VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

13.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Martin Dostál

Pátek 13. ledna

KUŽELKY

Jihomo­ravská divize: Luhačovice B – Valtice (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Zlín – České Budějovice (17.30). Extraliga juniorů: Zlín – Ml. Boleslav (13, ZS Luďka Čajky). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Sparta (15, PSG aréna).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko I. třída: Vysoké Pole A – Orel Zlín C (18). Zlínsko II. třída: Kašava A – Želechovice n. Dř. A (17.30), KST Zlín F – Vysoké Pole B (19.30). Zlínsko III. třída: S. Jasenná B – Louky B (17.30), Rokytnice B – Štítná B, Otrokovice F – HUK A (18.30). Zlínsko IV. třída: KST Zlín G – Orel Zlín D (19.30).

Sobota 14. ledna

BASKETBAL

Jihomoravský přebor mužů: Slavičín – Boskovice (14.30), Zlín B – Velké Meziříčí (17, hala Zelené). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Žďár nad Sázavou (17).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: SK Snipers Slavičín – SFK Kozel Počenice B (10), TJ MEZ Vsetín – FBC Zlín (11.20), SFK Kozel Počenice B – FBK Kunovští Orli (12.40), FBC Zlín – SK Snipers Slavičín (14), FBK Kunovští Orli – TJ MEZ Vsetín (15.20, vše sportovní hala v Kunovicích). 2. liga juniorů: FBC Mohelnice – Slovácký FBK Spartak Hluk (10), FBC ZŠ U Stadionu Uničov – Panthers Otrokovice (11.30), Panthers Otrokovice – FBC Mohelnice (14), Slovácký FBK Spartak Hluk – FBC ZŠ U Stadionu Uničov (15.30, vše sportovíní hala Spartaku Hluk).

FOTBAL

Liga v malé kopané ve Fryštáku: Lešení – Mikel (15), Benfika – Argentina (16.30).

FUTSAL

Krajský přebor: hala Otrokovice (8).

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Otrokovice – Vsetín (10).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Havířov (17). Krajská liga mužů: Kroměříž – Uherský Ostroh (17). Okresní hokejová liga mužů: Cyclones – Old Stars (16), Top Moravia – Shooters (21, oba zápasy na ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Liberec (12.30, ZS Luďka Čajky). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Mladá Boleslav (16.30). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Břeclav (11.15). Krajská liga dorostu: Uherský ostroh – Velké Meziříčí (10.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Hodonín (14). II. liga mužů: KST Vsetín A – Prostějov A (15). Krajská divize mužů: Kostelec A – Kunovice A (16), Slavičín A – Fryšták A, Rožnov p. R. B – Otrokovice A, Hulín A – Bylnice A, Valašské Meziříčí A – Bystřice p. H. A, Dolní Němčí B – KST Zlín C (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: Dolní Němčí C – Hulín B (13.30), Vlčnov A – Vidče A, Otrokovice B – Vsetín B (16.30), Bystřice p. L. A – Mysločovice A, Bystřice p. H. B – Újezdec-Těšov A (17), KST Zlín D – Nivnice A (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B – Bojkovice A, Otrokovice C – Holešov A (13), Ostr. Nová Ves A – Kostelec B, Slavkov A – Morkovice A, Orel Zlín A – Kroměříž A (17), Šarovy A – Valašské Meziříčí B (17.30). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Rokytnice A (9.30), Štítná A – KST Zlín E, Slavičín B – Valašské Klobouky A, Orel Zlín B – Kostelec C (17). Zlínsko II. třída: Fryšták C – Újezd A (10), S. Jasenná A – Otrokovice E (16), Napajedla A – Louky A (17), Slopné A – Mysločovice B (18). Zlínsko III. třída: Luhačovice A – Mysločovice C, Slušovice A – Halenkovice A (17). Zlínsko IV. třída: Šarovy C – Kašava B (14.30), Újezd B – Bohuslavice u Zlína A (16.30), KST Zlín G – Orel Zlín D (19.30). Zlínsko V. třída: Orel Zlín E – Bohuslavice n. Vl. B (13.30), Vysoké Pole C – Slopné C, Pohořelice A – Mysločovice F (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Odolena Voda (17). I. liga žen: Uherské Hradiště – Nový Jičín (17, SH v Uherském Hradišti). Krajský přebor mužů: Napajedla – Hulín, Uherské Hradiště – Staré Město B, Bojkovice – Hošťálková A (10 a 13), Valašské Meziříčí – SKP Holešov (11 a 15).

Neděle 15. ledna

BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – Vyšehrad (15). Jihomoravský přebor mužů: Slavičín – Velké Meziříčí (9), Zlín B – Boskovice (10, 3. ZŠ Slovenská).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: FbC Orel Uherský Brod – FBK Spartak Hluk B (10), FbC Slow Shoes Holešov B – 1. AC Uherský Brod (11.20), 1. AC Uherský Brod – FbC Orel Uherský Brod (13.10), FBK Spartak Hluk B – FbC Slow Shoes Holešov B (14.30, vše sportovíní hala Spartaku Hluk).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Galaktikos – Poskládaní (15), Pobřeží kocoviny – Rude boys (16.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Partizánske (16).

KRASOBRUSLENÍ

Velké ceně města Uherský Brod (6, ZS v Uherském Brodě).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Zlín – Kometa Brno (17). Okresní hokejová liga mužů: Moravian Ducks – Hodonín Panthers (ZS v Uherském Hradišti, 16.45). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Letňany (11). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Brno (13).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko I. třída: Fryšták B – Bylnice C (11). Zlínsko V. třída: Mysločovice E – Racková A (10).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Odolena Voda (13). I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Znojmo (10 a 14, SH v Uherském Hradišti).

13.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

AKTUALIZOVÁNO

V českých volbách prohrála celá země, zní ze zahraničí

České parlamentní volby zaznamenala mnohá světová média. Přinášíme vám výběr z jejich ohlasů.

AKTUALIZOVÁNO

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ PŘÍMÝ VSTUP DO VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ / Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení