VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský Kraj - Přehled sportovních událostí v kraji

10.2.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

Pátek 10. února

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Luhačovice B – Prušánky (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů – semifinále play off: Shooters – UH Rangers (18.30, ZS v Uherském Hradišti). Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Kometa Brno (15, PSG aréna).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída – play off: TJ Holešov B – OÚ Lubná A (18). Kroměříž, I. třída – play out: Osíčko A – Morkovice B (18). Zlínsko I. třída: Rokytnice A – KST Zlín E (18.30). Zlínsko II. třída: Kašava A – Slopné A (17.30), KST Zlín F – S. Jasenná A (19.30). Zlínsko III. třída: Otrokovice F – Rokytnice B, Štítná B – Louky B (18.30). Zlínsko IV. třída: Slopné B – Újezd B (18.30), KST Zlín G – Šarovy C (19.30).

Sobota 11. února

BASKETBAL

Jihomoravský přebor mužů: Spartak Hluk – Velké Meziříčí (17), Ratíškovice – Proton Zlín B (17), Ždánice – Boskovice (17.30), Velkobílovičtí Drozdi – Slavičín (18, ZŠ Velké Bílovice). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Opava (17).

FLORBAL

3. liga mužů – divize VI: Panthers Otrokovice B – FbC Slow Shoes Holešov (10), SFK Kozel Počenice – TJ SAM73 Znojmo B (11.30), Panthers Otrokovice B – TJ Sokol Brno Židenice (13), SFK Kozel Počenice – FbC Slow Shoes Holešov (14.30), TJ Sokol Brno Židenice – TJ SAM73 Znojmo B (16, vše SH Morkovice). Zlínský přebor mužů: Zásobování Florbal Team – FbC Orel Uherský Brod B (9), Fbk Devils Sokol Valašské Klobouky – FBK Spartak Hluk C (10.20), FBC TJ Sokol Bystřice p. H – Zásobování Florbal Team (11.40), FBK Spartak Hluk C – FbC Orel Ostrožská Nová Ves (13), FbC Orel Uherský Brod B – Fbk Devils Sokol Valašské Klobouky (14.20), FbC Orel Ostrožská Nová Ves – FBC TJ Sokol Bystřice p. H (15.40, vše SH Bánov). 1. liga juniorek – divize IV: 1. AC Uherský Brod – FBC ČPP Remedicum Ostrava (10), 1. SC WOOW Vítkovice – FbC Aligators Šitbořice Těšany (11.30), FBC ČPP Remedicum Ostrava – FBC Lipník (13), FbC Aligators Šitbořice Těšany – 1. AC Uherský Brod (14.30), FBC Lipník – 1. SC WOOW Vítkovice (16, vše SH Spartaku Uherský Brod).

FOTBAL

Přípravná utkání: HS Kroměříž – FC Tescoma Zlín (11), FC Tescoma Zlín B – Napajedla (10, hřiště Paseky). O pohár starosty města Hulín: Kvasice – Němčice (11), Tlumačov – Horní Moštěnice (13). O pohár FK Chropyně: Juřinka – Valašské Meziříčí jun. (9), Podlesí – Všemina (12.40), Zubří – Hrachovec (14.30), Valašské Meziříčí B – Hrachovec (18). ZT v Morkovicích: Nezamyslice – Bohdalice (9), Vyškov dorost – Zborovice (11), Pivín – Morkovice B (13). Fastav cup (Vsetín): Kateřince – Hovězí (8), Liptál – FC Vsetín B (10), Valašská Polanka – FC Vsetín (12). ZT ve Valašském Meziříčí: Juřinka – Valašské Meziříčí jun. (9), Podlesí – Všemina (12.40), Zubří – Hrachovec (14.30), Valašské Meziříčí B – Hrachovec (18). Janáček cup 2012: Havřice – Bánov (10), Újezdec – Nedachlebice (12). Napajedla cup: Malenovice – Žlutava (12), Tečovice – Mistřice (16). ZT ve Veselí nad Moravou: Velká nad Veličkou – Ořechov (10), Dolní Němčí – Bzenec (12).

FUTSAL

Krajský přebor mužů: SH Bystřice p. H. (8).

HÁZENÁ

Osmifinále evropského Challenge Cupu: Zubří – Sporting Lisabon (18).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HC 94 Malenovice – HK Otrokovice (12.30).

KUŽELKY

III. liga mužů: Slavičín – Machová (10). Jihomoravská divize: Jiskra Otrokovice – Baník Ratíškovice B (10), Vsetín – KK Telnice (14).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Havířov, Uherské Hradiště – Nový Jičín (17). Krajská liga mužů: Brumov – Boskovice (17). Krajská liga dorostu: Uherský Brod – Blansko (10).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín B – Prostějov (14). Krajská divize mužů: Dolní Němčí B – Rožnov p. R. B, Fryšták – Bylnice, Slavičín – Spartak Hulín, Bystřice p. H. – Kunovice, Valašské Meziříčí – Kostelec (17), KST Zlín C – Jiskra Otrokovice (17.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Dolní Němčí C – Bystřice p. H. B (13.30), Mysločovice – Nivnice, Bystřice p. L. – KST Zlín D, Vsetín B – Vidče, Jiskra Otrokovice B – Vlčnov, Spartak Hulín B – Újezdec-Těšov (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Jiskra Otrokovice C – Slavkov (13), Slavia Kroměříž – Valašské Meziříčí B, Orel Zlín – Šarovy, Kostelec B – Bojkovice, Ostr. Nová Ves – Bylnice B, Holešov – Morkovice (17). Uherskohradišťsko I. třída: Kunovice B – Vlčnov B, Kunovice C – Orel Uherské Hradiště B (17). Uherskohradišťsko II. třída: Vážany-Ořechov B – Drslavice-Veletiny B (14), Újezdec-Těšov C – Polešovice A (19). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice B – Orel Ostrožská Nová Ves C (17), Vlčnov D – Bílovice C (18). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Zlechov B (10), Újezdec-Těšov E – Orel Ostrožská Nová Ves D (16.30). Uherskohradišťsko V. třída: Orel Uherské Hradiště E – Vážany-Ořechov D (9), Dolní Němčí G – Slavkov C (10), Kunovice E – Vážany-Ořechov E (14), Bystřice p. Lop. C – Vlčnov E (14.30). Zlínsko I. třída: Bylnice C – Štítná A (10), Kostelec C – Otrokovice D (14), Orel Zlín B – Slavičín B, Valašské Klobouky A – Orel Zlín C (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice B – Otrokovice E (13), Újezd A – Louky A (16.30), Želechovice n. Dř. A – Fryšták C, Vysoké Pole B – Napajedla A (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice C – Bohuslavice n. Vl. A (9), Halenkovice A – Šarovy B (10). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Kašava B (10), Halenkovice B – Valašské Klobouky B (13), Bohuslavice u Zlína A – Mysločovice D (17). Zlínsko V. třída: Želechovice n. Dř. C – Bohuslavice n. Vl. B (13.30), Racková A – Orel Zlín E, Pohořelice A – Vysoké Pole C (17).

TENIS

Zimní mladcovské debly (8.30, otevřený turnaj pro amatéry nad 50 let v Mladcové).

VOLEJBAL

I. liga žen – baráž o postup do extraligy: Uherské Hradiště – České Budějovice (17, sportovní hala v Uherském Hradišti). II. liga žen: Vsetín – Znojmo (10 a 14, tělocvična ZŠ Hovězí). Krajský přebor mužů: Staré Město B – Hošťálková, Napajedla – Bojkovice, Slavia Uherské Hradiště – Valašské Meziříčí (10 a 13), Spartak Hulín – SKP Holešov (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín – Slavia Uherské Hradiště B (9 a 12), Spartak Hulín – TJ Rožnov, Valašské Meziříčí – Spartak Uherský Brod (9 a 13), SKV Hošťálková – VŠSK Univerzita Zlín (10 a 13).

Neděle 12. února

BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – Mladá Boleslav (15). Jihomoravský přebor mužů: Ratíškovice – Slavičín (10), Spartak Hluk – Boskovice (10.30. gymnázium Uherské Hradiště), Ždánice – Velké Meziříčí (10.30), Velkobílovičtí Drozdi – Proton Zlín B (11, ZŠ Velké Bílovice). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Ostrava (10).

FLORBAL

3. liga mužů – divize VI: FBC Sokol Bučovice – Slovácký FBK Spartak Hluk (10), Atlas ČKD Blansko – FbC Aligators Klobouky (11.30), VSK VUT Skurut Hai Brno – Slovácký FBK Spartak Hluk (13), Atlas ČKD Blansko – FBC Sokol Bučovice (14.30), FbC Aligators Klobouky – VSK VUT Skurut Hai Brno (16, vše SH Morkovice). Zlínská liga mužů: FbC Slow Shoes Holešov B – FBC Zlín (10), TJ MEZ Vsetín – FbC Orel Uherský Brod (11.20), FBC Zlín – SFK Kozel Počenice B (12.40), FbC Orel Uherský Brod – FbC Slow Shoes Holešov B (14), SFK Kozel Počenice B – TJ MEZ Vsetín (15.20, vše SH ZŠ Holešov), 1. AC Uherský Brod – FBK Kunovští Orli (9), FBK Spartak Hluk B – SK Snipers Slavičín (10.20), FBK Kunovští Orli – FBK Spartak Hluk B (12.10), SK Snipers Slavičín – 1. AC Uherský Brod (13.30, vše SH Spartaku Uherský Brod). II. liga dorostenců divize VI: FBC Orel Kelč – Panthers Otrokovice (10), TJ MEZ Vsetín – SFK Kozel Počenice (11.10), Panthers Otrokovice – FbK Sokol Val. Klobouky (12.20), TJ MEZ Vsetín – FBC Orel Kelč (13.30), FbK Sokol Val. Klobouky – SFK Kozel Počenice (14.40, vše SH Na Lapači ve Vsetíně).

FOTBAL

O pohár FK Chropyně: Chropyně B – Kvasice B (12), Bezměrov – Záříčí (14). Janáček cup 2012: Biskupice – Částkov (10), Hřivínův Újezd – Dolní Němčí B (12), Uherský Brod dor. – Horní Lhota (14). Barum Continental cup: SK Vizovice – náhradní soupeř (11), Viktoria Otrokovice B – Kněžpole (13.15), Viktoria Otrokovice U 19 – Kudlovice (15.30). Napajedla cup: Zlámanec – Spytihněv B (12), Napajedla B – Traplice (16). ZT ve Veselí nad Moravou: Hluk – Ostrožská Nová Ves (10), Veselí – Boršice (12).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – HK Otrokovice (12.30), Malenovice dorost – Kroměříž (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Karviná (17.30). Krajská liga juniorů: Uherský Ostroh – Kroměříž (15.45), Uherské Hradiště – Hodonín (16.45). Krajská liga dorostu: Uherský Ostroh – Blansko (10).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín B – KST Vsetín (10). Krajská divize mužů: KST Zlín C – Rožnov p. R. B, Slavičín – Bylnice (10), Fryšták – Spartak Hulín, Valašské Meziříčí – Kunovice, Bystřice p. H. – Kostelec (10.30), Dolní Němčí B – Jiskra Otrokovice (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Dolní Němčí C – Újezdec-Těšov (8), Spartak Hulín B – Bystřice p. H. B, Bystřice p. L. – Nivnice, Mysločovice – KST Zlín D, Vsetín B – Vlčnov (10.30), Jiskra Otrokovice B – Vidče (11). Kroměříž, I. třída – play off: Hulín C – Hulín D (8), Roštín A – Bystřice p. H. C (9). Kroměříž, I. třída – play out: OÚ Lubná B – Količín A, Bystřice p. H. D – Rymice A (9). Kroměříž, II. třída: Kroměříž B – Kostelec u Hol. B (8), Morkovice C – Hulín E, Kostelec u Hol. A – Bystřice p. H. E (9). Uherskohradišťsko I. třída: Bílovice A – Nivnice B, Vážany-Ořechov A – Orel Ostrožská Nová Ves B (9).Uherskohra­dišťsko II. třída: Bojkovice B – Dolní Němčí E, Bystřice p. Lop. B – Orel Uherské Hradiště C, Drslavice-Veletiny A – Nivnice C, Velehrad A – Vlčnov C (9). Uherskohradišťsko III. třída: Zlechov A – Hluk A, Polešovice B – Vážany-Ořechov C, Slavkov B – Újezdec-Těšov D (9), Orel Uherské Hradiště D – Komňa A (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Břestek A – Drslavice-Veletiny C, Bílovice D – Velehrad B, Kunovice D – Hluk B (9). Uherskohradišťsko V. třída: Polešovice C – Horní Němčí B, Velehrad D – Strání B, Hluk C – Bánov A (9). Regionální přebor Vsetínsko: Valašské Meziříčí D – Oznice A (8), TJ Rožnov p. R. C – Vidče C, Vidče B – TJ Rožnov p. R. D, Gumárny Zubří OST A – Valašské Meziříčí C, TJ Karolinka A – Růžďka A (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Vysoké Pole A (11). Zlínsko V. třída: Mysločovice F – Slopné C (8), Mysločovice E – Želechovice n. Dř. B (10).

VOLEJBAL

I. liga žen – baráž o postup do extraligy: Uherské Hradiště – České Budějovice (10, sportovní hala v Uherském Hradišti).

10.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Volební výsledky do PS PČR za Zlínský kraj, říjen 2017
43

Osobnosti regionu k volbám: spokojenost, zklamání i rozčarování

Den zdraví ve zdravé škole
21

Bulgur, kuskus, nebo čočkový salát: běžná jídla na základní škole

Hledá se Naděžda Skácelová

Zlínští policisté pátrají po sedmatřicetileté Naděždě Skácelové z Bojkovic, která přechodně žije v centru Zlína. Ze svého bydliště odešla 14. října a od té doby o ní nejsou žádné informace, její mobilní telefon je nedostupný.

AKTUALIZOVÁNO

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Profily poslanců zvolených ve Zlínském kraji  

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Chceme se omluvit fanouškům. Bylo to hrozné, říká Bačo.

Fotbalistům Zlína to proti Mladé Boleslavi před domácím publikem vůbec nejde.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT