Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

27.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Pátek 27. srpna

BASKETBAL

Turnaj mužů Proton Cup ve Zlíně: Ostrava – Zlín (17), Handlová – Klosterneubur­g (19).

FLORBAL

Mezinárodní turnaj žen ve Slavičíně (17 – 22).

HÁZENÁ

Příprava mužů: Bystřice p. H. – Ajaccio (18). Tirex Handball Cup 2010 – mezinárodní turnaj žen v otrokovické hale na Štěrkovišti: Poruba – Kunovice (9), Jiskra Otrokovice – Bytča (15.55), Senica – Partizánske (16.50), Písek – Senec (17.45), Poruba – Liberec (18.40), Jiskra Otrokovice – SG UHC Admira-Landhaus – Wat 21 (19.35).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava mužů: Vsetín – Valašské Meziříčí (18). Příprava juniorů: Zlín – Skalica (PSG Aréna, 12). Příprava staršího dorostu: Zlín – Skalica (ZS Luďka Čajky 12.30). Příprava mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Uherský Ostroh (12).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín: slavnostní start před radnicí města Zlín v (17.00), městská rychlostní zkouška v centru Zlína (21.15).

Sobota 28. srpna

ATLETIKA

Mezinárodní atletické přebory dětí a mládeže Česko – Slovensko (13, hřiště na Salaši na Uherskohradišťsku).

BASKETBAL

Turnaj mužů Proton Cup ve Zlíně: Zlín – Handlová (16), NH Ostrava – Klosterneubur­g (18).

FLORBAL

Český pohár mužů: FBS Olomouc – Pohoda VSC (14), 1. FBK Rožnov p. R. – SK Domaslavice (15.15), FbC Zlín – FBS Olomouc (16.30), Pohoda VSC – 1. FBK Rožnov p. R. (17.45), SK Domaslavice – FbC Zlín (19, vše SH SŠIEŘ Rožnov p. R.). Mezinárodní turnaj žen ve Slavičíně (8 – 23).

FOTBAL

Divize: Vikt. Otrokovice – Bystrc, Bystřice p. H. – Mohelnice (16.30). Krajský přebor: Luhačovice – Val. Klobouky (UT, 14), Provodov – 1. Valašský FC, Slušovice – Holešov, Ostr. N. Ves – Hluk, Spytihněv – Morkovice, Vsetín – Vigantice (Tyršova), Kateřinice – V. Karlovice+Karolinka (16.30). I. A třída: Hrachovec – Dolní Bečva, Juřinka – Vlachovice, Lukov – Hutisko-Solanec (16.30). I. B třída: Poličná – Janová, Val. Příkazy – Jablůnka, Choryně – Horní Lideč, Fryšták – Holešov B, Míškovice – Kelč, Zborovice – Malenovice (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. – Morkovice B (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Loukov, Kyselovice B – Dřínov (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Uherský Ostroh, Drslavice – Nivnice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Březolupy B – Stříbrnice, Jarošov B – Uh. Ostroh B, Kostelany n. M. B – Bílovice, Nedakonice B – Částkov (16.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Lhotka n. B. (10.15). Vsetín III. třída: Krhová A – Lužná, Ústí – Loučka, Jarcová – Janová B (16.30). Okresní přebor Zlín: Hvozdná – Tlumačov, Sehradice – Napajedla B, Tečovice – Veselá, Kostelec – Dolní Lhota (16.30). Zlín III. třída: Bratřejov – Komárov, Příluky B – Březová, Luhačovice B – Slopné (UT), Nevšová – Mirošov (16.30). Zlín IV. třída: Jaroslavice B – Doubravy, Mladcová B – FC Vizovice, SK Vizovice B – Lutonina, Lužkovice B – Trnava (16.30). MSL žen: Val. Meziříčí – Přerov (UT, 13.30). Divize žen: Nezdenice – Napajedla (13).

HÁZENÁ

Tirex Handball Cup 2010 – mezinárodní přípravný turnaj žen v otrokovické hale na Štěrkovišti: Kunovice – Senica (8), Bytča – Písek (8.55), Partizánske – Liberec (9.50), Senec – SG UHC Admira-Landhaus – Wat 21 (10.45), Kunovice – Partizánske (11.40), Poruba – Senica (12.35), Jiskra Otrokovice – Písek (13.30), Bytča – Senec (14 B (14.25), Senica – Liberec (15.20), Písek – SG UHC Admira-Landhaus – Wat 21 (16.15), Poruba – Partizánske (17.10), Jiskra Otrokovice – Senec (18.05), Kunovice – Liberec (19), Bytča – SG UHC Admira-Landhaus – Wat 21 (19.55), B4 – A3 (20.50).

JEZDECTVÍ

Pohár Zlínského kraje (Skaštice, 11).

KUŽELKY

Mezinárodní turnaj v Kroměříži (8).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava juniorů: Zlín – Slovan Bratislava (ZS Luďka Čajky 12). Přípravný turnaj mládeže (ročníky 1999–2002) ve Valašském Meziříčí (8).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín: 2. a 6. RZ Biskupice (9.48 a 14.55), 3. a 7. RZ Zádveřice (10.31 a 15.38,) 4. a 8. RZ Semetín (11.24 a 16.31), 5. a 9. RZ Troják (11.52 a 16.59).

NOHEJBAL

I. liga mužů: Vsetín – Český Brod (14). II. liga mužů: NK Kroměříž – Žďár n. S. (14). Krajská soutěž: Valašské Meziříčí – Vsetín C, Holešov – Otrokovice, Zlín-Prštné – Vlčnov (9).

TENIS

3. ročník otevřeného turnaje amatérů ve čtyřhře Valašské debly v Brumově (9–18).

VOLEJBAL

14. ročník turnaje mužů „O pohár hejtmana Zlínského kraje“ (9, sportovní hala na Širůchu ve Starém Městě).

Neděle 29. srpna

BASKETBAL

Turnaj mužů Proton Cup ve Zlíně: NH Ostrava – Handlová (10), Klosterneuburg – Zlín (12).

BEACHVOLEJBAL

Přebor Sokola Mařatice (8, kurty za sportovní halou v Uherském Hradišti).

FLORBAL

Český pohár mužů: 1. FBK Rožnov p. R. – FBS Olomouc (9), Pohoda VSC – FbC Zlín (10.15), FBS Olomouc – SK Domaslavice (11.30), FbC Zlín – 1. FBK Rožnov p. R. (12.15), SK Domaslavice – Pohoda VSC (14, vše SH SŠIEŘ Rožnov p. R.). Mezinárodní turnaj žen ve Slavičíně (8 – 16).

FOTBAL

MSFL: Slavičín – Frýdek-Místek (10.15), Zlín B – HFK Olomouc (Letná, 10.30). Divize: Brumov – Val. Meziříčí (10.15). Krajský přebor: Dolní Němčí – Chropyně (16.30). I. A třída: Podkopná Lhota – Štítná n. Vl. (Trnava), Nedašov – Brumov B, Val. Meziříčí B – Vidče (UT), Zubří – SK Vizovice, Boršice – Mladcová, Příluky – Nedachlebice, Kvasice – 1.FC Slovácko C, Březolupy – V. Otrokovice B, Újezdec – Prakšice, Žalkovice – Lužkovice, Ořechov – Kněžpole (16.30). I. B třída: Zlechov – Sušice, Hluk B – Zlámanec (10), Lhota u Vsetína – Podlesí, Hovězí – Val. Polanka, Val. Bystřice – Zašová, V. Karlovice+Karolinka B (Karolinka) – Lidečko, Slavičín B – Březnice, Těšnovice – Lubná, Zdounky – Louky, Ad. Hulín – Rusava, Bojkovice – Slavkov, J. Otrokovice – Osvětimany (Nový stadion), Šumice – Koryčany, Jalubí – Kudlovice (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice – Roštění, Tučapy – Prusinovice, Rajnochovice – Záhlinice, Němčice – Žeranovice, Chvalčov – Rataje, Kyselovice – Kostelec u Hol. (16.30). Kroměříž III. třída: Míškovice B – Mysločovice B (10.15), Žalkovice B – Hlinsko p. H., Skaštice B – Lubná B (13.30), Šelešovice – Rataje B (15), Martinice – Komárno, Ludslavice – Rymice, Zahnašovice – Břest, Mrlínek – Kostelec u Hol. B, Střílky – Bezměrov, Zlobice – Roštín, Počenice – Litenčice, Lutopecny – Bařice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Ostr. Lhota – Nedakonice, Břestek – Boršice u Blatnice, Traplice – Horní Němčí, Jarošov – Vlčnov, Kostelany n. M. – Polešovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín – Staré Město (13.30), Korytná – Kněžpole B, Popovice – Buchlovice, Babice – Bánov, Mařatice – Hradčovice, Košíky – Ostr. Nová Ves B, Tupesy – Huštěnovice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Slovácko-Vážany – Jalubí B (10, obr. pořadí), Kunovice – Tučapy (10.15), Orel Uh. Brod – Starý Hrozenkov (10.30), Záhorovice – Drslavice B, Suchá Loz – Dolní Němčí B (15), Mistřice – Topolná, Medlovice – Jankovice, Bystřice p. Lopeníkem – Strání B, Žítková – Březová, Komňa – Přečkovice, Rudice – Podolí (16.30). Okresní přebor Vsetín: Huslenky A – Prlov, Halenkov – Prostř. Bečva, Francova Lhota – Střítež n. B., Kateřinice B – Val.Senice, Horní Bečva – Hošťálková, Hrachovec B – Ratiboř A (16.30). Vsetín III. třída: Police – FC Semetín, Dolní Bečva B – Liptál, Nový Hrozenkov – Choryně B, Leskovec – Podlesí B (16.30). Vsetín IV. třída: Huslenky B – Lidečko B (10), Lhota u Vs. B – Ratiboř B (13.30), Střelná – Mikulůvka (15), Zděchov – Jablůnka B, Lačnov – Študlov, Bynina – Kelč B, Jasenice – Velká Lhota, Krhová B – Růžďka, Juřinka B – Kladeruby, Poličná B – Branky (16.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Kašava, Vysoké Pole – Štípa, Jaroslavice – Bylnice (16.30). Zlín III. třída: Drnovice – Biskupice, Vlachovice B – Smolina (14), Tečovice B – Lípa, Paseky Zlín – Fryšták B (Březůvky), Lukov B – Mysločovice, Zádveřice – Halenkovice, Šanov – Újezd, Pozlovice – Návojná, Štítná n. Vl. B – Rokytnice (16.30). Zlín IV. třída: Štípa B – Neubuz (10), Dobrkovice – Kudlov, Jestřabí – Tichov (10), Dolní Lhota B – Sehradice B (10.15), Veselá B – Všemina (14), Hřivínův Újezd – Žlutava, Racková – Lhota u Malen., Hvozdná B – Kostelec B, Jasenná – Kašava B, Petrůvka – Divnice, Loučka – Poteč, Rudimov – Bohuslavice nad Vláří, Nedašova Lhota – Horní Lhota (16.30). MSL žen: Holešovské holky – Slezská Ostrava (Střelnice, 14.30). Divize žen: Holešov B – Mutěnice (Nevšová, 10), Val. Meziříčí B – Brušperk (UT, 13.30).

HÁZENÁ

Tirex Handball Cup 2010 – mezinárodní přípravný turnaj žen v otrokovické hale na Štěrkovišti – o umístění: A2 – B1 (8), A4 – B3 (8.55), B2 – A1 (9.50), A5 – B5 (10.45), B4 – A4 (11.40), B3 – A3 (12.35), B2 – A2 (13.30), A1 – B1 (14.25).

JEZDECTVÍ

Pohár Zlínského kraje (Skaštice, 11).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava juniorů: Valašské Meziříčí – Rožnov p. R. (10).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín: 10. a 14. RZ Halenkovice (8.28 a 12.45), 11. a 15. RZ Kudlovice (9.11 a 13.28), 12. a 16 RZ Velký Ořechov (9.59 a 14.16), 13. a 17. RZ Pindula (10.27 a 14.44), cíl pod Velkým kinem ve Zlíně (15.24).

27.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení