„Po dlouhých jednáních jsem se dohodl V-Group Kladno na zapůjčení tohoto zbrusu nového automobilu pokřtěný na Sněhurku, se kterým bych měl absolvovat sedm sprintů a Barum rally,“ těší se Milan Kneifel, jehož spolujezdcem bude Radim Strnad.

První ostré testy peugeotu proběhly ve čtvrtek. „Poněvadž se večer před tím řešil jeden problém na autě, nakonec jsem u testů nebyl přítomen. Nyní s mechaniky v servisu na voze intenzivně pracujeme. Poprvé se v novém autě svezu v pátek, den před závodem ve Vyškově,“ prozradil své nejbližší plány pilot ze Zlína.

Třebaže s novou super 1600 bude patřit mezi žhavé kandidáty na přední umístění, na titul nepomýšlí. „Jasným favoritem je Jan Kopecký, kterého mohou o prvenství připravit snad jen technické potíže. Naše posádka by se ráda poprala o druhé až šesté místo,“ naznačil své ambice před startem nového ročníku MČR ve sprintrallye.

„Sám jsem zvědavý, čeho mohu s novým vozem dosáhnout. V sobotu ve Vyškově pojedu zpočátku opatrně, s rozumem a budu pozvolna zrychlovat. Především chceme vidět cíl,“ přeje si Milan Kneifel.