V 10. kole malenovický tým v domácí Lopik Aréně zdolali Plzeň-Litice 7:1. ,,Proti poslednímu celku soutěže jsme se pozvolna rozehrávali. Od druhé třetiny už jsme naši mírnou převahu zúročili také gólově. Klíčovým momentem byla branka na 3:1, kterou vstřelil dvě sekundy před koncem druhé části Nohal. V 33. minutě přidal Šimíček čtvrtý gól, a když to bylo za 58 sekund po proměněném sólovém úniku Hruboše už 5:1, tak jsme se definitivně uklidnili,“ prozradil vedoucí domácího mužstva Tomáš Bubrinka.

,,Západočeši se ovšem až do konce střetnutí snažili s výsledkem něco udělat. My jsme je však přehrávali celoplošným hokejbalem. Dařilo se nám také úspěšně napadat plzeňskou rozehrávku. Proto se hosté příliš do šancí nedostávali,“ chválil kolektiv Čamlíků Bubrinka.

V 11. kole v koncovce produktivní Malenovice vyhrály na hřišti pardubického Svítkova 6:2. ,,Na plastové ploše jsme byli na začátku zápasu aktivnějším týmem. Východočeši se zlepšili až v polovině první třetiny. V 16. minutě se navíc ujali Čechem vedení. To nás ale nepoložilo a ani nerozhodilo a hned za čtyřiapadesát sekund vyrovnal Věchet na 1:1,“ informoval hrající trenér Čamlíků Martin Novák.

Ve druhém dějství jeho mužstvo Pardubice dokonale zaskočilo. ,,Domácí se snažili strhnout vítězství na svoji stranu. My jsme ovšem z brejkových akcí trestali jejich chyby. A i když jsme měli občas štěstí, povedlo se nám duel dovést k tříbodovému zisku,“ radoval se po posledním utkání podzimní části soutěže Novák.

V tabulce Malenovice přezimují na 8. místě. Další zápas Čamlíky čeká až v sobotu 29. února 2020, kdy nastoupí doma proti Suchdolu nad Lužnicí.