PORUBA - MALENOVICE 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 1:0, - 1:0)

V duelu dvou silných soupeřů začali aktivněji domácí. Vedení se ovšem ujaly Malenovice, když dobrou clonu Šabackého využil ve třinácté minutě Sloboda, který se přesně trefil do horního růžku Porubského gólmana. Severomoravané ale v osmnácté minutě Vaculíkem vyrovnali.

Malenovický tým však dále produkoval ofenzivní hokejbal a jeho snahu zúročil druhou trefou tři minuty před koncem prostřední části Jankovič. Ve třetí třetině byli lepší opět domácí a odměnou jim bylo vyrovnání na 2:2. 134 sekund před koncem základní hrací doby totiž Pavlíček v početní převaze umocněné ještě odvoláním brankáře zařídil samostatné nájezdy. V nich o výhře Poruby rozhodl Mánek.

„Remízu jsme si zasloužili, nicméně bylo těžké čelit rychlosti, důrazu a kombinaci domácích,“ přiznal hrající kouč hostí Tomáš Jankovič. Branky Malenovic: Sloboda, Jankovič. Malenovice: Terna - Machuta, Pavelka, Novák, Medek - Navrátil, Kadlčák, Jankovič, Šabacký, Olša, Sloboda, Kačor, Hamrlík, Kubis.