MALENOVICE - BULLDOGS BRNO 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)

Utkání začalo ve svižném tempu a gólově se v něm první prosadili domácí. Novák totiž využil dobrou clonu svých útočníků a ve čtvrté minutě ranou z dálky otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil v 7. minutě Sloboda. Ještě do konce první části však vsítil brněnskou kontaktní branku Skácel. Rovněž ve druhé třetině se hrál líbivý hokejbal. Malenovice se ale nemohly prosadit v koncovce, naopak hosté zvrátili vývoj duelu ve svůj prospěch v 29. minutě, kdy nejprve Housler a za dalších 56 sekund Vodák upravili na 2:3.

Také v závěrečném dějství se domácí snažili, ovšem k vyrovnání to nevedlo. Neujala se ani poslední příležitost Jankoviče při power play 15 sekund před koncem střetnutí. „Chtěli jsme zlomit smůlu, která nás v posledních soubojích provází. To se nám bohužel opět nepodařilo. Ačkoliv jsme byli prakticky celý zápas aktivnější, nedůraz v koncovce nám připravil další zklamání,“ smutně konstatoval kapitán poražených Martin Novák.

Branky Malenovic: Novák, Sloboda.

Malenovice: Terna -Machuta, Pavelka, Novák, Medek, Rzesotto, Kačor - Skyba, Jankovič, Kadlčák, Navrátil, Kulička, Sloboda, Šabacký, Fryšták, Hamrlík, Kučera, Šimíček, Mahdal.