„Takový příběh by nenapsal ani Hitchcock," byla první Foltova slova.

Jeho svěřenci se rvali o historický postup do semifinále play off florbalové extraligy, ale poslední krok zatím neudělali.

„Takový je sportovní život. Znovu se musíme odrazit od této porážky. Bylo to absolutně vyrovnané utkání. Trochu mě mrzí, že rozhodující centimetr nehrál v náš prospěch. Chodov hrál hodně pasivně a bylo jasné, že čeká na samostatné nájezdy. Jsem absolutně přesvědčen, že náš postup oslavíme v Praze," zdůraznil trenér Otrokovic.

Panteři nechali soupeře odskočit na rozdíl tří branek a to je hodně zbrzdilo na cestě za rozhodujícím vítězstvím.

„Hostům tam padly střely, které nám tam nepadaly. V koncovce jsme se trápili asi nejvíc v celé sérii. Musím taky uznat, že Chodovu výborně zachytal gólman. Hodně si vážím toho, jak kluci dokázali nepříznivý stav srovnat. Tento zápas opět ukázal, jakou mají sílu. Jsou úplně někde jinde než během sezony. Škoda těch šancí, které jsme spálili v prodloužení," poznamenal Folta.

Otrokovice podruhé v sérii prohrály na nájezdy.

„O celé sérii může rozhodnout jeden nájezd a to je škoda. Neříkám to proto, že jsme už dvakrát v této dovedností disciplíně prohráli. Vyhrávat by měl ten, který je na tom herně lépe. Já bych se nebránil prodloužení až do vstřelení rozhodující branky. Může být taky náhodná a šťastná, ale bude se na ni podílet celá pětka," dodal Daniel Folta.