachovec B – Huslenky, Ústí – Hošťálková, Jablůnka – Hutisko (15.30). Vsetín III. třída: Choryně B – Janová (15.30).

MSDŽ: Březnice – Bezměrov (10).

HOKEJ

I. liga mužů: Vsetín – Třebíč (17.30). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (17). Krajská liga mužů: Kroměříž – Uničov, Uh. Brod – Břeclav (17). Kroměřížská amatérská liga: Red Devils Míškovice – UDH Panthers (19.15).

NEDĚLE 22. ZÁŘÍ

CYKLISTIKA

Závod horských kol Lhotská pětadvacítka – 6. ročník (11, start u Myslivecké chaty na Kopné).

FLORBAL

I. liga žen: Vsetín – Třinec (10).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Znojmo (10.15, hřiště Kunovice). Krajský přebor: Nedašov – Štítná n. Vl., Nevšová – Boršice (15.30). I. A třída: Val. Příkazy – Val. Meziříčí B (10), Hrachovec – Podlesí, Val. Polanka – Vigantice, Šumice – Zlechov, Nivnice – Buchlovice, Nedachlebice – Kunovice, Fryšták – Dolní Němčí (15.30). I. B třída: Brumov B – Dol. Bečva (10), Holešov B – Veselá, Slavičín B – Franc. Lhota, Lužkovice – Luhačovice B, Březnice – Slavkov p. H., Admira Hulín – Jaroslavice, Kostelec – Chropyně, Prlov – Lidečko, Prostř. Bečva – Choryně, Bylnice – Hovězí Nedakonice – Staré Město, Morkovice B – Těšnovice, Zdounky – Ludkovice, Tlumačov – Slavkov, FC Slovácko C – Jankovice, Uh. Ostroh – Havřice, Březolupy – Ořechov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Hvozdná – Pozlovice (12.30), Poteč – Mladcová B, Újezd – Slopné, Štípa – Velký Ořechov, Jasenná – Sehradice (15.30). Zlín III. třída: Lípa – Tečovice B (10), Napajedla B – Kašava, Březůvky – Březová (10.15), Louky B – Nedašov B (12.30), Bohuslavice n/Vl. – Zádveřice (14), Lhota – Pohořelice, SK Zlín – Halenkovice, Vizovice – Spytihněv, Šanov – Rokytnice, Vysoké Pole – Rudimov, Drnovice – Petrůvka, Biskupice – Dolní Lhota (15.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Mirošov, Dobrkovice – Loučka (10), Tichov – Horní Lhota (10.15), Provodov B – Doubravy, Všemina – Neubuz, Trnava – Kudlov, Komárov – Mysločovice B, Racková – Příluky B, Bratřejov – Študlov, Val. Senice – Smolina (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Záhlinice (13.30), Tučapy – Kvasice B, Počenice – Střílky, Němčice – Lutopecny, Žalkovice – Zborovice, Skaštice B – Kostelec u Hol. (15.30). Kroměříž III. třída: Míškovice – Roštění (13), Prusinovice – Rusava, Roštín – Zlobice (15), Chvalčov – Martinice, Žeranovice – Rajnochovice, Mrlínek – Rymice, Zahnašovice – Hlinsko p. H., Kyselovice – Litenčice, Bařice – Rataje (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Záhorovice (15), Topolná – Polešovice, Prakšice – Drslavice, Jarošov – Vlčnov, Bílovice – Kněžpole (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Břestek – Vážany (10.15), Žítková – Podolí (14), Přečkovice – Bojkovice B (14.30), Suchá Loz – Bánov (15), Kostelany – Babice, Stříbrnice – Traplice, Sušice – Mařatice, Orel Uh. Brod – Rudice, Komňa – Korytná, Bystřice p.L. – St. Hrozenkov (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Branky – Zašová, Val. Bystřice – Liptál, Lhota – Zubří, N.Hroz./VKK B – Horní Bečva (15.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Bynina (10,15, hř. Lužná), Střelná – Police, Loučka – Jarcová, Lačnov – Halenkov B, Leskovec – Kladeruby (15.30). Vsetín IV. třída: Rožnov B – Velká Lhota, Huslenky B – Růžďka, Krhová B – Semetín/Ratiboř B, Lhotka – Mikulůvka (15.30).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – SK Slavia Praha (14, hřiště Kněžpole). MSLŽ: FC Vsetín – Fastav Zlín (15.30). MSDŽ: Holešovské holky – Mostkovice (14.30), Val. Klobouky – Držovice (15.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Náchod (15), Zlín – Dvůr Králové (17). II. liga mužů: L. Zubří – Žeravice (15), Napajedla – Ostrava (17).

HOKEJ

Krajská liga: Brumov-Bylnice – Blansko (17), Uherský Ostroh – Sokol Březina (17). Kroměřížská liga: HC Reds – HC Horny Dogs (17), Holešov Gators – Slušovice (18.40), Vážany – Masaro Uherské Hradiště (20.30).

PONDĚLÍ 23. ZÁŘÍ

FLORBAL

Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Brno (17.45).

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – AHK Kroměříž (20).