VSETÍN – KST ZLÍN 2:10

,,Ve vsetínské hale jsme neměli s posledním celkem soutěže žádné problémy a rozloučení s první polovinou základní části jsme si užívali," prozradila jednička soupisky Zlína Tomáš Smýkal.
,,Po čtyřhrách byl stav 1:1, když náš druhý debl prohrál s lepší dvojicí Valachů Sagáčik, Slováček, ale v dalším průběhu zápasu jsme vedli už 8:1. Potom ztratil náš druhý bod Filip Čajka, který podlehl Slováčkovi, ovšem i závěr střetnutí jsme kontrolovali. Celkově jsme byli v utkání jistějším družstvem a domácí nenašli zbraň ani na naši razanci ve výměnách. Hráčům Vsetína také dělalo problémy udržet delší dobu míček na stole," upozornil na rozdíl mezi oběma kolektivy Smýkal, jenž pro svůj tým získal po výhrách nad Vlkem, Vaculíkem a Sagáčikem tři singlové body.

,,Proti Vlkovi jsem si musel dávat pozor na dobré podání soupeře. Souboj s Vaculíkem rozhodla druhá sada. V ní jsem prohrával už 5:10, přesto se mi v tomto setu podařilo ještě zvítězit. Poměrně dramatická ale byla partie se Sagáčikem. S domácí jedničkou jsem vedl 2:0 na sety. Pak jsem polevil v nasazení a vsetínský hráč vyrovnal na 2:2. Díky účinnějšímu topspinu se mi však nakonec podařilo ovládnout i pátou sadu," dodal Smýkal.⋌(hot)

Body KST Zlín: Smýkal 3, Liška 3, Topič 2, Filip Čajka, čtyřhra: Smýkal – Liška.