KST ZLÍN – ELIZZA PRAHA 5:10

,,Přestože jsme zápas odehráli pouze z povinnosti a jenom s trojicí Liška, Smýkal a Svoboda, byli jsme pražanům důstojným soupeřem. A to mohl být výsledem pro nás ještě příznivější, neboť na začátku střetnutí jsme ztratili dvě dobře rozehrané utkání. Bohužel já s Havlíkem i Liška s Flíčkem jsme prohráli až po pětisetových bitvách," mrzelo domácího Tomáše Smýkala, který v duelu získal pro svůj tým dva singlové body, když zdolal Pěnkavu a Vaculíka.

,,Zejména skalp Vaculíka je dobrým počinkem. V souboji s trojkou Elizzy jsem totiž prohrával už 0:2 na sety. Přesto se mi díky bojovnosti podařilo ještě střetnutí obrátit ve svůj prospěch," měl radost alespoň z dílčího úspěchu Smýkal.

Body KST Zlína: Liška 2, Smýkal 2, čtyřhra: Smýkal – Liška.

KST ZLÍN – EL NIŇO PRAHA B 4:10

,,Proti lídrovi první ligy jsme moc šancí neměli. Hosté k nám přijeli se silnou sestavou se Schwarzerem, Markerm Obešlem, Němečkem a Turčekem. Tedy s hráči, kteří mají extraligové zkušenosti. Vývoj zápasu si proto celek z hlavního města bez problémů pohlídal," uznale konstatoval Tomáš Smýkal, jehož kolektiv ještě od drtivější porážky zachránila skutečnost, že dvojka béčka EL Niňa Schwarzer z utkání na jeho začátku pro zranění odstoupil. Zlín tak získal dva body zadarmo.

Body KST Zlín: Smýkal, čtyřhta: Smýkal – Liška.

(hot)