Malenovice popravila oslabení

Malenovice – Postup se nekoná. Hokejbalistům Malenovic skončila sezona v národní lize už v prvním kole play off. Tým z předměstí Zlína vypadl ve čtvrtfinálové sérii se Sudoměřicemi.

23.4.2014

Národní liga v hokejbalu. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Ostrčilík

Z postupu se tak radují Jihomoravané a malenovické mužstvo obsadilo ve východní skupině první ligy konečné sedmé místo.

MALENOVICE – SUDOMĚŘICE 3:4 (0:1, 2:2, 1:1)

„Bylo to pro nás smolné střetnutí. Od poloviny úvodní třetiny jsme byli útočnější, soupeře jsme výrazně přestříleli, ovšem šance se nám proměňovat nedařilo. V koncovce nám totiž chyběl klid a také absence zraněného Věcheta. Navíc, když bylo potřeba, tak Jihomoravany podržel gólman Komenda," konstatoval zklamaný vedoucí malenovického celku Tomáš Bubrinka. Po opatrném začátku první udeřili hosté.

Také druhou branku zásluhou Macháčka vsítil hostující kolektiv. Teprve potom se konečně prosadili domácí, kteří po trefách Machuty a Navrátila v 26. minutě vyrovnali na 2:2. Těsně před druhou přestávkou však znovu poslal sudoměřický tým do jednobrankového náskoku Kaluža. Příznivým vývojem posilnění hosté svoje vedení Hujsou ve třetí části ještě navýšili. Sedmadevadesát sekund před koncem zápasu při power play Malenovic Hofrichter už jenom zmírnil porážku domácích.

,,Sudoměřice naopak trpělivě čekaly na svoji příležitost a duel rozhodly v přesilovkách. Vždyť v oslabení jsme dostali tři branky," smutnil nad vyřazením Bubrinka.

Branky: Machuta, Navrátil, Hofrichter – Kuba, Macháček, Kaluža, Hujsa. Střely: 46:29. Vyloučení: 7:8. Využití přesilovek: 2:3.

Malenovice: Terna – Rzesotto, Machuta, Jankovič, Šimon Kubis, Novák, Kovařík, Navrátil, Hofrichter, Kadlčák, Hruboš, Skyba, Šimíček, Zlámal, Kulička, Vingárek, Minarčík.

23.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

V českých volbách prohrála celá země, zní ze zahraničí

České parlamentní volby zaznamenala mnohá světová média. Přinášíme vám výběr z jejich ohlasů.

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ PŘÍMÝ VSTUP DO VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ / Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.