Machala v podniku, jehož se zúčastnilo pět tenistů, který se hrál systémem každý s každým, postupně porazil Petra Vičana ze Zašové 6:2, Josefa Hnaníčka (Štítná nad Vláří) 6:3, Miroslava Petruželu z Daskabátu u Olomouce 6:2, Petr Vrba (Lipník nad Bečvou) do zápasu s ním kvůli únavě nenastoupil.

,,Všichni soupeři budili respekt, ale v turnaji v Teplicích nad Bečvou neměli svůj den,“ vypozoroval Dušan Machala.

Zlínský matador toho využil. ,,Vičan působil nerozehraným dojmem. Proto na něho platila pestrá hra. Tenista ze Zašové stačil ještě vyrovnat na 2:2, ve zbytku střetnutí už ale nekladl odpor. Také Hnaníčkovi se turnaj nepovedl. Matador ze Štítné nad Vláří dělal hlavně z forhendu spoustu nevynucených chyb. V některých pasážích duelu jsem měl ale štěstí. Souboj s Petruželou jsem zvládl takticky. Na tenistu z Olomoucka platila hra postavená na lehkých nahazovaných balónech,“ radoval se Machala z úspěchu na severu Moravy

V Teplicích nad Bečvou uspořádali také turnaj pro kategorii Jašek Cup. V něm si zahrálo 6 tenistů a také tento turnaj se hrál systémem každý s každým. Vítězství si zaknihoval Jan Nahodil. Matador z Valašských Klobouk na cestě za první příčkou postupně zdolal Libora Flusse z Budišova nad Budišovkou 6:0, Františka Kocha (Vítkov u Opavy) 6:3, Milana Bílka z Mohelnice 6:0 a Libora Zapletala (Lhotka u Zlína) 6:2, Jaromír Tomis (Frýdlant nad Ostravicí) mu zápas skrečoval.

,,V duelu s Flussem jsem si za stavu 3:0 natáhl stehenní sval. Partii s tenistou z Opavska jsem však dohrál do vítězného konce. Ve zbytku zápasu jsem totiž taktiku postavil na riskantní hře a tento záměr mi vyšel. Ve vyrovnaném souboji s Kochem mě soupeř z Vítkova ničil kraťasy, které jsem obtížně dobíhal. Severomoravana jsem ale udolal důrazným forhendem. Rovněž Milana Bílka jsem překonal razantním forhendem od základní čáry. Zvládl jsem také těžké střetnutí s Liborem Zapletalem. V zápase s nepříjemným soupeřem jsem znovu sázel na risk. Zapletal mě však možní trochu podcenil. Z posledních tří utkání jsem s ním totiž dvě prohrál,“ potěšil úspěch Jana Nahodila v lázeňském městě na severu Moravy.

Posledním podnikem na Přerovsku byl turnaj kategorie Medium. Ten ovládl Luboš Sojka z Poličné. Sojka v základní skupině porazil Jana Neubauera (Dub nad Moravou), Ladislava Matušince ze Štítné nad Vláří a Ostravana Pavla Remiáše. V semifinále tenista z Valašskomeziříčska jasně překonal Rostislava Gažáka (Kunčičky u Bašky) 6:0 a ve finále si poradil s Pavlem Saturkou z Jihlavy 6:1.