Malenovický celek od začátku zápasu taktiku postavil na ofenzivním pojetí a hned ve 3. minutě se po ráně Nohala ujal vedení. Hosté však ve druhé třetině otočili stav na 1:3.

,,V dalším průběhu střetnutí se nám podařilo korigovat náskok Jihomoravanů na 2:3 a 3:4. Ti si ale hned při následujícím střídání znovu vypracovali dvoubrankový náskok. Ve třetím dějství už jsme otevřeli obranu a chytře hrající Hodonín ve třiačtyřicáté minutě Lukášem Hlavačkou skóroval pošesté. Tím se nám definitivně uzavřela cesta k bodům v tomto souboji,“ konstatoval Bubrinka.

Na výkonu Čamlíků se také podepsala skutečnost, že jim chybělo několik klíčových opor. V obraně postrádali Pavla Machutu a v útoku forvardy Hladkého, Hruboše a Košatku.

 ,Bez této čtveřice jsme nepřesně stříleli a nedařily se nám ani přesilovky. Tentokrát jsme v koncovce nebyli produktivní. Naopak hodonínské mužstvo dobře bránilo a v útoku vytěžilo z minima šancí maximum gólů,“ uznal vedoucí poraženého kolektivu.

Malenovice jsou v tabulce po neúplném devátém kole stále na druhém místě. V neděli ale propásly šanci snížit ztrátu na vedoucí tým Flyers Jihlava. Ta má na čele pětibodový náskok.

 Do konce podzimní části druhé ligy už malenovický kolektiv čeká pouze jeden zápas. V neděli 18. listopadu Čamlíci v domácím prostředí od 13.30 hodin přivítají Kyjov.      

HBC MALENOVICE – HODONÍN 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

Branky Malenovic: Skyba 2, Nohal.

Sestava: Polišenský (Zálešák) – Novák, Lečbych, Černý, Březík – Šimíček, Langer, Havlík, Machálek, Skyba, Nohal, Huťka, Vingárek, Eibensteiner.