SVÍTKOV PARDUBICE – MALENOVICE 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)

Hosté se na půdě osmého celku soutěže neprosadili. Značně okleštěná sestava Malenovic sice stačila Východočechům fyzicky, ovšem v koncovce bylo podstatně produktivnější mužstvo Pardubic. Domácí vedli v 25. minutě už 3:0, než Kučera korigoval. Ve třetí části ale byli znova gólově úspěšnější domácí. Dvě branky tak hostům definitivně vzaly naději na přijatelnější výsledek.

„Za předvedený výkon se nemusím stydět, nicméně v některých fázích střetnutí nám chybělo štěstí. Hodně nás také srazily úvodní branky domácích. Našemu kolektivu po nich ubývalo sebevědomí,“ přiznal po čtvrté porážce sezony malenovický kouč Miroslav Hložánek.

Branka Malenovic: Kučera.

PŘELOUČ – MALENOVICE 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Již tak prořídlá sestava Malenovic nastoupila v Přelouči ještě oslabená o beka Kačora. Přesto se hostům po brankách Kučery a Pešata dlouho dařilo kontrolovat vývoj utkání. Domácí však duel ještě zdramatizovali, když se jim v předposlední minutě zápasu podařilo vsítit kontaktní gól.

„Výhru jsme naštěstí uhájili, nicméně v závěru duelu jsme si nepočínali příliš takticky. Za dobrou práci v defenzivě jsme si ale tři body zasloužili,“ tvrdí Hložánek.

Branky Malenovic: Kučera, Pešat. Sestava Malenovic: Terna, Kašpárek – Novák, Kačor, Šimon Kubis, Šimíček, Navrátil, Kadlčák, Skyba, Pešat, Kučera, Havlík.