„Samotný tenisový turnaj nabídl napínavé zápasy. Šestnáct dvojic, zahrnujících obchodní partnery, novináře i známé osobnosti, se střetlo na dvorcích přímo v lázeňském areálu, který byl založený už v roce 1902,“ upozornil za pořadatele marketingový manažer Lázní Luhačovice Dalibor Chrastina.

Ten společně s kolegy krátce před akcí umístil v tenisovém areálu pamětní tabuli, která přiblížila zajímavé události a hráče, kteří na místních dvorcích v minulosti hráli.

Úspěšná česká tenistka Tereza Martincová si ze Zlína odvezla nový vůz Land Rover Defender 90 a v rámci místního turnaje amatérů předala vítězům poháry a své dvě rakety s věnováním.
Podívejte se! Další auto ze Zlína pro tenistku. Jaké si odvezla Martincová?

„Ve finále se potkaly dvě vyrovnané dvojice: Robert Heč a Pavel Calábek se postavili Janu Dudkovi a Miloši Klapilovi. V napínavém zápase nakonec po výsledku 6:3 zvítězil prvně jmenovaný pár,“ upřesnil Chrastina.

Dny slovenské kultury vyvrcholily večerním koncertem multižánrové skupiny Huncúti. „Hosté a návštěvníci Luhačovic se mohou těšit v příštím roce na další ročník Dnů slovenské kultury. Na tenisové dvorce se Lázně Luhačovice Cup vrátí příští rok 7. září,“ dodal ředitel Lázní Luhačovice Jiří Dědek.