Slavičínský matador nejprve vyhrál podnik v Považské Bystrici, kde v rozhodujících zápasech pokořil v semifinále Kubindu z Vrůtek a ve finále zdolal Mihályho z Prievidze 3:0 (3, 8, 4). ,,Na považskobystrických stolech jsem sehrál sedm utkání a v nich jsem ztratil pouze jeden set," upozornil na spanilou jízdu v Pováží Jaroslav Kučera.

V následném turnaji v Trenčianské Teplé skončil stolní tenista z Valašska na stříbrné pozici. Kučera v tomto měření sil překonal v semifinále Beňačku z Nitry, aby ve finále padl s Mihálym 2:3 (7, –10, 5, –9, –9).

,,Se svým největším slovenským soupeřem jsem prohrál po devitizápasové vítězné šňůře. Mihályho ovšem duel o první příčku zastihl ve skvělé formě. Nicméně i já jsem byl blízko k dalšímu jeho skalpu. Ve čtvrté sadě jsem totiž vedl už 9:6 a v pátém setu 7:3. Přesto jsem obě tyto pasáže střetnutí ještě ztratil," litoval po finále veterán ze Slavičína.

Náladu si Kučera spravil ve Velkých Úlanech, kde se stal opět celkovým vítězem. Stolní tenista z našeho regionu poblíž Galanty v klíčových partiích v semifinále bez problémů smetl Kubindu z Vrůtek a ve finále vyhrál nad tradičním soupeřem Mihálym 3:2 (4, 7, –11, –9, 8).

,,Po jasně vyhraných úvodních dvou setech jsem v následných dvou sadách polevil v koncentraci a Mihály srovnal stav na 2:2. V rozhodujícím pátém setu jsem ale vedl už 9:1," radoval se po dalším slovenském triumfu Jaroslav Kučera. ⋌(hot)