V první třetině oba týmy předváděly jednoduchý hokejbal. Snažily se o rychlou rozehrávku a střílely z každé pozice. Vedení se ujali hosté. V 8. minutě Vaniš po chybě malenovické obrany z brejkové akce skóroval na 0:1. Když už se zdálo, že Pražané půjdou do kabin s jednobrankovým náskokem, tak Martin Brázdil ranou téměř z polovin hřiště osmadvacet sekund před koncem úvodního dějství vyrovnal na 1:1. Potom se ve zbytku základní hrací doby diváci už branky nedočkali. O druhé výhře Malenovic v soutěži tak rozhodlo prodloužení. V něm po necelých třech minutách zajistil Čamlíkům dva body po pohotové ráně bez přípravy Jan Havlík.

 ,,Podali jsme podstatně lepší výkon, než v minulém domácím zápase proti Bulldogsu Brno. Duel s pátým celkem tabulky jsme zvládli takticky. Mužstvo nešetřilo bojovností. Hodně nás také podržel gólman Terna. Jenom škoda, že jsme se kvůli častým vyloučením nemohli dostat do pořádného tempa,“ mírně zalitoval vedoucí domácího kolektivu Tomáš Bubrinka.  

 O víkendu čeká malenovický tým cesta ke dvěma utkáním na jih Čech. V sobotu se Čamlíci představí od 15 hodin na půdě lídra první ligy v Suchdole nad Lužnicí. V neděli pak nastoupí ve 13 hodin v Prachaticích.

HBC MALENOVICE – HOSTIVAŘ 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, - 1:0) v prodloužení

Branky Malenovic: Martin Brázdil, Havlík.

Sestava: Terna (Zálešák) – Novák, Mikl, Langer, Černý, Kalivoda – Hladký, Havlík, Martin Brázdil, Ševčík, Šimíček, Skyba, Machálek, Huťka, Jan Brázdil, Eibensteiner.